صفر تا صد طراحی دکوراسیون داخلی به سبک ایرانی

برای اتخاذ سبک نیویورک ، که به ویژه در آپارتمان های درون شهری بسیار محبوب است، مطمئن شوید که آشپزخانه به رنگ مشکی دارید.دارای چیدمان باز دارد و هرگونه جزئیات میراثی را در خود جای می دهد. نیویورک مرزی، سریع و مرکز سبک است. استفاده از این سبک در دکوراسیون داخلی منزل و محل کار، زندگی ساده روستایی با عناصر طبیعی مانند چوب و سنگ و حس آرامش را به افراد القا میکند. آرامش بخش است ، با همه چیز همراه است و همیشه برای افراد دلپذیر است.رفتن با یک پالت تک رنگ به این معنی نیست که باید همه چیز را سیاه و سفید کنید. رنگ های خنثی لایه دار نیز برای این سبک بسیار محبوب هستند. ترکیبات بسیار زیبا و جذابی در این دستهبندی را میتوان یافت. در این پلانها میتوان شاهد ایجاد یک درک صحیح از پروژه برای تعریف ریز فضاهای موجود در پروژه ایجاد گردد به طور مثال در دکوراسیون منزل ممکن هست طراحی معماری موجود کامل تغییر پیدا کند .

بارزترین ویژگی های یک خانه الهام گرفته از دریانوردی پالت های آبی و سفید ، نوارها و هنرهای دیواری شامل قایقرانی و وسایل مربوط به ماهیگیری مانند حلقه های نجات ، طناب ها و تورهای ماهیگیری است.تفسیر ظریف تر از ظاهر ممکن است شامل نقاشی آرام از اقیانوس ، پنجره ها و آینه های گرد ، هنرهای ساخته شده از چوب دریایی و چوب بازیافتی باشد. ویژگی های اصلی خانه ای به سبک مدیترانه ای عبارت اند از: جواهرات ، پارچه های طرح دار و کاشی های برجسته، تیرهای سقفی نمایان شده و فضاهای نشیمن که الهام بخش و آرامش بخش برای گفتگو است. با تمرکز بر خطوط تمیز ، آرامش بخشیدن به پالت های رنگی و به حداکثر رساندن نور طبیعی ، زندگی خود را عاری از حواس پرتی های ناشی از بی نظمی و مصرف بیش از حد آغاز خواهید کرد. این نوع سبک های کابینت، با علت داشتن خطوط نرم و جزئیات ظریف، سادگی طرح های کلاسیک در عین بهره بردن از ظرافت کارهای سبک کلاسیک، طراحی بسیار شیک و لوکس هستند. در یک خانه در اواسط قرن ، انتظار داشته باشید که خطوط سقف مسطح یا شکاف دار ، پنجره های کف تا سقف و ارتباط خوبی بین فضاهای داخلی و خارجی مشاهده کنید.

افرادی که در رشته طراحی دکوراسیون داخلی تحصیل می کنند باید توانایی این را داشته باشند تا چیدمان تمام بخش ها و محیط ها را کاملا حرفه ای و استاندارد انجام دهد. در این نوع سبک طراحی به نور توجه بسیار زیادی شده و یک خانه با این سبک باید پر از نور باشد. این سبک به دلیل رویکرد ساده ، کاربردی و مینیمالیستی در دکوراسیون داخلی بسیار مورد علاقه است. طراحی داخلی اسکاندیناوی در مورد مبلمان ساده ، رنگ های خنثی ، بافت طبیعی و حداقل شلوغی صحبت می کند.چوب روشن ، خاکستری ، صورتی ملایم و تن های خاموش رنگ های اصلی مرتبط با این روند طراحی هستند. از وسیله های بسیار ساده و کم برای دکوراسیون خانه استفاده می شود. برای خرید قطعات بی نظیر ، فروشگاه های قدیمی و عتیقه را جستجو کنیدو مراقب هر چیزی باشید که توسط مبلمان ساز استرالیایی پارکر ساخته شده است که در این دوران بسیار محبوب شد. در این سبک شلوغی به چشم می آید ولی با این حال ، حداکثر گرایی به معنای بی سازمانی یا بی نظمی نیست. با گذشت زمان و تغییر سلیقه مردم و همچنین حفظ سنتها، دکوراسیون داخلی منزل ایرانی تغییر کرده و سبک مدرن را به درون خود راه داده است.

به عنوان مثال ، چین حتی در زمان روم به ابریشم مشهور بود و تأثیر طراحی آن از جهان سرامیک گرفته تا ظروف سنگی ، هنر مجسمه سازی و همچنین نقوش گل و اسطوره ای گسترده است.تأثیرات عمده ژاپن شامل حرکت مینیمالیستی و در مقیاس کوچکتر فلسفه وابی سابی و یافتن زیبایی در نقص است.این خانه سبک های کلاسیک چینی و استرالیایی مدرن را ترکیب می کند تا اقامتی کاملاً منحصر به فرد ایجاد کند.عکس زیر یک نمونه از سبک چینی را مشاهده می کنید. مهم ترین ویژگی سبک مینیمال خلوت بودن آن است، که باید در زمان پیاده سازی آن به این موضوع توجه ویژ ای شود. سبک شیک برای کسانی که به دنبال اضافه کردن یک جلوه رمانتیک و در عین حال روستیک به فضای داخلی خود هستند و برای کسانی که علاقه زیادی به بازیافت مبلمان دارند بسیار مناسب است. رنگ های عمیق خاکی نیز با فضای داخلی روستیک کار می کنند و کفهای ساخته شده از آجر ، تخته سنگ و بتن نیز محیط را بسیار جذاب می کنند.