شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

هرچند کیفیت روشنایی در قسمت های مختلف ممکن است بسته به محل قرارگیری اتاق ها متفاوت باشد اما در مواردی دیده شده است که نحوه ی نورپردازی آن می تواند ما را به آن اتاق علاقه مند کند یا بالعکس. در این سبک، رنگ سفید بیشترین کاربرد را دارد و گاهی اوقات آبی، سبز و مرجانی نیز در کنار آن به کار برده می شود. استفاده از طرح های بسیار زیبا و هنری در کنار رنگ های ملایم و جذاب باعث شده است که امروزه در دکوراسیون های مدرن و کلاسیک از این کاغذ دیواری استفاده شود و بطور خلاصه شما در طراحی این پوستر دیواری میتوانید رنگ های صورتی، بنفش و یاسی را مشاهده کنید که به شکلی بسیار زیبا در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار گرفته اند و زمانی که این طرح در دکور مورد نظر شما اجرا شود زیبایی آن دو چندان خواهد شد. پرده لوردراپه یا همان پرده عمودی تصویری از کنار هم قرار گرفتن تیغه های پهن ۱۳ سانتی و پارچه های از جنس PVC یا سولیت تشکیل شده است . یکی از رایج ترین ابهامات و سوالاتی که اغلب افراد با آن مواجه میشوند این است که طراحی داخلی همان طراحی دکوراسیون داخلی می باشد؟

روش معماران گذشته ایرانی در به کارگیری این عناصر، در راستای آن بوده تا از جذابیت فرم کاسته شود و به غنای فضا افزوده گردد این همان هندسه همراه با تزئینات است. پس به جرئت می توانیم بگویم که خرید این محصول کار شما را در زمان پذیرایی به نصف می رساند. آشپزخانه را همه دوست دارند. امروزه از پوستر دیواری شکوفه صورتی علاوه بر دکوراسیون داخلی منزل در مراکز تجاری نیز استفاده می شود و طرح زیبای آن یک دلیل مناسب برای ایجاد یک فضای گرم و دوست داشتنی است، همچنین می توان از آن برای دیوار آشپزخانه نیز استفاده کرد. محل کار زندگی یا استراحت چنانچه شرایط مناسب و راحتی فراهم ننماید دارای فضای سنگین و کسالت بار شده افراد را از خود گریزان خواهد نمود نقش عمده معماری و تزئین داخلی در حقییقت ایجاد محیطی مناسب برای زیستن و فعالیت های انسانی است. مبلمان یا تغییر رنگ بر روی نقشه امری ساده و بدون خرج است اما ارتکاب هر اشتباه پس از اتمام کار به قیمت صرف هزینه اضافی و دوباره کاری است نقشه نه تنها فضای قابل استفاده را پیشاپیش نمایش میدهد بلکه به کمک ان میتوان تعداد و اندازه اثاثه مورد نیاز را نیز مشخص کرد.

منظره اطاق، میزان نور طبیعی و خصوصیات معماری ساختمان از دیگر عواملی هستند که قبل از شروع تزئین باید مدنظر قرار گیرند این عوامل اجزا ثابتی را تشکیل میدهد که تغییر آنها و پس از اتمام کار دیگران امکان پذیر نیست لذا ترکیب بندی را طوری باید انجام داد که از جنبههای مثبت این ویژگیها حداکثر بهره بردهشود. طاق از این نوع قبل از اینکه آنها در معماری قرون وسطی به کار گرفته شوند، در شرق نزدیک در پیش از اسلام و نیز معماری اسلامی استفاده می شد. این پرده از نظر دوام و مقاومت بسیار مناسب و قابل قبول می باشد و دارای سه ویژگی زیبایی و کارایی و دوام است نکته قابل توجه اینکه تیغه های این پرده به وسیله یک ریل آلومینیومی در بالای خود نگه داشته می شود. نمی شود. معمولا طرح های دلخواه خاص بودن جلوه دکور را القا می کنند و پرده لوردراپه تصویری سفارشی مشتریان، تنها منحصر به دکور مورد نظر آنان است و در دکور های دیگر بکار نمی روند و خاص دکور منتخب می باشند .از ایده های پرطرفدار و چاپ تصاویر فانتزی، چاپ گل و عناصر طبیعی، چاپ تصاویر کلاسیک می باشد. رنگ، نقش، بافت در بزرگ یا کوچک جلوه دادن اتاق موثر است نقوش درهم و رنگهای تند بر سطوح مذکور قدرت جلب توجه بیشتری داشته و فضا را شلوغ و کوچک خواهند کرد , تاقچه ها، رف ها، ارسی ها، هشتی ها، حوض ها و باغچه ها تنها شماری از عناصر کالبدی طراحی داخلی در ایران هستند.

همانطور که گفته شده یکی از مواردی که باعث شده پرده لوردراپه طرفداران زیادی را به خود جلب کند قابلیت چاپ عکس بر روی پرده می باشد و این چاپ در شرکت فتودراپه با کیفیت بسیار خوبی انجام می شود .معمولا طرح های دلخواه خاص بودن جلوه دکور را القا می کنند و پرده لوردراپه تصویری سفارشی مشتریان، تنها منحصر به دکور مورد نظر آنان است و در دکور های دیگر بکار نمی روند و خاص دکور منتخب می باشند .از ایده های پرطرفدار و چاپ تصاویر فانتزی، چاپ گل و عناصر طبیعی، چاپ تصاویر کلاسیک می باشد. استفاده از پوستر دیواری یکی از مواردی است که دکور منزل را بسیار زیبا و چشم نواز نشان می دهد و می توانید در فضای نشیمن و آشپزخانه و دیگر فضا ها با طرح دلخواه اجرا شود. معمولا یکی از فضاهایی که کانون گرم خانواده و محل دید و بازدید می باشد ، فضای نشیمن است که در دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است پوستر دیواری شکوفه های صورتی یکی از محبوب ترین پوستر ها برای فضای نشیمن می باشد شکوفه های صورتی موجود در این کاغذ دیواری بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و یک دیزاین بسیار حرفه ای را به وجود می آورد و در بعضی از طرح ها برای زیبایی بیشتر رنگ پرده و فرش را با پوستر دیواری شکوفه صورتی ست می کنند که در کل طرحی بسیار حرفه ای و زیبا به وجود می آورد.