هویت دکوراسیون داخلی ؛ علم یا هنر ؟

در بخش رنگ، مورد دیگری که می شود در تفاوت این دو سبک بیان کرد استفاده از مبلمان و دکوراتیوهای رنگارنگ است که در مینیمال ها دیده نمی شود. با یک انتخاب درست می توانید از حداکثر فضا به بهترین نحو استفاده کنید. پس از گذشت مدتی بسیار مستهلک و غیرقابل استفاده میشوند و نیاز به بازسازی دارند. استفاده از نورهای زرد ، میزان گرما و زردی به رنگ اضافه می کنند. طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک معمولا برای متراژهای بالا 100 متر به بالا پیشنهاد میکنیم . بعدازاین تصمیم میتوانید دکوراسیون اصولی منزل خود را انجام دهید. یک طراحی اداری مناسب به شما کمک می کند تا به بهترین نحو از آن قسمت استفاده کنید و در صورت امکان آن را اجاره دهید. با تمرکز بر انعطاف پذیری، شفافیت و تاکتیکی که در این طراحی به کار رفته، نور طبیعی و هوای تازه به فضای داخلی وارد می کند و در آن سعی شده تا محیط کاری… شریکان به میزان سرمایه خود دارای مسئولیت و پرداخت قروض شرکت می باشند. دکوراسیون اسکاندیناوی در اوایل قرن بیستم شکل گرفت و به عنوان یک جنبش در طراحی مطرح شد. در این سبک دکوراسیون داخلی، ساختمان چیزی بیشتر از یک پوسته قابل سکونت به شمار می رفت و در حال حاضر نیز به عنوان مکانی برای زندگی نمایان می شود.

آرزوی ما ایجاد محیطی است زیبا ، خاص و آرام که با استفاده از وسایل هماهنگ با کاربری شما به وجود آمده و همچنین امکان استفاده بهینه از تمامی فضا ها وجود داشته باشد تا آسایش ، راحتی و بازدهی در محیط کار و یا زندگی شما افزایش پیدا کند . آن ها به شیوه سنتی و بدون استفاده از دستاورد های فنی جدید زندگی می کنند و بیشتر آن ها همانند گذشته به کشاورزی و اسب سواری به جای استفاده از اتومبیل مشغول هستند. و این یعنی شما قادر خواهید بود تا طراحی داخلی سنتی را کاملاً به سبک خود به وجودآورید و در آن از لوازمی استفاده کنید که نشاندهندهی خصوصیات و سبک زندگی شخص شما باشند. چرا که این سبک را پلی میان دو سبک سنتی و مدرن می توان به حساب آورد. هدف از برگزاری این نمایشگاه ها در دهه پنجاه میلادی آشنا کردن عموم مردم با این سبک برای بازاریابی در حوزه مربوطه بوده است که به نظر می رسد این موضوع به موفقیت بیش از انتظار دست یافته بود. حالا که با مزایای طراحی داخلی اداری مدرن و به طور کلی دکوراسیون اداری آشنا شدید، بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

میز و به صورت کلی مبلمان یکی از اساسی ترین لوازمی هستند که باید برای دفتر کار تهیه کنید. خالقان سبک اسکاندیناوی به دنبال خلق یک چیز جدید نبوده اند و با الهام گیری از مینیمال ها به دنبال تکامل آن حرکت کرده اند و امروزه سبکی در اختیار علاقه مندان طراحی دکور قرار داده اند که از هر نگاه تکمیل شده و رضایت بخش است. نحوه تقسیم کردن فضا، داشتن یک پلان مناسب و طراحی صحیح آن به شما کمک میکند تا بتوانید انتخابهای مناسبتری داشته باشید و فضای بهتری را خلق کنید. مونوکروماتیک یکی از آسانترین سبک های دکوراسیون داخلی است که یک دکوراتور تازه وارد نیز می تواند به خوبی آن را ایجاد کند. نیازی نیست اتاق نشیمن را لخت کرده و با مبلی ساده بیارایید، هر چند یک فرش و چند دکوراتیو بلافاصله حواس ها را از مینیمال بودن یک دکور اسکاندیناوی پرت می کند. تفاوت یک محیط کاری اداری مدرن در رنگ ها، راحتی، باز بودن فضا و کارآمد بودن آن است. بعضی از افراد به رنگ های خاص علاقه بسیاری دارند و دوست دارند دیوار های خانه خود را به رنگ مورد علاقه خود رنگ آمیزی کنند اما از اینکه پس از مدتی پشیمان شوند و یا مورد پسند دیگران نباشد از این کار خودداری می کنند؛ زیبایی و خاص بودن یک دکوراسیون داخلی همان طور که که در بالا به آن اشاره شد زیاده روی در یک چیز نیست.

علت این ویژگی در چیدمان یا نوع لوازم مربوط به آن نیست؛ بلکه امکان ایجاد توانایی بخشی با رنگ و آزادی عمل در مواردی است که در مینیمال ها محدودیت حساب می شود. علت این شهرت نیز در به کارگیری از سادگی و کاربردی بودن آن بود. علت این که ما این دو را با یکدیگر مقایسه می کنیم به دلیل هم خانواده بودن این دو در زمینه هایی است که در پیاده سازی دو سبک را بسیار به هم شبیه می سازد. همین موضوع باعث می شود به این نتیجه برسیم که سبکی که برای تلطیف روح انسان شکل گرفته بسیار تأثیر گذار بوده و ویژگی هایش کاربردی تر از یک طراحی محض و خشک است. اکنون ما می خواهیم جنبه های مختلفی از این دکوراسیون را برای شما تشریح کنیم تا به همراه هم به یک کلیت و اجماع در مورد دکوراسیون اسکاندیناوی برسیم. 2) چقدر به طراحی شخصی احترام میگذارید ؟ حالا این را در خانه شخصی خودتان تصور کنید. اگر در محیط شرکت خودتان احساس خوبی ندارید، حالا بهترین زمان برای تغییر دکوراسیون آن است. علاوه بر آن در این خانه احساس شادی و خوشحالی و راحتی داشته باشید.