10 تا از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران که باید بشناسید!

با یک طراحی زیبا و استاندارد می توان بازدهی کارمندان در محیط کار را افزایش داد. هر اندازه محیط کار زیبا و استاندارد طرحی شده باشد، نشان دهنده اعتبار و حرفه ای بودن آن کسب و کار و برند می باشد. رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی: نارنجی رنگ گرم و شادی آوری می باشد که خاصیت ضد افسردگی بودن آن باعث شده است کاربرد زیادی در طراحی داخلی داشته باشد. بر همین اساس باید بتوان در محیط های مختلف و با توجه به هدفی که مد نظر دارید، رنگ مناسب انتخاب و به کار ببرید. در نتیجه می توان در خانه های کشورهای آسیای شرقی به راحتی نشانه هایی از دکوراسیون مدرن و فرانسوی را مشاهده نمود. ٭ خانه خود را گرم کنید : گر احساس می کنید خانه شما سرد و بی روح می باشد می توانید با استفاده از عناصر طبیعی همچون چوب و یا استفاده از گل های طبیعی به خانه خود گرما ببخشید و از آن لذت ببرید. در این سبک از عناصری استفاده می شود که حس نا تمام بودن طرح را به ما القا می کنند، برای مثال از آجر یا چوب در ظاهر دکوراسیون استفاده می شود. آب، آتش، خاک، چوب و فلز از جمله عناصر مهمی می باشند که باید در بین آنها تعادل و توازن برقرار گردد.

مبلمان چیپندیل از اثاثیه های گوتیک و روکوکو و عناصر معماری چینی تاثیر گرفته است. از دیگر سبک های طراحی دکوراسیون داخلی می توان به اسکاندیناوی، ترنزیشنال، امروزی، عربی، خاورمیانه، هندی، فرانسوی، گوتیک و سبک مراقبه ای اشاره نمود. از جمله اصول بسیار مهم در چیدمان خانه های کوچک می توان به انتخاب رنگ های روشن اشاره نمود. از جمله وسایل کاربردی در سبک دکوراسیون داخلی منزل ایرانی می توان به مبلمان های سلطنتی یا نیمکت های چوبی اشاره نمود. همچنین رنگ ها در توناژ ملایم با یک یا دو طیف در مرکز طرح به کار می روند. به عنوان مثال، سبک دکوراسیون داخلی سنتی فرانسوی هم زمانی مدرن به شمار میرفته ولی در حال حاضر جزء دکوراسیون سنتی و کلاسیک به شمار میرود. با این حال ، با مشورت با یک طراحی دکوراسیون داخلی یا معمار متخصص ، می توانید اتاق را زیبا جلوه دهیم در حالی که عملکرد اصلی خود را حفظ کند.

افرادی که توانایی اجرای طرحها و نقشههای مورد نظر مشریان خود را در این نرم افزارها داشته و یا به صورت آنلاین با انها ارتباط برقرار میکنند به راحتی فرصت پیروزی در کسب مشتریان بیشتر را از شما ربودهاند. به طوریکه از نظر علم روانشناسی، هر رنگ تحریک کننده احساس خاص در افراد می باشد. رنگ قهوه ای در دکوراسیون: قهوه ای چون نشان دهنده زمین می باشد، در نتیجه احساس آسایش و محبت و قدرت را به همراه دارد. آبی تیره نشان از قدرت و پشتکار و همچنین صداقت می باشد. وسایل معیوب را تعمیر کنید در غیر این صورت از محیط دور کنید. ضمن این که در این هنر نیز همه چیز متناسب با مد و دورههای زمانی و البته ترندهای روز دستخوش تغییر خواهد بود و بنابراین سلیقه شخصی مهمترین عامل ایجاد آن است. این می تواند از طریق تضاد الگوها و نقوش و یا از طریق ترکیب پروفایل ها و طرح ها ایجاد شود. رنگهای مورد استفاده در این سبک ممکن است خیلی تیره و یا خیلی روشن باشند و از رنگهای درخشان و گرم به ندرت و اندک استفاده میشود.

چیدمان ظروف مسی و سفالی قدیمی در بخش های مختلف خانه، قرار دادن پادری های نمدی در راهرو و ورودی، قرار دادن کوسن های رنگی و مخمل بر روی نیمکت های فرش شده در گوشه پذیرایی یا اتاق نشمین از دیگر ایده های کاربردی در این زمینه به شمار می روند. سبک های طراحی داخلی شاید در گذشته های نه چندان دور مختص کشور یا فرهنگ و جغرافیای خاصی بوده است، اما امروزه در تمام دنیا گسترش پیدا کرده اند. دکوراسیون داخلی امروزه یک دانش محسوب میشود. دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل و … سعی کنید علاوه بر نور طبیعی، از نورهای مصنوعی از سقف استفاده کنید تا فضا روشن و بزرگ دیده شود. از طرفی طراحان داخلی نیز باید با ایجاد شرایط خاص و متنوع در رقابتی نابرابر مشتریان خود را به دست آورده و رضایت آنها را کسب کنند. بعد از آشنایی با رشته تحصیلی طراحی داخلی و دکوراسیون، حال باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا دکوراسیون داخلی اهمیت دارد؟