هنر دکوراسیون و معماری داخلی در سبک های مختلف

استفاده زیاد از سنگ های طبیعی مثل آهک و حجم های مکعبی، حجیم و خطوط مستقیم ستون های قطور و منقوش و پنجره های مشبک چوبی با رنگ تیره در معماری مصری و نوع خاص پرسپکتیو آن و همچنین استفاده از عناصر بارزی مانند: مصطبه (مقابر اشرافی)، هیرو گلیف (بارزترین نقوش دکواتیو مصری )، ستون های کوتاه و چاق، هیروگلیف، نقاشی ساکن و خشک، نقاشی پر رنگ و لعاب، نقاشی روی پاپیروس، نقش کنده کاری شده روی دیوار، رابطه نزدیک با طبیعت، لوتوس، آنخ (کلید زندگی یا کلید نیل )، خدای مات، آنوبوس، خپری (سوسک بالدار)، آمن، وجت، ایارت، اوروبوروس، بست، کانوپیک، اوبلسیک. با توجه به گسترده بودن طرح و رنگ و مدل های دیوارپوش تقریبا تمامی طرح های مورد نظر مشتریان داخل کاتالوگ های موجود میباشند در ایتدا باید نوع دیوارپوش مورد نظر را انتخاب نماببد سپس در داخل کاتالوگ بدنبال طرح مود نظرتان جهت چاپ بر روی آن باشید.

دیوارپوش طرح سنگ یکی از مهمترین عناصر در دکوراسیون و طراحی می باشد که در روزهای اخیر با توجه به اهمیت دکوراسیون داخلی در صنعت ساخت و ساز شاهد اجرای انواع دیوارپوش ها می باشیم. چون در کنار هر علاقه داشتن مهارت و تمرین و بدست آوردن تجربه نیاز است به همین عنوان گذراندن دوره یکی از لزومات هر فرد برای هر رشته از جمله رشته طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. در محیطی مانند آشپزخانه نمیتوان از هر مدلی دیوارپوشی استفاده کرد اما با توجه به خاصیت ضد حریق بودن و آنتی باکتریال بودن تاپ شیت و داشتن تائیدیه وزارت بهداشت میتوانید از آن در مکانی مانند آشپزخانه استفاده نمایید تاپ شیت را در آشپزخانه در فضای بین کابینتی ،پیشخوان و یا کانترهای موجود از آن استفاده کرد. داشتن طرح و رنگ های گوناگون. شما عزیزان هم میتوانید خودتان طرح مورد نظرتان را انتخاب نمایید و با مشورت مشاوران و طراحان طرح مورد نظرتان را سفارش دهید. عایق حرارت بودن دیگر مزیت استفاده از این نوع دیوارپوش میباشد که میتوانید از آن با توجه به صرفه جویی در دما محیط اطراف نیز استفاده کند زیرا مانع ورود و یا خروج دما از محیط داخلی به محیط های اطراف در هر فصلی خواهد شد.

عایق حرارت. دیوارپوش ها با مانع شدن از خروج گرما و ورود سرما در زمستان و در تابستان با مانع شدن هوای خنک و ورود هوای گرما باعث ایجاد تعادل در دما و البته صرفه جویی در مصرف انرژی میشوند. علاوه بر این واقعیت که رنگ باید با ظاهر کلی خانه یا آپارتمان مطابقت داشته باشد ، انتخاب رنگ مناسب می تواند بر حال و هوای اتاق تأثیر بگذارد. کف منزل یکی از قسمتهای مهم است که بهتر است برای شروع به بازسازی، مقاله 3 گام برای شروع بازسازی کف خانه با کفپوش مناسب را مطالعه کنید. یکی از اصلیترین اصول طراحی دکوراسیون منزل این است که هرگز کار خرید لوازم موردنیاز برای دکور کردن خانه را با خرید مبلمان شروع نکنید. به ویژه اینکه در دوران تحریم هستیم و ممکن است نیاز باشد برخی لوازم دکوری به دشواری وارد شوند. در حقیقت در طراحی داخلی شخص طراح به فضای اتاق و طراحی و نوسازی و ایجاد المانهای چشمانداز میپردازد و بیش از هر کسی با معماران و پیمانکاران ساختمانی سروکار دارند، فعالیت آنها بسیار گسترده است و از طراحی نقاشی کف و دیوار ساختمان تا چیدمان لوازم تزئینی متغیر خواهد بود. با استفاده از مواد به کار رفته در آن از ورود حشرات موذی به داخل فضا جلوگیری میشود و دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید.

تاپ شیت عایق صوت نیز میباشد و از ورود صداهای اطراف و ایجاد مزاحمت جلوگیری میکند و همچنین مانع خروج صدا به محیط اطراف میشود. به راحتی قابل نصب میباشد و در پشت دیوارپشو چسب وجود دارد و به راحتی با بلند کردن لایه پشت آن میتوان آن را روی سطح مورد نظر چسباند اما برای اینکار حتما بخود نصابان اجازه دهید تا نصب تاپ شیت را انجام دهند. درست است که میتوان از دیوارپوش تاپ شیت بر روی دیوارهای لکه دار یا ایراد دار بدون زیرسازی استفاده کرد اما به هیچ عنوان نمیتوان آنر ا بر روی دیوار مرطوب استفاده کرد و باید حتما نم و رطوبت دیوار را بر طرف نمایید تا بتوان آنرا نصب کرد تاپ شیت توسط چسب روی دیوار اصلی چسبانده میشود که نم دار بودن دیوار مانع چسباندن آن میشود. عایق صدا. یکی از مهمترین ویژگی های هر نوع دیوار پوشی خاصیت عایق صدا بودن آن است که مانع ورود و یا خروج صدا از دیوار به منازل و یا واحد های کناری میشود. دیوارپوش تاپ شیت نوعی از انواع دیوارپوش است که دارای طرح های متفاوت میباشند که به صورت رولی در داخل بازار و در طرح و مدل های متفاوت عرضه میشوند ترکیبی از هفتاد درصد پی وی سی و سی درصد پودر سنگ میباشد و به همین علت بعنوان سنگ مصنوعی نیز شناخته میشود.