طراحی دکوراسیون داخلی منزل و طراحی داخلی ساختمان هیرادانا

این شاید اولین چیزی باشد که در دکوراسیون باید بدانید چرا که نور پردازی با نور کم خانه را بی روح می کند و از جذابیت ان می کاهد با این لامپ ها محیط خود را با حداقل مصرف انرژی نور پردازی کنید البته این به این معنی نیست که باید همه جا کاملا روشن باشد تا فضا جذاب بشود. • یک متخصص دکوراسیون منزل باید با طیف رنگ ها آشنایی خوبی داشته باشد تا بتواند بسته به شرایط محیط زیباترین و مناسب ترین رنگ ها را انتخاب کند. آیا خودتان تغییرات را انجام میدهید و یا از متخصص طراحی داخلی کمک میگیرید؟ در پروژههای بازسازی خانه، تیمی از طراحان داخلی به شما کمک میکنند تا نورپردازی متناسب با چیدمان فضای خانه داشته باشید و در صورت لزوم چیدمان را مطابق با طراحی جدید تغییر دهید. دنبال ایده هایی باشین که از نظر خودتون زیبا باشن چون منزل شما باید مطابق سلیقه شما باشه و نیازی نیست که تمام جزییات یه طرح پیشنهادی رو بپذیرین. و نیازی به مشورت گرفتن از کسی نیست. 3) در طراحی دکوراسیون داخلی نیازی به عملیات بازسازی نیست و شما با تغییر چیدمان و یا اضافه کردن برخی از اکسسوریها و وسایل تزیینی ، میتوانید این طراحی را به بهترین نحو ایجاد کنید .

برای تکمیل طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی منزل استفاده از انواع اکسووری ها و تابلوها که متناسب با فضای طراحی شده شما باشد الزامی است. از تقارن استفاده کنید. خیلی از مغازه های کوچیک هستن که انقدر دیزاین خوبی دارن که جذبش شدیم وازونجا خرید کردیم.( خیلی از شرایط هستن که مغازه رو بزرگتر از اون چیزی که هست نشون میدن. پس اگه مغازه ای دارین و فکرتون فروش بیشتره حتما به طراحیش فکر کنین. اگه خواستین که با شرکت های دکوراسیون داخلی کار کنین حتما ازشون نمونه کارهای واقعی بخواین نه فقط عکس های کاتالوگی. اگه فکر میکنین که مغازتون کوچیکه ونیازی به طراحی خاصی نداره کاملا اشتباه میکنین. طراحیش باید جوری باشه که تو ۵ ثانیه مشتری جذب مغازتون بشه! هر مشتری قبل اینکه وارد مغازتون بشه اول ویترین مغازه رو میبینه. برای اینکه هزینه کار مشخص بشه لازمه که به یسری نکات توجه کنیم. البته همیشه طراحی داخلی شامل چیدمان وسایل و مبلمان نیست، بلکه شامل قسمت های مهم تری از جمله انتخاب کفپوش، انتخاب نوع سقف، طرح دیوار ها و حتی دقت در انتخاب و خرید وسایلی که در خانه و قسمتهای مختلف قرار می گیرد می توانند زیر مجموعه های طراحی داخلی دکوراسیون باشد؛ زیرا هر چقدر هم که شما در چیدمان وسایل ماهر باشید اگر وسایلی که برای خانه خریداری کرده اید به درستی و متناسب و هماهنگ با هم نباشند، نتیجه کار چیزی که مطلوب شما باشد نخواهد بود.

به عنوان مثال، باید طراحی دکوراسیون رستوران را به گونه ای انجام داد که علاوه بر زیبایی ظاهری، احساس خوشایندی در افراد ایجاد شود. هر فضا علاوه بر عملکرد، شخصیت خاص خودش رو هم داره که این شخصیت با چیدمان مبلمان نشون داده میشه؛ مثلا نشیمن فضایی هست که افراد حول یک نقطه کانونی جمع میشن و میخوان اوقاتی رو باهم سپری کنن یا در اتاق خواب عملکردهای مختلف درون یک فضا تعریف میشن، پس باید تفکیک درستی بینشون صورت بگیره و این کارها با مبلمان امکانپذیر هست. وهر چه چوبی که در این سبک به کار میرود تیرهتر باشد این فضا جذابتر خواهد بود. کیفیت تجهیزات در چه حدی است؟ تجهیزات مورد نیاز دکوراسیون از طریق پیمانکار تهیه میگردد یا هزینه شخصی؟ تغییر دکوراسیون با صرف هزینه کم در تمامی فضاهای داخلی خانه مانند اتاق خواب یا آشپزخانه و حتی سرویسهای بهداشتی قابل اجرا است. بخش دکوراسیون داخلی کیلیدمگ تمامی راهکارها و ترفندهای تغییر دکوراسیون کم هزینه را پیشنهاد میدهد. شما با سبک دکوراسیون مدرن، سبک معاصر، سبک کلاسیک، سبک اسکاندیناوی، سبک مینیمالیستی، سبک ماکسیمالیست، و بسیاری موارد دیگر برخورد میکنید. از لوازم قبلی خود هنوز هم استفاده میکنید؟

تابلو ها در بیشتر موارد برای ایجاد کنتراست در رنگ هایی که در فضای داخلی استفاده شده است مناسب هستند. برای فهم بیشتر موضوع، تفاوت بین دکوراتور داخلی و طراح داخلی را برای شما بیان میکنیم. جایی که بیشتر زمان های خود را در آن می گذرانید باید از همه نظر آسایش و آرامش شما را تامین کند. اگر نگران این هستید که چنین انتخابی کمی بیروح به نظر میرسد چندرنگ سبز برای زنده کردن آن اضافه کنید. طراحی داخلی به سبک صنعتی چشم اندازی مدرنیسم برای بهره وری و کاربردی بودن طرح ها ارائه می دهد. تابلو در دکوراسیون داخلی منزل یک عنصر اصلی برای یک طراح است. دنیای امروزی شامل انواع دکوراسیون داخلی است و این باعث ایجاد حس سردرگمی در انتخاب می شود. انتخاب کوسنی که ست و تم رنگی جالبی با مبلمان شما داشته باشد نیز میتواند همین حس جدید را در فضای نشمین شما به وجود بیاورد. مطمئن شوید که نوردهی کافی در اتاق ایجاد کردهاید و به این نورها نیز دسترسی کافی وجود دارد. باید جوری رستوران یا کافی شاپ رو طراحی کرد که هر کجا حرف از رستوران یا..