طراحی داخلی ساختمان

1. بهرهگیری متخصصین قابل اعتماد که سابقه و مدارک آنها توسط پین ورک بررسی و سپس اجازه ارائه خدمات صادر شده است. بنابراین قابل اعتماد و حرفه­ای هستند. اولین قدم برای یک داشتن یک طرح زیبا در داخل خانه، این است که طراحی پلان آن ساختمان چگونه است تا بتوانیم بر اساس نقشه طراحی شده، شروع کار طراحی داخلی را انجام دهیم.اینکه در پلان موجود رابطه فضا های عمومی ، خصوصی و نیمه خصوصی چگونه است، تاثیر بسزایی در شروع کار خواهد داشت. اولین نکته ای که در طراحی دکوراسیون داخلی به آن توجه داشت میزان علاقه مندی و شخصیت شناسی و تصویر سازی شما از محیط می باشد. همین طور این نکته نیز حائز اهمیت است که محل کار هر شخص مانند خانه دوم اوست در نتیجه محیط آن نیز باید استاندارد طراحی شده باشد. به دلیل زندگی آپارتمان نشینی، و کوچک بودن فضاها، استفاده بهینه از هر قسمت خانه در اولویت است.در اغلب مواقع پذیرایی ها متراژ های کوچکی برای دکوراسیون دارند و شما به دنبال استفاده حداکثری از فضاهای هستید تا دکوراسیون پذیرایی کوچک را به نحو احسن انجام دهید.البته طراحی پذیرایی که متراژ کوچک دارند دشوار نیست و میتوان با علم به ایده های خلاقانه و کربردی در نحوه دکوراسیون و طراحی داخلی پذیرایی این مهم را انجام داد.

پس از گزراندن یک روز پر تلاطم، مکانی با دکوراسیون آرامش بخش برای استراحت و رسیدگی به کار های شخصی نیاز است.اتاق خواب که جزو جدایی ناپذیر از دکوراسیون منزل به حساب می آید، یک فضای کاملا خصوصی برای افراد است تا بتوانند با احساس راحت به استراحت در منزل خود بپردازند.قطعا طراحی دکوراسیون اتاق خواب باید به گونه ای باشد تا رنگ ها و متریال ها و ترکیب آنها با یکدیگر این آرامش رابه فضای اتاق دهند و دکوراسیون داخلی آن را شیک کند. نشیمن یا living room فضاییست برای خانواده، جایی که باید طراحی دکوراسیون آن به گونه ای باشد که خانواده بتواند در آنجا محفلی گرم برای خود داشته باشند.طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن دستری راحت به اتاق خواب، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و پذیرایی را ممکن میکند. اینکه سوالی برای ما پیش بیاید که دکوراسیون مدرن چیست،بهتر است ابتدا مفهوم مدرنیته در معماری را بدانیم و اینکه چه تاثیری بر دکوراسیون منزل ایرانی خواهد داشت.اصلا چگونه یک دکوراسیون مدرن میتواند در منزل ایرانی که سبک و سیاق سنتی دارد، جا باز کند.شاید راهی برای ترکیب دکوراسیون مدرن و دکوراسیون سنتی وجود داشته باشد. معماری کلاسیک الهام دهنده بسیاری دیگر از سبک های معماری غربی بوده است. این سبک با نورپردازی و ویژگی متمایز که از طریق لایه بندی چراغ ها در بالا و پایین به دست می آید از دیگر سبک ها متمایز می باشد.

با تغییر دکوراسیون داخلی می توانیم زیبایی را به یک خانه ی قدیمی برگردانیم. کافیست درخواست طراحی دکوراسیون داخلی خود را ثبت کنید! اکثر نورپردازی های فضاهای داخلی از سقف تامین می شود. ما در این صفحه چندین مدل طراحی یونیک، مدرن و زیبا از دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن را برای شما آماده کرده ایم تا با مشاهد این تصاویر شیک از نشیمن، ایده های خلاقانه را به ذهن شما جاری کنیم. شما میتوانید این کنتراست را برای رنگها، نور، ابعاد، بافت و شکل بکار ببرید. خانه های ایتالیایی ظاهری طبیعی را به نمایش می گذارند. رنگ های مورد مصرف آبی فیروزه ای و کبود، سفید و سبز هستند. رنگ هایی چون آبی، سبز، آبی فیروزه ای از رنگ های معروف در معماری ایرانی به شمار می روند. با ترکیب رنگ های تند مانند صورتی و بنفش ، زرد و آبی ، و البته ، رنگهای خاکی یکپارچه سازی با سیستم عامل: نارنجی و خردل ، لذت ببرید. طراحی داخلی حرفه ای چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی ، برنامه ریزی فضا ، بازرسی سایت ، تحقیق ، برقراری ارتباط با کارفرما یک پروژه ، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح می باشد. 2. بهرهگیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده که همگی آموزش­های لازم در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی را دیده­اند و در پایان هر مأموریت نیز، با امتیاز مشتریان کیفیت و کمیت کار آنها بررسی می­شود.

بدون شک سادگی مدرنیته با پروفیل های طلایی مبلمان ترکیبی جذاب در دکوراسیون منزل ایرانی میشود.زمانی که شلوغی طرح کلاسیک کم میشود اما قسمت هایی از منزل مسکونی هنوز براق است.برای کسانی که به هر دو سبک معماری سنتی و مدرن علاقه مند هستند، پیشنهاد ما نئوکلاسیک است. زمانی که صحبت از طراحی داخلی منزل مسکونی میشود، تصاویری از یک خانه رویایی در ذهن ما نقش میبندد که طراحی آن از هر لحاظ ایده آل برای یک منزل مسکونی است.دکوراسیون داخلی منزل دنیای بزرگی است که ما در این صفحه به دنبال کشف آن ها هستیم تا شاید با مقالاتی که پیرانمون دکوراسیون و طراحی بیان میکنیم، دید شما به این دنیا باز تر شود. هنر چیدمان یا ( Installation art) استفاده کردن از عناصر مختلف است برای بیان تجربه هنرمند از فضایی مشخص. البته چیدمان واحد چیزی است که هرکسی بهطور طبیعی آن را انجام میدهد؛ اما دکور کردن چیزی فراتر از قرارداد وسایل و لوازم خانه در فضای داخلی است. انتخاب متریال، نحوه نورپردازی های حرفه ای، نحوه استفاده از رنگ های مناسب برای دیوار، رنگ درب های کابینت آشپزخانه، رنگ سرامیک یا سنگ استفاده شده در کف ساختمان، رنگ درب های اتاق ها و کمدها و همچنین تناسب بین دکوراسیون و چیدمان مبلمان از جمله موارد مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی است.