۲۴ سبک مهم دکوراسیون داخلی

انتخاب کاغذ دیواری با طرح ها و رنگ های نزدیک به هم در کنار مبلمان و فرش هایی با رنگ های شبیه به طرح و رنگ کاغذ دیواری ، زیبایی چندانی ندارد. مثلا اگر قسمتی از خانه دارای نور بسیار واضح است، نورپردازی قسمت های کناری نیز باید تا حدودی شبیه آن باشد. در حالی که می توان با رعایت برخی جزئیات در وسایل و تزئینات تاثیر بسیار خوبی در دکوراسیون داخلی داشته باشید. در این مرحله ، افراد متخصص میتوانند به خصوصیات مهم در نقشههای پلان ، جزئیات سازهای ، نما ، تزئینات ، برشها ، پلان معکوس و حتی الحاقات نیز پی برده و همچنین وضعیت موجود بنا را برای شروع پروسه ی طراحی دکوراسیون داخلی شروع کنند . ما می توانیم در کنار پیمانکار کار کنیم و پروژه را توسعه دهیم در حالی که برنامه زمانی و بودجه شما را نیز در نظر داشته باشیم. رنگ ها، نورها و سایه ها همیشه ما را احاطه کرده اند. حداقل یک پریز را در نزدیکی قرار داده و یک میز کوتاهقد نیز در جلوی آن بگذارید. در فضای جداگانه مبلمان را بچینید که جدا از فضای میز ناهارخوری باشد. فرض کنید که می خواهید در هال و پذیرایی بزرگ خانه خود چندین وسیله مختلف مانند میز ناهارخوری ، مبلمان ، کتابخانه و حتی پشتی های سنتی را قرار دهید.

برای برقراری این تعادل در فضا می توانید در سمت دیگر یک میز عسلی قرار دهید و روی آن یک گلدان گل قرار دهید. به طور مثال در یک اتاق خواب بزرگ برای رعایت تقارن ، انتخاب دو آباژور و میز مشابه برای دو طرف تختخواب زیبایی خاصی ایجاد می کند. ” هماهنگ سازی که برای به جلوه درآوردن رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق یا یک ساختمان طراحی شده است. شاید قصد داشته باشید در یک سمت از مبلمان یک آباژور و یا گلدان گل قرار دهید. متقاضیان می توانند در هر یک از دوره های فوق به صورت تک درس یا به صورت کل دوره جامع ثبت نام کنند. اگر شما یک مدیر و یا مسئول امور یک محیط اداری و تجاری هستید، باید هر چه زودتر به فکر طراحی دکوراسیون داخلی اداره خود باشید. که این یک المان خوب و مثبت برای دکوراسیون داخلی منزل است. جهت دریافت مشاوره رایگان و تخمین هزینه برای طراحی دکوراسیون خانه خود میتوانید از طریق صفحه “مشاوره رایگان” با ما در ارتباط باشید، همچنین برای دیدن نمونه کارهای گروه ما کلیک کنید.

همانطور که میدانیم داشتن اتاق نشیمن از اهمیت بالایی برخوردار است چون یکی از فضاهایی است که بیشتر وقت خود را در آن میگذرانید و مشغول به استراحت، کتاب خواندن، یا دیدن فیلم هستید پس بسیار مهم است که احساس آرامش و راحت بودن را دریافت کنیم. خودتان گاهی اوقات ممکن است در رعایت تضاد و یا کنتراست آگاهی و تجربه کافی نداشته باشید. در رنگ آمیزی دیوار و سقف یک منزل با طراحی داخلی فرانسوی ممکن است از رنگ های سفید و کمرنگ استفاده شود، ولی روی هم رفته از طرح و الگوهای گل دار (گل گلی) هم استفاده می شود. برای مثال : برای پخش تلوزیون ، به آنتن نیاز است و وصل کردن تعداد زیادی از آنتن هم فضای زیادی می گیرد و هم باعث تداخل می شود ، اما با استفاده از آنتن مرکزی در طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال ، می توان این مشکل را رفع کرد. به طور کلی معماری در هر منطقه و اقلیم ، در هر دین و آیین و در هر دوره و تاریخ ، سبک خاص خود را داشته است.

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی تلفیقی از سبک سنتی و امروزی است و در کنار سبک سنتی اصیلترین سبکهای چیدمان داخلی را تشکیل می دهند. اجازه دهید که فضا شما را دچار سردرگمی نکند. وقتش رسیده که تمام اطلاعات و جزئیات مورد علاقهتان را با دکوراتور خود در میان بگذارید و به او زمان بدهید تا نقشههای ذهنی شما را روی کاغذ پیاده کند. اگر قصد دارید طراحی دکوراسیون داخلی فضا ، تقارن را رعایت کنید ، حتما فضای بزرگ با اکسسوریهای کم و خلوت را انتخاب کنید. این تقارن در فضاهای بزرگ بیشتر خود را نشان می دهد. انتخاب یک نور مناسب زیبایی فضا را بیشتر می کند. شما از طراحی دکوراسیون فضا قصد دارد که جذابیت بصری فضا را بیشتر کنید. در قسمت هایی که نور طبیعی کافی وجود ندارد انجام نورپردازی های کافی نقش تکمیل کننده را بازی می کند. علاوه بر عوامل رنگ ، نور و چیدمان مبلمان ها ، روحیه افراد محیط و نیازهای آن ها به دقت بررسی می شود. با ترکیب رنگ ها و طرح ها و استفاده هر کدام از آن ها در جای مناسب خود می توانید یک طراحی زیبا در دکور منزل ایجاد کنید.