که این امر بی دلیل نیست

بهتر است رنگهای سرد و گرم را در کنار هم استفاده کنید، خانهای که صرفا با رنگهای سرد یا گرم دیزاین شده است در درازمدت بر روی روحیه ساکنان خود اثرات نامطلوبی خواهد گذاشت. آیا برای داشتن یک طراحی داخلی که نیازهایتان را برآورده کند، حتما باید دکوراسیون داخلی صرفا توسط متخصصین انجام شود؟ فضای داخلی که برای یک زوج جوان طراحی شده است از عناصر معماری سنتی مکزیک و رنگ های روشن آن الهام گرفته شده است. سبک ییلاقی به زیبایی شناسی اشاره دارد و نمایانگر طراحی خانه های روستایی است. سبک ییلاقی بدون عناصر چوبی کامل نیست. خانه های ییلاقی مکانی که برای دورهمی های خانوادگی به دور از شلوغی شهر و زندگی روزمره مدرن انتخاب می شود. استفاده از رنگ های خنثی مانند طوسی، کرم و رنگ های پاستلی و میانی برای دکوراسیون داخلی اداری پیشنهاد میشود. یک پیشنهاد سازنده برای شما داریم تفاوتی نمی کند که در خانه آپارتمانی به سر می برید یا در یک خانه ویلایی ساکن هستید. اگر فضای زیادی را در اختیار دارید و برای انتخاب سبک دکوراسیون بین چند سبک شک دارید می توانید از سبک تلفیقی استفاده کنید البته به نحوی که همخوانی لازم میان بخش های مختلف ایجاد شود.

در نتیجه باید بتوانید آن را با رنگ های مناسب از قبیل طلایی و مسی ترکیب کنید تا طراحی خارق العاده ای را ایجاد نمایید. سعی کنید از توازن نامتقارن در طرح کلی و حتی خرید مبلمان استفاده نمایید. این تخت ها را می توانید با قالیچه ها و گلیم های قدیمی و سنتی فرش کنید. بنابراین مبلمان چوبی و تخت های دامن دار، نیمکت و صندلی های تراش خورده، به زیبایی در فضای داخلی این اقامتگاه ها دیده می شود. برای اینکه فضای حیاط ویلای شما رنگ بوی قدیم و سنتی داشته باشد، استفاده از تخت های چوبی بهترین گزینه است. اینکه قرار است میزکنسول و یا هر وسیله دکوری دیگری در اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرد. از نوع تیره این رنگ کمتر در دکوراسیون منزل استفاده میشود، مگر اینکه با سایر رنگ ها ترکیب گردد. این امر محقق نمی شود مگر با استفاده از وسایلی که به روز است و از طرح های ویژه و منحصر به فردی بهره گرفته است.

همه ی انسان ها از اعماق وجود خود خواستار راحتی و آرامش هستند و این امر باید به خصوص در خانه ها محقق شود . بیشتر بخوانید : چه سبک هایی را برای دکوراسیون داخلی منزل خود میتوانیم انتخاب کنیم ؟ پس زمانی که این پارامترها با یک تم رنگی و یک سبک ایده پردازی خریداری می شود طراحی و دیزاین داخلی منزل شما تاثیر گذار تر به نمایش گذاشته می شود؟ با هر سبک و دکوراسیونی، دلنشین و تاثیر گذار است. کابینت های چوبی یا رنگ چوب، سبدهای حصیری، لوازم داخلی پارچه ای و ساخته شده از مواد ارگانیک که به شما در رسیدن به تم طبیعی این سبک کمک می کند، نیز ایده خوبی است. این روزها همه به دنبال رسیدن به ایده پردازی های روز دنیا هستند؛ یعنی بیشتر ما تمایل داریم از وسایلی استفاده کنیم که در دکوراتورهای حرفه ای برای دیزاین داخلی منزل خود از آن بهره می گیرند. شما قاعدتاً برای مبلمان خود همیشه به میزهای جلو مبلی و میزهای عسلی نیازمندید.

میز جلو مبلی و کنسول اگر با یک دیگر ست خریداری شوند بدون تردید بی نظیر ترین دکوراسیون برای شما به تصویر کشیده می شود. این را به یاد داشته باشید که خرید میز تلویزیون اصلی ترین المان برای اتاق نشیمن محسوب می شود. این محدودیت باعث می شود که طراح و دکوراتور در این سبک از روش های خلاقانه و نوآورانه ای برای جلوگیری از شلوغی فضا استفاده کند. در این سبک از رنگ های خنثی مانند خاکستری، مشکی، سفید و قهوه ای بسیار استفاده می شود. این سبک بر فرهنگ، عقاید، سنت، آداب و رسوم، طرز تفکر و سبک زندگی گذشته تمرکز دارد. این سبک از دکوراسیون ویلا به دلیل کم هزینه بودن و در عین حال احساس ساده تر زندگی در آن از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. متاسفانه بسیاری از جوانان با این دیدگاه که دکوراسیون داخلی رشته درآمدزا و شاد و جذابی می باشد، در این مسیر قدم می گذارند. استفاده از مبلمان چوبی کلاسیک با سبک سنتی و کفپوش های چوبی در این سبک ضروری است. خرید این آیتم ها وقتی با یک تم رنگی، یک سبک طراحی و یک سایز استاندارد دنبال می شود.