10 تا از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران که باید بشناسید!

این دو مقوله اصولا با یکدیگر اشتباه گرفته میشوند در حالی که مسیری کاملا جدا از هم دارند، در واقع باید گفت دکوراسیون داخلی شغلی است که نیاز به دانش و فعالیتهای عملی ندارد و بیشتر بر اساس مهارت و سلیقه پیش میرود، با این حال برای موفقیت در این شغل دورههایی وجود دارد که به شناخت و بررسی سبک ساختمانها، انواع مبلمان، انتخاب المانها و … کسب و کار خود را شروع کرده و کم کم وارد عرصه تزیینات داخلی منزل نیز میشوند. بسیاری از طراحان داخلی سرشناس، سبکها و مبلمانهایی را به نام خود به جا گذاشتهاند. ارائه خدمات مشاورهای آنلاین، طراحی و فروش طرحهای آماده ، ارتباط آنلاین و زنده با مشتریان و کسب اطلاعات بدون نیاز به حضور در محل، و بسیاری از این دست کارها باعث میشود تا شغلی ایده آل از هر نظر برای شما آماده شده باشد. یکی از اشتباههای رایج که اکثر صاحبان خانه در طراحی داخلی منزل انجام میدهند، استفاده از تعداد زیادی مبل و صندلی در سالن و پذیرایی منزل است. علاوه بر آن دانش کم و عدم اگاهی از قوانین متاسفانه برای اشخاص زیادی باعث طولانی شدن پروسه ثبت و گاهی پرداخت هزینه های اضافی می شود.

که در نهایت نیز طرح تایید شده از جانب کارفرما به مرحله اجرا می رسد. در مجموع، طراح داخلی میتواند دکوری را طراحی کند، اما دکوراتور فقط وظیفه اجرا یا پیاده سازی را بر عهده دارد. همچنین میتواند طراحی نخستین نقشه برای استفاده، طراحی تجدی برای تغییر دادن طرح، یا تجدید نظر کردن در مورد طرح و استفادههای مطابق نیاز نیز باشد. هم چنین در مورد بدهی ها، هر کدام از افراد به اندازه سرمایه شان مسئول هستند. افراد زیادی هم هستند که اقدام به بازسازی واحد مسکونی خود برای افزایش سطح کیفیت زندگی، می نمایند. گیاهان را هم برای افزودن کمی روح وزندگی بی افزایید و بهاینترتیب همهچیز را هماهنگ کردید! دکوراسیون نیز مجموعهای ابزار و لوازمی است که برای زیباتر شدن و متمایز کردن محیط خانه و هر محیط درونی در ساختمان نامیده میشود. در طرح های این سایت استفاده هنرمندانه از رنگ ها را شاهد هستیم و آنچه که این سایت را از سایر سایت ها متمایز می کند امکان خرید وسایل و لوازم موجود در سایت در کنار ایده گرفتن از سبک چیدمان شان می باشد(البته خرید برای ایرانیان آسان نیست). در آکسفورد معنی مشخصی برای دکوراسیون داخلی آمده است که می گوید: ” دکوراسیون داخلی به معنی طراحی خاص و یکتا برای هر چه زیباتر دیده شدن رنگ ها، وسایل و اجزای اتاق می باشد به شکلی که خلاقیت در آن دیده شود”.

این سایت ارائه دهنده بروز ترین ایده های طراحی دکوراسیون داخلی منزل می باشد و برای افرادی که دنبال کننده مد و سبک جدید دکوراسیون داخلی هستند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. در صورتی که فعالیت شرکت طراحی داخلی می باشد باید به انجمن مربوطه مراجعه کنید و مجوز لازم را دریافت کنید. با رشد و پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در بین مردم فرصت کسب و کارهای اینترنتی برای همه مشاغل مهیا شده است که رشته طراحی دکوراسیون داخلی نیز از این موضوع مستثنی نیست. یکی از باورهای اصلی در ذهن متخصصان داخلی این است که همه مستحق زندگی در یک فضای باورنکردنی هستند که راحتی و شادی را برایشان به ارمغان بیاورد. مینمال یک لایف استایل یا به عبارتی یک سبک زندگی است. چیدانه یک فروشگاه یا شرکت طراحی دکوراسیون نیست! تاریخچه رشته طراحی دکوراسیون داخلی، که البته به اختصار با عنوان طراحی داخلی نیز از آن یاد میشود به اواخر قرن هجدهم و اوایل قرن نوزدهم باز میگردد. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در دیزاین داخلی ساختمان توجه به نقطه کانونی است، منظور از نقطه کانونی بخشی از فضا است که نگاه را به خود معطوف میکند، این نقطه میتواند مبلمان، شومینه، ویوی ساختمان یا هر فاکتور مهم دیگری باشد که شما به عنوان طراح دکوراسیون داخلی قصد دارید نگاه بیننده را به آن خیره کنید.

برای تشخیص میزان دانش و تخصص یک مجموعه باید به تحصیلات، رزومه، سوابق و نمونه کارهای قبلی آن ها توجه کرد. شما می توانید این فرم ها را از اداره تهیه کنید و ان ها را تکمیل نمایید. شرکت نامه رسمی باید تهیه شده و دو نسخه از آن ارائه شود. در واقع یعنی اجازه دهیم تا نورهای نقطهای، از بین تاریکی به چشم آمده و در عین حال چشم را نزنند. فرق بین آن ها در سبک مدرن شیوه طراحی است که در قرن بیستم شروع می شود. طراحان داخلی معمولا در مورد رنگ و پارچه، طراحی به کمک کامپیوتر ، نقاشی، برنامه ریزی فضا، طراحی مبلمان، معماری و غیره دروسی را می گذرانند. این سبک از وسایل و عناصری که در زمان حال وجود دارد، برای دیزاین منازل استفاده می کند و در واقع سبکی معاصر استاین سبک ویژگی خاصی ندارد و همیشه درحال تکامل است. نام انتخابی باید فارسی بوده ودر لغت نامه دهخدا یا معین وجود داشته باشد.