7 اصل کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی

برای این کار میتوانید از برچسبهای ام­دی­اف استفاده کنید یا اینکه دربهای کابینت را بازکرده و آنها را رنگ جدید بزنید. اگر با بودجه اندک اصرار به همه تغییرات داشته باشید، ممکن است مصالح ارزانقیمت و بیکیفیت برایتان استفاده شود که در آیندهای نزدیک مجبور به تعویض آنها شوید. اتاقها میتوانند سنتی، مدرن، رسمی یا آرام باشند و ازلحاظ بصری طبع رنگی که در طراحی آنها به کار میرود، گرم یا سرد باشد. امیدواریم که با الهام از آنها و نمونه عکسهایی که نشان دادیم ، بتوانید طراحی مناسبی داشته باشید. می توانید آنها را هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی به نمایش بگذارید. اما اهمیت تغییر طراحی دکوراسیون داخلی فقط محدود به فضای منزل نمیشود. شرکت مهندسی معماری آرین پاراکس یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که با هدف ارتقا سطح طراحی و اجرا بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز کرد.

سقف کاذب در طرح ها و اواع مختلفی ارائه میگردد که شما میتوانید بر حسب سلیقه ای که دارید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. نصب سقف کاذب نیازمند مهارت بالا و روش های خاصی در زمینه نصب میباشد که در صورتی که سابقه ای در نصب آن نداشته باشید نمیتوانید آنرا خودتان به تنهایی نصب نمایید اگر خواستار آن هستید که از خرید خود بیشترین نقع را ببرید بهتر است نصب را به افراد کار بلد در این زمینه واگذار نمایید تا با نصب درست آن از ایجاد خسارت به سقف کاذب و فضای داخلی آنرا به بهترین نحو اجرا نمایید. در زیر سقف کشسان ال ای دی و لامپ تعبیه میشود که چیدمان خاص چراغ ها زیبایی آنرا چند برابر میکند و هم روشنایی فضای داخلی را تامین میکند. برای هر ناحیه تامین روشنایی و نور محیط باید توسط منابع روشنایی خاصی ایجاد شود. وقتی صحبت از خرید مناسب وسایل می شود معمولا خانم ها فکر می کنند باید اولین جایی که به آن مراجعه می کنند مغازه یا فروشگاه مبلمان باشد، اما بهتر است برای نقطه شروع فروشگاه مبلمان را انتخاب نکنید، زیرا اگر مبلمان خاصی نظر شما را جلب کند برای سایر انتخاب ها با محدودیت مواجه می شوید.

شومینه مانند یک عنصر طبیعی ، آتش ، جذابیت خاصی دارد. هر اتاق به چیزی نیاز دارد که توجه بینندگان را به خود جلب کند. یکی از مواردی که در بازسازی و زیباسازی خانه به آن توجه میشود، نورپردازی است. نورپردازی تأثیر بسیاری در دکوراسیون داخلی فضا میگذارد. در پروژههای بازسازی خانه، تیمی از طراحان داخلی به شما کمک میکنند تا نورپردازی متناسب با چیدمان فضای خانه داشته باشید و در صورت لزوم چیدمان را مطابق با طراحی جدید تغییر دهید. هرچقدر زیباترین و بهترین وسایل را برای دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کنید، حتی بهترین چیدمان را برای آن اجرایی کنید، اگر نورپردازی فضا مناسب نباشد، شیک بودن آن به چشم نمیآید. از وسایل طلاییرنگ رویگردان نباشید و شیر ظرفشویی را با آن سِت کنید تا ظاهری هماهنگ به محیط ببخشید. سبکی که بیشتر به عملکرد وسایل و اثاثه تاکید دارد نه زیبایی محیط.این سبک مناسب آپارتمان های کوچک و افرادی است که تمایلی برای هزینه اضافی برای طراحی دکوراسیون منزل ندارند. اندازه مورد نیاز جهت اجرای سقف کاذب: فروش سقف کاذب بصورت متری صورت میگیرد که مسلما هرچه متراژ اجرا بالاتر باشد هزینه پرداختی نیز بیشتر خواهد بود. با تغییر شیرآلات قدیمی و نصب شیرآلات نو در فضای خانه میتوانید زیبایی آشپزخانه را بیشتر کنید.

رنگ های مبلمان ، 30 درصد رنگ دکوراسیون داخلی منزل را در بر می گیرد و باید در انتخاب آن دقت کرد تا با سایر لوازم خانه و دیوار ها ، کف ، همخوانی داشته باشید. فضای داخلی صنعتی حال و هوای خنک و مدرنی را به وجود می آورد. سقف کاذب دارای طرح و رنگ های متفاوتی است برخی بصورت پانلی عرضه شده و بصورت پازل در کنار هم قرار میگیرند و برخی دیگه بصورت رولی میباشند و کشسان که با استفاده از دستگاه های مخصوص به دیوار ها و درست زیر سقف اصلی نصب میشوند بهتر است نصب آنرا بر عهده نصابان بگذارید تا به روش درست و تخصصی آنرا در جای خود نصب کنند. دلیل خودتان از بازسازی را شرح دهید، زیرا بازسازی علاوه بر زیباسازی با اهداف دیگه ای هم انجام میشه. سقف کشسان هم درست در زیر سقف و متصل به دیوارهای اصلی نصب میشود که نصب آن بصورت تخصصی و توسط نصابان باید انجام بگیرد سقف کشسان محبوبترین و پرطرفدارترین سقف کاذب در بین مشتریان است. میزان بودجه و زمان موردنظر و همچنین نیازهای خودتان از یکخانه ایده آل را برای او شرح دهید، سپس مطابق سلیقه و بودجهای که در نظر گرفتید طرح موردنظر توسط متخصص به شما ارائه میشود.