کارشناس دکوراسیون داخلی منزل – شماره تماس: 09385003132

معماری گذشته ما سرشار است از ظرافت ها و ریزه کاری هایی کع هزاران ایده و خلاقیت را در خود نهفته است. شیوهی طراحی دکوراسیون داخلی بردو اصل مهم زیبایی و کاربردی بودن استوار میباشد و هر یک بدون دیگری باعث میشود که دکوراسیون داخلی ما ناقص باشد . ما به این دلیل از این روش ها برای بر قراری تعادل در نورپردازی محیط های مختلف استفاده می کنیم که نور مناسبی را در میدان دید کاربران قرار دهیم. با خرید لامپ های جدید می توانید یک روح جدید به روشنایی اتاق ببخشید. یک دکور خوب و ایده آل در منزل تاثیر زیادی در دلنشین شدن فضا و روحیه اعضای منزل خواهد داشت. به طور مثال قسمتی از خانه که دارای پنجره است از نظر شما جالب تر است بنابراین به طراح خود می گویید که در این قسمت دوست دارید چه چیزهایی قرار گرفته و یا چه ایده هایی جالب تر است. برای آنکه دیوارهای اتاق کودک را با ایده های ارزان و خلاقانه بپوشانید، از شابلونها، بُردهای نقاشی و رنگ آمیزی های شاد کودکانه بهره ببرید. اما برای آنکه با نصف قیمت، ظاهر کمدها و کابینت ها را تغییر دهید، کافیست تا تنها درب ها را تعویض نمایید.

با این روش علاوه بر آنکه باعث نمایش دادن کارهای کودکانتان می شود، به زیباتر شدن طرح خانه تان کمک زیادی می کند. اگر شما از فضای داخلی منزل خود خسته شده اید، یا می خواهید به منزل جدیدی بروید، و دوست دارید که کارایی و جذابیت را در کنار هم داشته باشید، باید در مورد طراحی دکوراسیون داخلی تصمیم جدی بگیرید، و سبک تفکر خود را در رابطه با این موضوع تغییر دهید. طراحی و اجرای دکوراسیون فضاهای خاص مانند شرکتهای برندینگ از جمله فعالیتهای اصلی در رابطه با طرحهای تجاری برای آنها محسوب میشود. تمامی موارد ذکر شده در بالا از جمله سرفصل های مربوط به آموزش معماری هستند که توسط گروه مهندسی معماری ، در قالب دوره های آموزشی حضوری با کیفیت خدمت متقاضیان و علاقمندان ارائه می شوند. که در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی از جمله، هماهنگ سازی اجزای داخلی خانه از جمله سالن پذیرایی ، دکوراسیون آشپزخانه و اتاق خواب کودک است که با هدف زیبا تر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه با هزینه های متفاوتی میباشد. سادگی و آرامش سبک مذکور کمی بیشتر از دنیای مدرنیته است و بهترین انتخاب برای دکور اتاق خواب عروس نیز محسوب می شود .از مهم ترین فاکتور های سبک مینیمال استفاده از رنگ های خنثی که همگی به نحوی از طیف رنگی سفید پیروی می کنند اما بر اساس سلیقه خود می توانید با به کار گیری رنگ های متضاد، ناقض جالبی در این سبک ایجاد کنید.

بنابراین اولین قدم در ایجاد تغییر دکوراسیون داخلی پرسیدن این سوال است. شاید این سوال برای شما پیش آید که چگونه می توانید از این موضوع با خبر شوید. و همچنین استفاده از جریان آب در کنار تزیینات طبیعی اتاقتان می تواند به خوبی آرامش و وقار را نمایش بدهد. همچنین می تواند هال خانه را با استفاده از پارتیشن های چوبی و شیک، به هال خصوصی و عمومی تقسیم کنید تا برای رفت و آمد نیز راحت تر باشید. این که چه نوع سبکی را در نظر داشته و کدامیک را بهتر می پسندید امری مهم است. رنگهای یکسان: برای بزرگتر نشون دادن یک فضا هر چه تنوع رنگی کمتر باشه، رنگ دیوار و سقف به هم نزدیک یا یکسان باشه و فضا یکپارچه به نظر برسه، بزرگتر هم فرض میشه. در نگاه اول ممکن است کار آسانی به نظر برسد اما باید بدانید که اصول معماری داخلی و رعایت ترکیب رنگی، کار هر کسی نبوده و نیازمند رعایت نکات و ضوابط مشخصی است و این کار نیازمند استفاده از یک کارشناس دکوراسیون داخلی است.

با استفاده از این اثاثیه قادر خواهید بود تا وسایل ضروری دست و پاگیرتان را نگه دارید و همچنان فضای خالی کافی در اختیار داشته باشید. اگر میز کامپیوتر در اتاق خود دارید با قرار دادن آن در جای مناسبی، فضای اتاق خود را بهینه سازی خواهید کرد و یا این که اگر لوازم زیادی را در روی میز خود قرار داده اید، میتوانید با قرار دادن آنها در کشوی میز، از شلوغ شدن اتاق جلوگیری کنید. یا سبکی سنتی دوست دارید؟ برای کم کردن صدای بیرون یا صدای آپارتمانهای همسایه میتوانید از روشهای مختلف مثل پردههای آکوستیک، پنلهای آکوستیک که به دیوار آویزان میشوند و صداهای بیرون را تا حد زیادی کاهش میدهند و یا آویزان کردن یک فرش یا بافت زیبا از دیوار استفاده کنید. آویختن به دیوار با کمک قابهای دست ساز، بهترین راه نشان دادن کارهای هنری کودکان، لوح های تقدیر، مدال ها و جام های ورزشی و جوایز بر دیوارها می باشد. فضای حمام را می توانید به آسانی و ارزانی با استفاده از چوب های طبیعی، رنگ های الهامگرفته ازطبیعت، برگ ها و سنگ های ته رودخانه جلوه بدهید. صخره ها و سنگ هایی که اشکال زیبایی دارند را جمع آوری کنید و به همراه گل های تازه در یک ظرف تزیینی سفالی بچینید.