10 تا از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران که باید بشناسید!

برخی دیگر سیستم های تهویه مدرن را نصب میکنند تا گرمایش و سرمایش بهتر فراهم باشد. بهترین مکان برای نصب آینه ها در وسط دیوار می باشد. آینه ها برای خانه های کوچک، انتخاب بسیار مناسبی هستند. می باشند. انتخاب میز قهوه خوری با طول مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همونطور که گفتیم ابعاد فضا اهمیت زیادی در طراحی اتاق مستر دارن چون تعیینکننده امکانات هستن. این نکته نیز حائز اهمیت است که معماری داخلی یک عامل موثر برای روح و نشاط بخشیدن به بنا است. اگر اندازه میز ناهارخوری شما کوچک است به فکر خرید میزی گرد باشید. همیشه قبل از خرید میز ناهارخوری، به مکانی که می خواهید میز را در آن جا قرار دهید فکر کنید. قبل از خرید ابعاد مبلمان متناسب منزلتان را در نظر بگیرید. فاصله میز قهوه خوری و مبلمان نیز باید ۱۸ اینچ در نظر گرفته شود. اندازه میز قهوه خوری باید دو سوم عرض مبلمان شما باشد. بهترین راه در استفاده از کوسن ها، استفاده از دو عدد کوسن مربعی شکل در ابعاد ۲۰ اینچی، با الگوهای چشم نواز در گوشه کاناپه می باشد. از دو کوسن دیگر در ابعاد ۱۶ اینچ در جهت تکمیل رنگ ها استفاده کنید.

برای ایجاد فضایی بزرگتر، آینه ای را در جهت مخالف پنجره قرار دهید تا میزان نور موجود در فضا بیشتر به نظر آید. از طرح هایی مانند استفاده از گیاهان در جهت ایجاد ظاهری مناسب به کتابخانه استفاده کنید. این میزان متوسط فاصله بین استخوان لگن و کاسه زانو هر فرد است که فاصله مناسبی برای نشستن بر روی کاناپه و میز قهوه خوری ایجاد می کند. میز ناهارخوری از جمله وسایلی است که نقش مهمی در طراحی فضایی که در آن قرار گرفته است دارد. رشته طراحی دکوراسیون داخلی خروجی مشخصی دارد. ضمن این که برخی ها معتقدند که سبک مینیمال شباهت های جزیی با سبک مدرن دارد، در زمان استفاده از سبک مینیمال باید بسیار دقت کنید که در این سبک از وسایل اضافی و دکوری های اضافی به هیچ عنوان استفاده نکنید، و این سبک هر چقدر خلوت تر باشد زیبایی چشم نواز تری دارد. به طورمثال ممکن است در کنار مبل یا صندلی های سنتی، عناصر و اکسسوری های مدرن به کارگرفته شود. خیلی ها به اشتباه فکر می کنند طرح دکوراسیون داخلی کاری ساده و پیش پا افتاده است که نیازی به دانش ندارد.

سبک دکوراسیون شهری با الهام از زندگی شهری، فضایی مدرن و آرامش بخشی را در خانه به وجود می آورد. در دکوراسیون مدرن به تابلوهای نقاشی سبکهای مدرن و اکسسوریهای خلاقانه و هنری بسیار توجه میشود، حتی انتخاب لوسترها و پردهها نیز با توجه به ترند روز صورت میگیرد و هرچه شکل هنریتر و انتزاعیتری داشته باشد در این سبک پذیرفتهتر خواهد بود. برای داشتن اتاقی روشن تر، باید رنگ روشن تری نسبت به دیوارها برای سقف انتخاب کنید. از رنگی استفاده کنید که با رنگ دیوارها هماهنگی داشته باشد. این بدان معناست که از رنگی استفاده کنید که ۵۰ درصد روشن تر از رنگ اصلی شما باشد و در مقابل از رنگی دیگر که ۱۵۰ درصد تیره تر از رنگ اصلی است استفاده نمائید. هدف از برگزاری این نمایشگاه ها در دهه پنجاه میلادی آشنا کردن عموم مردم با این سبک برای بازاریابی در حوزه مربوطه بوده است که به نظر می رسد این موضوع به موفقیت بیش از انتظار دست یافته بود.

این موضوع در مورد میزهای قهوه خوری نیز صدق می کند. با وجود این ، عناصر این عصر هنوز بر بسیاری از خانه های مدرن تأثیر می گذارد. سبک مدرن در دهه های ۱۹۲۰-۳۰ شکل گرفت و سبک پست مدرن در دهه ۱۹۶۰ به روی کار آمد. طرح کسب و کار دکوراسیون داخلی نیز همانند بسیاری دیگر از طرح ها از قوانین عمومی پیروی می کند. تفسیر کلاسیک این طرح به این شکل می باشد: رنگ آمیزی دیوار اتاق را با رنگ غالب انجام دهید، برای مبلمان از رنگ دومی که در نظر دارید استفاده کنید و برای کوسن ها از یک رنگ برجسته استفاده نمائید. ۵۰ درصد اتاق را به رنگ غالب مورد نظر در بیاورید. ۳۰ درصد دیگر از اتاق را با رنگ دوم و ۱۰ درصد باقی مانده را با رنگ سوم رنگ آمیزی کنید. ۶۰ درصد از کتاب های خود را به صورت عمودی و ۴۰ درصد باقی مانده را به صورت افقی بچینید. کتاب هایی که به صورت افقی چیده شده اند باید پایین تر از کتاب های عمودی قرار گیرند. این گونه میزها به خوبی در گوشه ها قرار می گیرند و گوشه ندارند، بنابراین دارای فضای بیشتری برای نشستن و صرف غذا هستند.