10 تا از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران که باید بشناسید!

درست است که زیبایی یک موضوع سلیقهای است و یک خانه زیبا از نظر هرکس تعریف بخصوصی دارد، اما ناهماهنگی بین اجزاء دکوراسیون و استفاده از رنگهای نابهجا و ایجاد یک تصویر نازیبا و بدنما دیگر سلیقهای نیست و هر چشمی را آزار میدهد. در مینیمالیست ها سردی و بی روح بودن محیط توی ذوق می زند اما گرما و راحتی دکوراسیون در سبک اسکاندیناوی نقطه مقابل این موضوع است. در زمینه رنگ اتاق خواب، رنگ بندی آزادانه بوده و حق انتخاب با طراح یا شخصی است که دیزاین را بر عهده دارد اما وی نیز به خوبی می داند که این اتاق باید الگوهای نسل پدری خود یعنی مینیمال را نیز در خود جای دهد. طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی منزل دو واژه ای هستند که معمولا با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند اما حقیقت این است که واقعا نمی توان این دو واژه را به جای هم به کار برد. مورد آخری که در مورد تفاوت این دو سبک می توان بیان کرد ویژگی است که به صورت حسی در یکی موجود بوده و دیگری از نبودش رنج می برد، دراماتیک بودن دکوراسیون اسکاندیناوی است.

در این بین تمام الگوهایی که دکوراسیون اسکاندیناوی در بطن خود جای داده و با سبک خود به جای جای جهان صادر می کند بر پایه افسانه سازی و سیاست های نژادی انسان شکل گرفته و طراحی شده است. برای این که این نقش منحصراً مواردی همچون تفاوت های ذکر شده در بالا را ناشی می شد، سبک دکوراسیون اسکاندیناوی با این ویژگی ها شکل گرفت تا خلأها و نقاط غیرقابل دسترس مینیمالیست را پوشش داده و آن را به تکامل برساند. یعنی از چند لوستر و آباژور و چراغ های سقفی توکار با هم برای نور پردازی کمک بگیرید. مثلاً نیازی نیست که اتاق را به رنگ های سرد و بی روح آغشته کنید و محیطی یک دست و یکنواخت بسازید، هر چند این کار هم مانعی برای خودنمایی ، آرامش بخش بودن و راحتی این سبک نخواهد شد. اگر از آنها با رعایت تناسب استفاده شود، ارمغان آن به روح و سبک کلی خانه، صمیمیتی چند برابر خواهد بود.

در قسمتهای مختلف سبک کلاسیک دکوریهایی قرار میگیرد که میتوانید از هرکدام یک جفت تهیه کنید تا تقارن در فضا بهصورت کامل رعایت شود. در قسمت های مختلف سبک کلاسیک دکوری هایی قرار می گیرد که می توانید از هر کدام یک جفت تهیه کنید تا تقارن در فضا به صورت کامل رعایت شود. خطوط تمیز و مدرن در طراحی، اشکال طبیعی و غیر فانتزی، نورها و روشنایی محیط، رنگ های خاموش و خنثی و به کارگیری از مواد همگون و همساز با طبیعت ویژگی هایی از دکوراسیون اسکاندیناوی در بخش آشپزخانه و در مجموع کل خانه است که توسط بسیاری از افراد مشهور و معروف در خانه های خود به کار گرفته می شود. علت این که ما این دو را با یکدیگر مقایسه می کنیم به دلیل هم خانواده بودن این دو در زمینه هایی است که در پیاده سازی دو سبک را بسیار به هم شبیه می سازد. مثلاً به دلیل برودت و سرمایه طولانی در این کشورها ( منظور کشورهای حوزه اسکاندیناوی ) بیشتر سعی بر این است که محیط داخلی خانه گرما بخش افراد و علیه کننده بر سرمای طولانی مدت بیرونی باشد. اگر در محیط شرکت خودتان احساس خوبی ندارید، حالا بهترین زمان برای تغییر دکوراسیون آن است.

طراحان شرکت ارگ بند سازه ، با تمامی سبک های دکوراسیون داخلی آشنایی کامل دارند و سبک مورد نظر شما را به بهترین شکل طراحی می کنند. سپس بهترین طرح با توجه به ابعاد وسایل منزل تهیه می شود. بهترین طـراحـی و دیزاین دکـور با رنگ: كيفيت نور، بافت، جنس، ابعاد و تناسب را در نظر بگیرید. از سویی دیگر توجه به اصول زیباییشناسی و حفظ هارمونی در انتخاب رنگ، مسئلهی مهمیست که در کنار تاثیر روانی رنگها باید مد نظر قرار دهید. در بخش رنگ، مورد دیگری که می شود در تفاوت این دو سبک بیان کرد استفاده از مبلمان و دکوراتیوهای رنگارنگ است که در مینیمال ها دیده نمی شود. به همین دلیل است که تنها بر خلاف مینیمالیست ها در به کارگیری رنگ های متنوع دستشان باز بوده و برای خود و خانه محدودیتی قائل نمی شوند. به هنگام ترکیب رنگها در دکوراسیون منزل حتما از قانون ۶۰-۳۰-۱۰ برای طراحی خود استفاده کنید. از اوایل سال ۱۹۳۰ طراحان دیگری وارد این عرصه شده و سعی در تکامل و ورود سبک های خود در این زمینه شدند. تأمین کنندگان بازار یا بازاریابان همواره برای کسب سود بیشتر طراحان کوچک و نوپا را وارد بازارهای بزرگتر میکنند، با ارتباط گرفتن از یک از آنها به راحتی میتوانید پروژههای خوبی را اجرایی کنید، حتی اگر سود مالی چشم گیری نصیب شما نشود.