طراحی داخلی:عناصر اصلی و اصول اولیه طراحی دکوراسیون منزل

از نکات بسیار مهم و مورد توجه مشتریان خرید امن و رضایت بخش پرده لوردراپه است و ما از شما دعوت می کنیم که با مراجعه به سایت فتودراپه پرده زبرا خود را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت دریافت نمایید ضمن اینکه فروش در شرکت فتودراپه پایان کار نیست بلکه آغاز یک تعهد است . یکی از مهمترین مشکلاتی که معمولا افراد برای خرید انواع مختلف پوسترهای دیواری با آن رو به رو هستند این است که نمی توانند سایز مناسبی از پوستر را برای منزل و یا محل کار خود پیدا کنند و یا اینکه نبود طرح های متنوع و زیبا می تواند انتخاب را محدود تر نماید ما برای حل این مشکل یک راهکار ویژه و راحت به شما معرفی می کنیم شما می توانید تنها با مراجعه به سایت فتودراپه از طرح های جدید پوستر دیواری اطلاعات لازم را کسب نمایید و طرح مورد علاقه خود را با بالاترین کیفیت چاپ و قیمت بسیار مناسب تحویل بگیرید یکی از مهم ترین ویژگی های پوستر دیواری طرح گل ها این است که دارای سایزهای مختلف است و شما می توانید متناسب با محلی که قصد دارید این پوستر را در آن نصب کنید بهترین سایز را انتخاب کرده و اقدام به خرید آن کنید.

معمولا یکی از فضاهایی که کانون گرم خانواده و محل دید و بازدید می باشد ، فضای نشیمن است که در دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است پوستر دیواری شکوفه های صورتی یکی از محبوب ترین پوستر ها برای فضای نشیمن می باشد شکوفه های صورتی موجود در این کاغذ دیواری بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و یک دیزاین بسیار حرفه ای را به وجود می آورد و در بعضی از طرح ها برای زیبایی بیشتر رنگ پرده و فرش را با پوستر دیواری شکوفه صورتی ست می کنند که در کل طرحی بسیار حرفه ای و زیبا به وجود می آورد. پوستر دیواری سه بعدی آکواریوم آ طرحی زیبا از رقص ماهی های زرد در زمینه ای آبی رنگ است که و یکی از بهترین طرح ها برای اتاق خواب می باشد این طرح در میان طرح های مشابه طرفدار زیادی را به خود جلب کرده است و استفاده از تصاویر سه بعدی بسیار واقعی ظاهر آن را جذاب تر و زیبا نموده است همانطور که مشاهده می کنید پوستر دیواری طرح آکواریوم می تواند زیبایی فوق العاده ای به دکوراسیون داخلی بدهد و استفاده از تصویرسازی سه بعدی ماهی ،باعث القای حس تحرک و پویایی در فضای مورد نظر می شود که با ظرافت تمام، همه ی جزئیات یک تصویر طبیعی را در معرض دید بیننده قرار داده است و همینطور این پوستر از رزولوشن بسیار بالایی برخوردار است، همچنین استفاده از رنگ زمینه ی آبی، باعث شده تا ماهی ها و مرجان های دریایی بیش از هر طرح دیگری در این تصویر خودنمایی کنند .

یا ترکیب رنگهای نقرهای، طلایی، سفید و مشکی کمک زیادی به لوکس بودن فضا میکنه. اگر فضای خانهتان کوچک است، بهتر است برای دکوراسیون خود بیشتر از رنگهای روشن استفاده کنید و فقط برای جذابیت فضا یک رنگ تیره را به فضای زندگی اضافه کنید. پوستر دیواری سه بعدی طرح گل ها به دلیل جذابیت و زیبایی فوق العاده ای که دارد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است این پوستر دیواری دارای یک طراحی فوق العاده جذاب و زیبا برای دکوراسیون داخلی می باشد. روش معماران گذشته ایرانی در به کارگیری این عناصر، در راستای آن بوده تا از جذابیت فرم کاسته شود و به غنای فضا افزوده گردد این همان هندسه همراه با تزئینات است. این سبک بیشتر به طبیعت پایبند است و باید متریال های آن بیشتر سنگی و چوبی باید باشد و از پلاستیک و فلز استفاده نشود یا سعی شود تا کمتر استفاده شود. نقش پرده در زیبایی دکوراسیون منزل بسیار بی بدیل است .در چینش عناصر دکور منزل حتما از پرده لوردراپه تصویری استفاده کنید و حتی می توانید باید خاص نشان دادن طرح روی آن از عکس های شخصی و با کیفیت خود استفاده کنید از ویژگی هایی که باعث شده که پرده لوردراپه تصویری بصورت منتخب بکار برده شود دوام و ثبات رنگ فوق العاده عالی آن می باشد و رنگ این پرده در مقابل نور آفتاب دچار رنگ پریدگی یا…

نمی شود. معمولا طرح های دلخواه خاص بودن جلوه دکور را القا می کنند و پرده لوردراپه تصویری سفارشی مشتریان، تنها منحصر به دکور مورد نظر آنان است و در دکور های دیگر بکار نمی روند و خاص دکور منتخب می باشند .از ایده های پرطرفدار و چاپ تصاویر فانتزی، چاپ گل و عناصر طبیعی، چاپ تصاویر کلاسیک می باشد. همانطور که گفته شده یکی از مواردی که باعث شده پرده لوردراپه طرفداران زیادی را به خود جلب کند قابلیت چاپ عکس بر روی پرده می باشد و این چاپ در شرکت فتودراپه با کیفیت بسیار خوبی انجام می شود .معمولا طرح های دلخواه خاص بودن جلوه دکور را القا می کنند و پرده لوردراپه تصویری سفارشی مشتریان، تنها منحصر به دکور مورد نظر آنان است و در دکور های دیگر بکار نمی روند و خاص دکور منتخب می باشند .از ایده های پرطرفدار و چاپ تصاویر فانتزی، چاپ گل و عناصر طبیعی، چاپ تصاویر کلاسیک می باشد.