چرا به دکوراسیون داخلی نیاز داریم؟

خانم اشول زمانی که دید تجمل در خانه هایی انگلیسی به شدت گسترش یافته و اغلب خانه ها در انگلیس لوکس، اشرافی و پر از تجملات هستند، سعی کرد دکوراسیونی را معرفی کند که بتوان با ساده ترین اشیاء و به دور از تجملات آن را فراهم کرد. تیم معماری آرین پاراکس با شناخت صحیح فضا و با دید گسترده منحصر به فردترین دکوراسیون داخلی را برای منزل شما طراحی می کند. رنگهای متنوعی برای کفپوش وجود دارد که بسته به هماهنگی آن با سایر لوازم منزل بهتر است انتخاب شود. شاید همه ما فکر کنیم برای شروع کار بهتر است سری به فروشگاه های مبلمان بزنیم و ابتدا مبل مورد علاقه مان را تهیه کنیم اما این یک کار اشتباه است. بهتر است برای داشتن دکوراسیون داخلی منزل ایده آل در کنار مبلمان به سایر وسایل منزل مانند میز تلوزیون، میز تلفن، صندلی ها، فرش ها، پرده و سایر موارد نیز توجه کنیم. رنگ های پرکاربرد در سبک کلاسیک، زرشکی، قهوه ای و کرم هستند که می توانید وسایل محیط منزل را در این رنگ ها انتخاب کنید.

در این سبک به طراحی و کنده کاری روی چوب و لوازم و مبلمان چوبی بسیار اهمیت داده می شود. بنابراین مبلمان چوبی و تخت های دامن دار، نیمکت و صندلی های تراش خورده، به زیبایی در فضای داخلی این اقامتگاه ها دیده می شود. در این مرحله از طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، مسیر های رفت و برگشت به بخش های مختلف منزل مانند تخت خواب، یخچال، مبل راحتی و … مبلمان، میز تلویزیون، میز تلفن، صندلی ها، تخت خواب و دیگر وسایلی که جدید خریده اید در این مرحله اندازه گیری می شوند. با توجه به جدید بودن این رشته تحصیلی در حال حاضر تعداد محدودی از دانشگاه های دولتی در این زمینه دانشجو پذیرش می کنند. بسته به سبک دکوراسیون داخلی ، تعداد پنجره ها ، آباژور ها و … همانطور که می دانید منظور از دکوراسیون داخلی، آراستن محیط، نحوه چیدمان وسایل، طراحی نورپردازی و انتخاب رنگ برای محیط مورد نظر است.

اگر نیاز به یک تیم طراحی دکوراسیون خوب دارید، شرکت مهندسی معماری آرین پاراکس با تیم فوق حرفه ای که دارد، تخصصی ترین دکوراسیون داخلی منزل را طراحی می کند. صندلی های خانگی از اجزا مهم مبلمان منزل محسوب می شوند صندلی های تکی ایده آل برای کناره های فضا و گوشه های دنج منزل هستند… اگر نقشه معماری در دسترس نباشد، مهندسان معماری شرکت آرین پاراکس به راحتی و با اندازه گیری فضا به کمک متر های دستی و یا لیزری، نقشه ی آن را تهیه می کنند. سپس برای انجام طراحی ها چندین کپی از این نقشه ها تهیه می شود تا طراحی ها با توجه به نقشه ها انجام شود. اولین مرحله در طراحی دکوراسیون داخلی آن است که ابعاد و اندازه ی ساختمان و پلان معماری آن را تهیه کنید. اگر شما جزو افرادی هستید که نمای داخلی و دکور منزل برایتان اهمیت دارد، بدون شک دوست دارید یک خانه با بهترین مدل های طراحی دکوراسیون داخلی، شبیه تصاویر جذاب و دلنشینِ منازل مجله های خارجی و سایت های دکوراسیون داشته باشید، در این حالت باید با یک طراح حرفه ای مشورت کنید. در این سبک باید تا هرجا می توانید از وسایل دکوری و تزئینی کمتری استفاده کنید تا آرامش مورد نظر در فضای منزل ایجاد شود.

در طراحی دکوراسیون منزل ، باید از شاخه های نوری مثل : لوستر ، انواع لامپ ها و نور خورشید استفاده کرد ، که تمام این موارد در شرکت ارگ بند سازه رعایت می شود. این سبک ادغامی از سبک های مدرن، وینتیج و بوهمی است که در آن، انواع مختلفی از مواد و بافت ها باهم ترکیب شده اند. همچنین از ویژگی های مهم این سبک دکوراسیون می توان به استفاده از خطوط صاف و مستقیم، استفاده از مصالح و مواد طبیعی مانند چوب، فلزات، چرم و الیاف طبیعی و استفاده از پالت رنگی خنثی اشاره کرد. دکوراسیونی زیبا و اثتثنایی از منزل و یا اتاق خواب شما .دکوراسیون داخلی که برای آپارتمان های کوچک می تواند بسیار مناسب باشد.گروه معماری آلند میتواند مشاور و راهنمای خوبی برای دکوراسیون منزل شما باشد. • هر فضایی در منزل کاربرد متفاوتی دارد. شرکت آرین پاراکس با بیش از 12 سال سابقه کار و مهندسان و کارشناسان دکوراسیون داخلی با تجربه، با کمترین هزینه فضایی آرام در منزل شما خلق خواهد کرد. دکوراسیون داخلی منزل سبک های متنوع و متفاوتی دارد. سبک مونوکروم سادهترین سبکها در دکوراسیون داخلی است. همچنین نورپردازی از سبکی کاملا مدرن پیروی می کند و ممکن است در قسمتی از خانه چراغ آویزی به شکل یک الماس ببینید که به محیط نور می دهد.