10 ترند دکوراسیون آشپزخانه در سال 2022 (به توصیهی طراحان داخلی) • دیجیکالا مگ

دکوراسیون داخلی و هنر دیزاین فضای معماری ، هنر خلق و آفرینش فضایی ست که انسان در آن زیست می کند، اما در حالت کلی برای اینکه بدانید مفهوم این واژه چیست لازمست بدانید که این هنر، به لحاظ آنکه با زندگی روزمره انسان سروکار بسیار دارد و تاثیرات مستقیم بر سلامت روانی و عملکرد افراد دارد، بایستی به لحاظ کاملا علمی و اصولی آموخته شود. پس بهتره بودجه کلی رو تعیین کنید، با توجه به نوع پروژه -نوساز یا بازسازی- کارهایی که باید انجام بشن رو لیست کنید و باتوجه به اهمیت و اولویت، به هر قسمت بودجهای رو اختصاص بدین تا کار راحتتر بشه. به گزارش برنا، دکوراسیون داخلی نوعی هنر محسوب میشود و مانند دیگر هنرها دارای سبکهای مختلفیست و در طول دوران و گذشت زمان، همگام با همهی تغییرات محیطی، طراحی داخلی نیز تغییر کرده است و بنا به سلیقههای مردم آن زمان و ابزار و لوازم منازل و متریالهایی که در آن دوره مورد استفاده قرار میگیرد، نوع دکوراسیون داخلی نیز متناسب با آن میباشد.

دکوراسیون داخلی مانند هنرهای دیگر، دارای سبک و سیاق و اصولی است که براساس سلیقهها و نیازهای هر دوره، دستخوش تغییر می شوند. رنگ مشکی در دکوراسیون: مشکی یا سیاه به همان اندازه که نشان از غم و اندوه می باشد، نشانه لاکچری بودن و قدرت نیز می باشد. رنگهای روشن مبلمان و دیوارها معمولا فضای زندگی شما را بزرگتر و جادارتر نشان میدهند و بهترین انتخاب برای دکوراسیون داخلی منازل کوچک هستند. برای درک بهتر این اصل یک جنگل را تصور کنید. شما برای بدانید که چگونه دفتر دکوراسیون داخلی بزنید دو راه دارید. در هر دو صورت میتونید با توجه به نیازتون فضای داخلی رو دکور کنید (در ادامه در مورد دکوراسیون داخلی در خانه های نوساز و بازسازی شده به تفکیک صحبت میکنیم). جالب است بدانید که طراحی دکوراسیون داخلی با طراحی داخلی، دو مفهوم جدا هستند. سبز سدری سایههای ظریفی در فضای آشپزخانه ایجاد میکند احساس مطبوع بهاری همراه با حس آسودگی و دنج بودن را به شما منتقل میکند. یک شرکت دکوراسیون داخلی خوب، تنها به دنبال طراحی نیست بلکه طراحی همراه با ارائه راهکارهایی برای کسب نتیجهای رضایتبخش با هزینههای معقول ارائه میدهد. امروزه بسیاری از بهترین سایت های دکوراسیون داخلی راه اندازی شده اند که به کاربران کمک می کنند با جدیدترین و بروزترین ایده ها و طرح ها و نیز آخرین تکنیک های مدرن طراحی دکوراسیون داخلی و نحوه اجرای آن ها آشنا شوند.

و بسیاری از دروس تخصصی معماری… سبک دکوراسیون مدرن: در سبک دکوراسیون مدرن از مبلمان و لوازم استیل، فلزی و شیشهای استفاده میشود. استفاده از فناوریهای روز رو دست کم نگیرین، چون تماما به نفع شما تمام میشه. نظم و سادگی در این سبک از بازسازی و دکوراسیون داخلی ، توجه بسیاری از مخاطبان را به سمت خود جلب نموده است . شعار مهم این سبک از طراحی داخلی ترویج سادگی و ساده زیستن و آشتی با طبیعت است، چوب و سنگ بیشترین کاربرد را در این فضا دارند و الهام از طبیعت در طراحی داخلی نیز بسیار مورد توجه است، به همین دلیل است که این سبک از چیدمان را مناسب فضاهای باغی و ویلایی می دانند، اگرچه بسیاری افراد علاقه دارند که دکوراسیون روستیک را در فضای خانههای شهری اجرا کنند تا کمی گرما و لطافت طبیعت در زندگی خشک و آزاردهنده شهرنشینی جریان پیدا کند. در بسیاری از کشورهای خارجی از این مرحله به بعد دکوراتور وظیفه و مسئولیت تمام کارها رو به عهده داره و طبق اطلاعاتی که از کارفرما کسب کرده، خریدها رو انجام و طرح رو پیاده میکنه، نهایتا خانه مبلمان شده و تمیز در اختیار مشتری قرار میگیره اما شاید این فرهنگ چندان در کشور ما هنوز رایج نباشه.

همونطور که گفتیم دکوراسیون داخلی دانشی هست که در هر فضایی کاربرد داره، مثلا در خانه برای به وجود آوردن فضایی گرم و صمیمی که موجب آسایش و راحتی اعضای خانواده میشه و نیازهای هریک از افراد رو فراهم میکنه، به کار میره. تا به موقع ازشون استفاده کنید (خواهرانه بگم بهتون، مود بورد معجزه میکنه، حتما ازش استفاده کنین. سبک دکوراسیون مدرن معمولا مینیمال است به این معنا که بسیار سادهانگارانه طراحی شده و از کمترین وسایل تزئینی برای دکوراسیون آن استفاده میشود. منظور از معماری داخلی چیست ؟ دکوراسیون داخلی پلی میان معماری داخلی و طراحی داخلی است. شاید شما پیش خود فکر کنید که از میان انبوهی از مشتریان خود آنهایی را که با سبک شما مطابقت دارند انتخاب کنید برای شما بهتر خواهد بود، اما در عمل این موضوع اشتباه است. این شد که به فکر نوشتن این متن افتادم. شاید فکر کنید چیدن یک خانه که کاری نداره و از هر کسی برمیاد، پس خودمون خیلی راحت میتونیم خانه رو دکور کنیم. برخی خانم ها با به کار گیری رنگ سیاه و ایجاد تضاد چشمگیر رنگ دکوراسیون داخلی خانه را بیشتر از پیش به رخ می کشند.در سبک دکوراسیون داخلی مینیمال استفاده از اکسسوری های سفید رنگ انتخاب جذاب و ایدآل است، انواع شلف باکس دیواری، آینه کنسول سفید و فانتزی، میز دکوراتیو با رنگ مات و دیگر محصولاتی که می تواند درخشندگی خاص به اتاق نشیمن شما بدهد.