10 تا از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران که باید بشناسید!

با این وجود دکوراسیون داخلی مثل سایر هنر ها، دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که با در نظر گرفتن آنها می توان محیطی کاربردی تر در عین زیبایی خلق کرد. انواع سبکهای دکوراسیون داخلی بسیار متنوع هستند به طوری که بیش از ۴۰ نوع سبک دکوراسیون داخلی وجود دارد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، به عبارتی طراح دکوراسیون داخلی فردی است که طبق سلیقه مشتری و بکارگیری خلاقیت و ایدههای ناب اقدام به چیدمان داخلی میکند. چنانچه از هر سبک دکوراسیون استفاده میکنید و یا در انتخاب وسایل، نحوه چیدمان، استفاده از رنگهای متضاد و یا بکارگیری بافتهای گوناگون باید هماهنگی را در نظر بگیرید. ایجاد تعادل: از دیگر عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی، ایجاد تعادل در محیط است. علاوه براین، در طراحی مینیمال نشانه ای از براق و صیقلی بودن وسایل تزئینی و مبلمان به چشم نمیخورد و بیشتر وسایل مات کاربرد دارد. برای مثال تعویض مبلمان باعث ایجاد فضایی مدرن می شود، اما تغییر رنگ دیوارها باعث می شود حس و حال کلی فضا عوض شود. بافت آن شباهت زیادی به پارچه ابریشمی دارد و به دلیل داشتن مزایای ذکر شده لستفاده از آن در سقف باعث ایجاد رنگ و ظاهر زیبا در ظاهر آن میشود.

در دکوراسیون سبک مدرن کمتر از لوستر استفاده میشود و بیشتر محیط را با دستگاه های مدرن روشن میکنند که ظاهر مخفی دارند و یا در موارد خاص از لوستر ها با ظاهری خاص و ساده استفاده میکنند. مشتریان عزیزی که قصد سفارش سقف کاذب و یا سقف کشسان در هر نوعی را دارند میتوانند با تماس با ما طرح خود را اعلام کرده و پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه میتوانند آنرا در کمتر از 48 ساعت در هر کجا که هستند تحویل بگیرند. دکوراسیون سنتی خاور میانه: در این سبک منحصر به فرد از فرش و گلیم ایرانی استفاده می شود. این مجموعه با استفاده از متخصصین خبره در کنار نیرو های جوان و کارآمد بهترین طراحی داخلی را برای شما انجام می دهد. البته باید توجه داشت برای موفقیت در این رشته در کنار مدرک تحصیلی مهارت و علاقمندی و البته داشتن ذهنیتی خلاق و پر از ایدههای عملی میتواند نقش موثری در موفقیت شما به عنوان یک طراح دکوراسیون داخلی داشته باشد. به عنوان مثال میزان نور اتاق خواب با اتاق نشیمن و یا اتاق مطالعه متفاوت است.

سقف کاذب در طرح های متنوعی وجود دارد که میتواند حتی در اتاق کودک نیز اجرا شود و شما میتوانید با سفارش طرح های مخصوص کودکان و نور پردازی های ویژه هم باعث از بین رفتن ترس در کودک خود شوید و هم میل و رضایت او را نسبت به اتاق خواب او افزابش دهید. شما میتوانید طراحی دکوراسیون داخلی را در منزل، محل کار، ادارات و مراکز تجاری پیاده سازی کنید. تغییر دکوراسیون منزل میتواند علاوه بر تغییر فضای داخلی تأثیر مثبتی بر روحیه و تفکرات شما نیز برجای میگذارد. عناصر مهم دکوراسیون داخلی تأثیر زیادی در اجرای بی عیب و نقص و ایده آل خواهند داشت. رعایت برخی اصول ساده و کاربردی در نحوه چیدمان میتواند تأثیر شگرف در دکوراسیون داشته باشد. مینیمال فقط یک سبک دکوراسیون یا چیدمان نیست. به طور مثال استفاده از یک تم رنگی خاص یا انتخاب چند رنگ بر اساس هارمونی رنگ ها می تواند نقش تعیین کنندهای در جلوههای بصری یک سبک چیدمان داشته باشد، این تم رنگی میتواند از رنگ دیوارها و تابلو ها تا ظروف و نورپردازی و انتخاب رنگ مبلمان و المانهای دکوری را تحت تاثیر قرار دهد. سقف کشسان مات: ای نوع سقف کاملا کلاسیک بوده و با رنگ ماتی که دارد هیچگونه بازتابی از نور ها ندارد و درست همان رنگ و طرحی را که سفارش داده اید تحویل خواهید گرفت.

خانه جایی است که افراد اوقات زیادی را در آن میگذرانند، از اینرو داشتن فضایی دلنشین و جذاب موجب ایجاد روحیه شاداب و باطراوت میشود. پس از سفارش طرح مد نظرتان و چاپ آن روی سقف کشسان اکنون نوبت به طراحی نورپردازی آن میرسد. نور و روشنایی: یکی از عناصر مهم در طراحی دکوراسیون بشمار میرود. هر کدام از این عناصر چنانچه نادیده گرفته شوند، اجرای دکوراسیون به طور کامل انجام نخواهد شد. در بخش زیر هم چند نمونه پروژه انجام شده توسط متخصصین شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی بانک را می توانید مشاهده نمایید و با اصول کار متخصصین این مجموعه بیشتر آشنا شوید. برای نصب این نوع سقف پارچه آنرا هنگام نصب گرما میدهند و با دستگاه و گیره های مخصوص روی پرل هایی زیر سقف پس از نصب و جایگزاری چراغ ها پارچه کشسان کشیده میشوند و زیر سقف روی دیواره ها نصب میشود در این صورت شما خودتان به تنهایی قادر به دسترسی داشتن به فضای زیرین سقف کشسان نخواهید بود و حتما باید از نصابان آن کمک بگیرید.