چرا باید به دکوراسیون داخلی منزل اهمیت دهیم؟

سقف کشسان براق: سقف کشسان خود در طرح های متفاوتی ارائه میشود نوع براق آن با نورپردازی زیبا و خاصیت بازتاب آن میتواند فضایی چشم نواز تر را در فضای داخلی ارائه دهد این نوع سقف را میتوانید در لابی هتل ها و یا سالن های انتظار ببینید. مزایای استفاده از سقف کشسان چیست؟ چگونه میتوانم بعد از نصب سقف کاذب به فضای زیرین آن دسترسی داشته باشم؟ سقف کشسان از جنس پی وی سی (PVC) میباشد که تنها با حرارت بالا تا اندازه مورد نظر کش خواهد آمد و به این صورت نخواهد بود که با دمای معمولی منزل حالت کشسانی آن بیشتر شده و یا بخواهد پس از مدتی حالت کشسانی خود را از دست بدهد بالعکس این نوع سقف از ماندگتری بسیار بالایی برخوردار است. نصب سقف کشسان به راحتی صورت میگیرد و وزن بسیار سبکی دارد که حمل و نصب آن را بسیار راحتتر میکند. سقف کاذب در طرح های متنوعی وجود دارد که میتواند حتی در اتاق کودک نیز اجرا شود و شما میتوانید با سفارش طرح های مخصوص کودکان و نور پردازی های ویژه هم باعث از بین رفتن ترس در کودک خود شوید و هم میل و رضایت او را نسبت به اتاق خواب او افزابش دهید.

اما اگر دوست دارید که با کمک الگوهای جسورانه رنگ و روح تازهای به اتاق خوابتان دهید، پیشنهاد میکنیم آن را برای دیوار پشتی تختتان بکار ببرید تا به هنگام استراحت و خواب آرامش شما را بر هم نزند. شما باید هزینه ثبت شرکت را به صورت مبلغی بابت حق ثبت و حق درج آگهی پرداخت نمایید. مشتریان عزیزی که قصد سفارش سقف کاذب و یا سقف کشسان در هر نوعی را دارند میتوانند با تماس با ما طرح خود را اعلام کرده و پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه میتوانند آنرا در کمتر از 48 ساعت در هر کجا که هستند تحویل بگیرند. سقف کشسان به هیچ عنوان گرد و خاک بخود جذب نمیکند و پاکسازی آن نیز به راحتی صورت بگیرد. آیا پس از نصب سقف کشسان میتوان به فضای زیرین آن نیز دسترسی پیدا کرد؟ سقف کاذب در طرح های متفاوتی عرضه میگردد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد اما برخی از انها بدلیل مزیت ها و طرح هایی که دارند طرفداران بیشتری دارند که آسمان کشسان یکی از آنهاست.

طرح مورد نظر: سقف کاذب دارای طرح های متفاوتی میباشد که شما مشتریان عزیز طبق سلیقه ای که دارید میتوانید هر کدام را که میخواهید سفارش دهید که البته هر طرح هزینه خاص خود را داراست. محبوب ترین طرح سقف کاذب کدام است؟ چه پارچه هایی در متریال تولیدی سقف کشسان استفاده میشود؟ سقف کشسان مات: ای نوع سقف کاملا کلاسیک بوده و با رنگ ماتی که دارد هیچگونه بازتابی از نور ها ندارد و درست همان رنگ و طرحی را که سفارش داده اید تحویل خواهید گرفت. دوستان عزیزی هم که در شهرستان های اطراف تهارن حضور دارند نیز میتوانند محصول سفارش داده شده را در هر محلی که هستند آن هم در کمتر از 48 ساعت تحویل بگیرند. آیا از سقف کاذب میتوان در اتاق کودک نیز استفاده کرد؟ استحکام و مقاومت در برابر رطوبت به محافظت از اتاق شما در برابر رطوبت و نشت ناخواسته از طبقات بالا کمک می کند. به عنوان مثال میزان نور اتاق خواب با اتاق نشیمن و یا اتاق مطالعه متفاوت است. در آخر می توان گفت که هویت دکوراسیون داخلی علم یا هنر نیست؛ بلکه به کارگیری همزمان علم و هنر است که روح هنری و فلسفی آن با معادلات هندسی پیوند خورده و اگر این دو در کنار هم باشند محیط طراحی شده بسیار دلنیشن و آرامش بخش و در عین حال کارآمد خواهد بود.

نرم افزار اسکچ آپ به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های طراحی دو بعدی و سه بعدی شناخته می شود. سبک شابی شیک به عنوان یکی انواع سبکهای دکوراسیون داخلی آرامش و شادی آور یاد می شود. ویژگی بارزی که این سبک دارد ، سادگی و عدم درهم ریختگی آن است. رنگشناسی در دکوراسیون دنیا بزرگ و جالبی است که پرداختن به آن و صحبت کردن کامل راجع به این مبحث زمان و وقت طولانیای را از شما میگیرد. سقف کاذب در انواع گوناگونی در بازار و به روش های متفاوتی عرضه میگردد در آن دسته که بصورت تایلی هستند خود مشتری نیز میتواند به سقف زیرین دسترسی داشته و میتواند با بلند کردن تایل ایراد پیش آمده را رفع کند اما در برخی دیگر مانند سقف کشسان بهتر است برای دسترسی به فضای زیرین آن با نصابان آن تماس حاصل فرمایید. سقف کشسان نوعی دیگر از انواع سقف کاذب است که با طراحی بر روی پارچه کشسان نصب و اجرا میشود. سقف کشسان هم درست در زیر سقف و متصل به دیوارهای اصلی نصب میشود که نصب آن بصورت تخصصی و توسط نصابان باید انجام بگیرد سقف کشسان محبوبترین و پرطرفدارترین سقف کاذب در بین مشتریان است. انواع سقف کشسان شامل چه مدل هایی است؟