چرا به دکوراسیون داخلی نیاز داریم؟

4- زمان اجرای فرایند بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی چقدر است؟ دکوراتوها نیز میتوانند با توجه به دانش خود در زمینه اصول زیبایی شناسی، به شما در انتخاب مبلمان و عناصر دکوراتیو مورد نیاز برای تازه نمودن و تغییر فضا و همچنین اجرای دکوراسیون اصولی کمک نمایند. در این مورد بررسی قوانین ایمنی، عایق بودن نسبت به صوت، حرارت، نورپردازی مورد ارزیابی قرار میگیرد و در آخر انتخاب وسایل و لوازم دکوری و روش چیدمان آن ها انجام می شود. اگر در جلوی پنجره ها از پرده های پارچه ای استفاده می کنید بهتر است رنگ آن ها نیز روشن انتخاب شود. اگر این شانس انتخاب را دارید که از بین اندازههای مختلف یک وسیله دست به انتخاب بزنید، آن اندازه را انتخاب کنید که با محل موردنظر شما هماهنگ است. همه شما برای اتاق نشیمن از یک مبل راحتی لوکس هم بهره گرفته اید. همه افراد از میزهای قدیمی خود برای میز پذیرایی استفاده می کنند. امی اسکلار از دفتر طراحی اسکلار میگوید: «با قرار دادن یک میز قدیمی در وسط آشپزخانه میتوانید بدون هیچ زحمتی حالوهوای آشپزخانه را تغییر دهید. ماری کلود از ایندیگ پرویت میگوید: «رنگ سبز در سال ۲۰۲۱ به مرور راه خود را به دکوراسیون آشپزخانه باز کرد و در سال ۲۰۲۲ رنگهای سبز خنثی مورد توجه قرار گرفتهاند.

در این سبک استفاده از متریال ، رنگ های خنثی و رنگ هایی که در طبیعت دیده می شود ، در فضا کاربرد بسیاری دارد. در بخش زیر پروژه هایی که توط متخصصین شرکت دکوراسیون داخلی تهران انجام شده است را شما می توانید مشاهده نمایید تا با اصول و نحوه کار متخصصین این مجموعه بیشتر آشنا شوید. به طور کلی برای خانه های کوچک از کف پوش هایی با ابعاد کوچک، و برای خانه هایی بزرگ از کف پوش هایی با ابعاد بزرگ باید استفاده کرد. اگر آشپزخانهی شما کوچک است و نمیتوانید در آن میز بگذارید، استفاده از وسایل قدیمی و خاص میتواند فضای آشپزخانه را منحصربهفرد و دلچسب کند. البته ممکن است در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک چنین چیزی امکان پذیر نباشد و باعث شود فضای زیادی اشغال گردد. نقاشیها و دیگر ابزار تزئینی دیواری باید در ارتفاع زیادی نصب شوند تا بزرگتر دیده شوند، درحالیکه قرار دادن نقاشی بر بالای کاناپه و قرار دادن میز در طرفین باعث میشود تا فضا بزرگتر دیده شود. فاکتورهایی مانند فضا، محیط، ابزار مورد نیاز و در دسترس، سلیقه و بسیاری موارد دیگر که در تعیین سبک مورد نظرتان بسیار مهم می باشد.

بلکه علم فنگ شویی در منزل همزمان که به سلیقه افراد احترام می گذارد کمک می کند که بتوانند دکوراسیون و چیدمان فضای منزل و محیط کار خود را به نحوی بچینند که بالاترین میزان انرژی در محیط برقرار شود و بتوانند از زندگی خود لذت ببرند. تا این مرحله طراح برای اثر خود تلاشی نمی کند ، بلکه فقط اطلاعات مورد نظر را جمع آوری می نماید و از این پس باید با تمرکز لازم سعی کند اثر و طرح خود را در ذهن ایجاد نماید. همچنین، لازم است با روانشناسی رنگ، فنگشویی و تاثیر هر یک از المان ها بر روحیات افراد نیز کاملا آشنا باشد و در طراحی های خود به کار ببرد. صندلی ها و میزها معمولا نقاط کانونی یک اتاق هستند؛ زیرا اکسسوری تزئینی دیگری وجود ندارد. اگر می خواهید طراحی داخلی یک محیط به صورت حرفه ای انجام شود باید از خدمات و ایده های شرکت ها و کارشناسانی که در این عرصه فعالیت دارند، استفاده کنید، تا پروژه خانه یا محیط کاری شما با دانش و خلاقیت خود طراحی کنند. همان طور که در طی مقاله پیش رو عنوان شد برای رسیدن به یک دکوراسیون ویژه هم راستا با دکوراتورهای حرفه ای نیاز است از وسایلی استفاده شود که مشابه آن جایی دیده نمی شود.

کار شما جلوه ی ویژه ای پیدا خواهد کرد ضمن آنکه این فضا میتواند در محیط ویژه یا در اتاق کار، کنار نهار خوری، نشیمن یا اتاق خواب باشد. به علاوه ویژگیهای محیط فیزیکی و معماری آشپزخانه از چه طریقی می تواند سلامتی را تسهیل کند یا به مخاطره می اندازد، شناخته نشده است. در فنگ شویی خانه با در نظر گرفتن این پنج عنصر می توان انرژی فوق العاده عالی و مثبتی به محیط بخشید. بنابراین نمی توان برای پاسخ به این سوال که فنگ شویی چیست یک پاسخ معین پیدا نمود. در بخش زیر برخی از سئوالات متداول کاربران وب سایت آچیلان دکور را پیرامون دکوراسیون داخلی و طراحی و معماری داخلی را که در وب سایت مطرح کرده اند را پاسخ داده ایم، بخش زیر را مطالعه نمایید، باز هم اگر سئوال یا پرسشی داشتید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت سئوالات خود را مطرح نمایید. از طریق سایت مبل و میز دنبال کنید. سبب می شود که حتی سایر وسایل منزل شما هم زیبا تر به نمایش گذاشته شود؛ یعنی حذف وسایل بلاء استفاده و قدیمی که سبب می شود فضا در راستای اصول فنگ شویی دنبال نشود و نظم و انرژی از میان برداشته شود.