هرگز به دکوراسیون ساختمانت دست نزن، اگه این نکات رو نمیدونی!

آنچه اهمیت دارد این که شما قرار است در داخل منزل زندگی کنید و بنابراین انتخاب تمام عناصر و حتی تم رنگی، بر عهده شما است. برای اینکه بتوان از یک طراحی دکوراسیون داخلی ایدهآل که فضای مورد نظر شما را برای بهتر زندگی کردن ، انعطافپذی بیشتر ، رقابتیتر و دوست داشتنیتر مینماید ، استفاده از یک پلت فرم حرفهای و یا بین المللی خواهد بود. دیوارها ۳۰ درصد از جلوه فضای داخلی را شامل میشوند، به همین دلیل وقتی وارد فضای داخلی منزلی میشویم رنگ و طرح به کار گرفته شده روی دیوارها اولین موردی است که به چشم میخورد. طراحی داخلی مدرن و یا کلاسیک ابزار های گوناگونی مانند فرم ، نور ، بافت ، رنگ ، سقف ، کف و دیوار و بسیاری موارد را در اختیار دارد که باید به گونه ای خاص و مناسب با یکدیگر ترکیب شوند تا حس خوشایندی را در بیننده ایجاد کنند . پس از گزراندن یک روز پر تلاطم، مکانی با دکوراسیون آرامش بخش برای استراحت و رسیدگی به کار های شخصی نیاز است.اتاق خواب که جزو جدایی ناپذیر از دکوراسیون منزل به حساب می آید، یک فضای کاملا خصوصی برای افراد است تا بتوانند با احساس راحت به استراحت در منزل خود بپردازند.قطعا طراحی دکوراسیون اتاق خواب باید به گونه ای باشد تا رنگ ها و متریال ها و ترکیب آنها با یکدیگر این آرامش رابه فضای اتاق دهند و دکوراسیون داخلی آن را شیک کند.

نشیمن یا living room فضاییست برای خانواده، جایی که باید طراحی دکوراسیون آن به گونه ای باشد که خانواده بتواند در آنجا محفلی گرم برای خود داشته باشند.طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن دستری راحت به اتاق خواب، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و پذیرایی را ممکن میکند. توجه ویژه بانوان به طراحی داخلی پذیرایی مثال زدنی است، به طوری که میخواهند با توجه به سلیقه شخصیشان و وسایل موجودی که دارند بهترین دکوراسیون را برای پذیرایی منزل طراحی شود.اگر پذیرایی با دقت و حساسیت لازم طراحی شود، زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل ایرانی را دو چندان میکند پس دیزاین پذیرایی باید با وسواس کامل طراحی شود تا ارزش خانه بالاتر رود. پین ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت­های مناسب ارائه میکند. منظور از دکوراسیون مدرن استفاده از وسایلی برای چیدمان و دکوراسیون داخلی است که مد روز بوده و مورد پذیرش نسل جوان واقع میشود. در دکوراسیون داخلی ، المان نور و روشنایی باید رعایت شود ، به طوری که خانه ، تاریک نباشد. ترکیب رنگ کلی به کار رفته در دکوراسیون مدرن بیشتر سفید و مشکی می باشد و بیشتر از المان های چهارگوش برای تزئین بخش های مختلف منزل استفاده میشود.

جابهجایی وسایل و اضافه کردن رنگ و وسایل جدید میتواند احساس سرزندگی را در خانه جاری کرده و راه را برای حضور بهار در گوشه و کنار خانه باز کند. با تغییر دکوراسیون داخلی می توانیم زیبایی را به یک خانه ی قدیمی برگردانیم. از جمله خدمات دیگر شرکت رامسین بازسازی منزل کوچک ، بازسازی منزل قدیمی ، بازسازی خانه و تزئینات داخل ساختمان در تهران میباشد. در برخی از خانه ها، پر زرق و برق بودن و شلوغ بودن طراح ها، جذابت زیادی برای افراد دارد.در دکوراسیون کلاسیک استفاده از کچ بری ها و پتینه کاری ها جزئ جدایی ناپذیر خانه های قدیمی در دکوراسیون داخلی بوده که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی سبک کلاسیک به یکی از سبک های پر طرفدار بین بانوان و اقایان ایرانی در داخل منزل تبدیل شده است. معمولا بازسازی آشپزخانه از بازسازی خانه جدا دیده می شود. سبک دکوراسیون داخلی منزل ایرانی شباهت زیادی به سبک کلاسیک دارد، و این سبک متناسب با فرهنگ و اصالت خانه های ایرانی طراحی و پیاده سازی می شود.

مثلا اینکه توصیه می شود تا حد ممکن سعی کنید مبلمان منزل را از دیوارها فاصله داده و در مرکز خانه بچینید. اینکه پلان آشپزخانه چگونه طراحی شود و کابیت ها به چه صورت طراحی شوند که بهترین کارایی را داشته باشد. ختم نمی­شود، گاهی برای اجرای هر چه بهتر موارد نام برده، باید تغییراتی را ایجاد کرد تا بهترین نتیجه حاصل شود. اینکه سوالی برای ما پیش بیاید که دکوراسیون مدرن چیست،بهتر است ابتدا مفهوم مدرنیته در معماری را بدانیم و اینکه چه تاثیری بر دکوراسیون منزل ایرانی خواهد داشت.اصلا چگونه یک دکوراسیون مدرن میتواند در منزل ایرانی که سبک و سیاق سنتی دارد، جا باز کند.شاید راهی برای ترکیب دکوراسیون مدرن و دکوراسیون سنتی وجود داشته باشد. رشته طراحی داخلی، قدمت زیادی ندارد و اینکه بصورت تخصصی فرد مطالعات و مقالاتی پیرامون طراحی داخلی انجام دهد، موضوع مهمی نبود تا اینکه در سده 20 میلادی کم کم کلمه دکوراسیون داخلی وارد فضای معماری شد.البته در برخی مواقع به طراح داخلی، معمار داخلی نیز میگویند.