شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

این وسیله می تواند راس و محور اصلی دکوراسیون قرار بگیرد و دلیل آن نیز میزان حجمی اشغال شده توسط مبل و همچنین سبک انتخابی آن است. شلف باکس دیواری از جذاب ترین اکسسوری های است که وجود آن لازمه یک دکوراسیون جذاب و خاص است چرا که به دلیل نصب بر روی دیوار مناسب ترین ایده برای خانه های کوچک محسوب می شود. همانطور که مشاهده می کنید شابی شبکی عصر مدرن برگرفته از سبک وینتج و کانتری است. در سبک دکوراسیون فرانسوی استفاده از رنگ های گرم و ملایم مرسوم است. برای این که با این سبک از دکوراسیون بیشتر آشنا شوید بهتر است با استفاده از عکس دکوراسیون داخلی به این سبک برای خود ایدهپردازی کنید. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکوراسیون داخلی، داشتن نورپردازی های عالی با استفاده از نور های طبیعی و مصنوعی است. قطعا یک مکان برای تبدیل شدن به منزل شما نیاز به کمی حس شخصی بودن دارد که می توانید این حس را از طریق قرار دادن چندین عکس خانوادگی در محیط منزل ایجاد نمایید. در ادامه برای آشنایی و جلوگیری از ایجاد هر ابهامی با ۶۰ سبک دکوراسیون داخلی آشنا می شویم؛ از پرطرفدارترین سبک ها مثل مدرن و مینیمال تا سبک های ناشناخته ای که شما را مجذوب خود می کنند.

این سبک نمونه کاملی از دنیای اشرافی غربی است، برای آشنایی با این سبک تنها لازم است یکی از فیلم های سلطنتی اروپایی را مشاهده کنید تا به خوبی متوجه شوید که چگونه همچیز با نظم و ترتیب خاصی در کنار هم چیده شده اند. بر خلاف دکوراسیون داخلی، در طراحی داخلی دانش و فعالیتهای عملی حرف اول را میزند، طراحی داخلی یک رشته دانشگاهی است که با استفاده از نرم افزارها، طراحی، نقاشی، برنامهریزی فضا، طراحی مبلمان، معماری و … طراحی داخلی یکی از شاخه های طراحی معماری است طراح داخلی اشراف کاملی بر پروسه طراحی معماری دارد کار طراح داخلی در آوردن فضا ها و فرم های داخلی ساختمان با تمرکز بر اصول طراحی معماری است طراح داخلی در صورت داشتن سر رشته از کارهای هنری و درک هنری بالا در خصوص چیدمان تزئینات داخلی نیز میتواند ورود کند اما فی نفسه طراح داخلی یک دانش آموخته رشته مهندسی معماری می باشد که علاوه بر داشتن ذوق و هنر زیبایی شناسانه بیش یا همان اندازه به جنبه های مهندسی فضاهای داخلی و کل ساختمان اشراف دارد چرا که در علم معماری تک تک اجزای یک بنا به یکدیگر مرتبط بوده و نمی توان به صورت جزیره ای عمل نمود از این رو طراح داخلی هم به موارد فنی چون قطر دیوارها و جانمایی ستون ها و فضاهای اصلی و فرعی و جهت و میزان تابش نور به داخل و..

سادگی، زیبایی ، خاص بودن و هزاران ویژگی آنتیک را می توان در این سبک پیدا کرد، برای داشتن سبک مدرن نیاز به ترکیب رنگ های عجیب و المان های شگفت انگیز نیست تنها لازم است سادگی را دنبال کنید. موکت، پارکت، لمینت، وینیل، سرامیک و چوب پنبه همگی از مناسب ترین کف پوش های متناسب با انواع سبک دکوراسیون می باشند که می توان از هر یک بر اساس نیاز و سلیقه خود استفاده کنید. کاربرد چوب به عنوان یک متریال طبیعی در این سبک زیاد دیده می شود. لوستر ها از دیگر فاکتور های مهم و کارآمد در دکوراسیون داخلی هستند و به تنهایی می توانند محیط دلباز و روشنی را برای شما به ارمغان بیاورند، پیشرفت دنیای مد و طراحی سبب تولید مدل های بسیار شیک و خاص از این محصول شده که دست شما را برای انتخاب لوستر متناسب با سبک دکوراسیون دلخواه تان باز می گذارد. برای داشتن بهترین دکوراسیون می بایست نکات مهمی را رعایت کرد البته حرف از قاعده و چارچوب نیست چرا که خانه نقطه آرامش است و چنانچه برای زندگی کردن محدودیت قائل شوید هیچ گاه به آرامش درونی نخواهید رسید بدین منظور لازم است دکوراسیون داخلی خانه را بر اساس علایق و سلیقه بچینید.

هدف از این مقدمه، انکار اهمیت و نقش تخیل نیست بلکه منظور ارائه روشی است که تخیل نیز مانند سایر عوامل، تحت نظمی منطقی در بیاید تا بشود از آن استفاده کرد و شکل عنصری سازنده به خود گیرد. مهم ترین هدف طراحی داخلی ساختمان این است که بتوانیم عملکرد یک فضا را دقیق تر و کاربردی تر برای مخاطب تعریف کنیم تا بتواند به بهترین وجه ممکن از فضا و کاربری های موجود آن استفاده کند. یک طراح دکوراسیون داخلی باید با توجه به نقشه ساختمان و محیط، نقشه ای دقیق از طرح ها و مدل ها با استفاده از نرم افزار ها طراحی کامپیوتر (CAD) تهیه کند. قدرت آینه ها را دست کم نگیرید، سطح صاق و صیقلی که می تواند در عرض چند دقیقه فضای کم نور یک دکوراسیون را با استفاده از انعکاس و انتشار نور طبیعی دلباز و دل نشین کند. اما بهره برداری از آن برای کلیه فضای خانه هرگز پیشنهاد نمیشود . آبی : با شنیدن نام آبی کلماتی از قبیل : آرامش ، وسعت ، انعطاف پذیری ، امید و اعتقاد در ذهن ما پر رنگ میشوند . اگر علاقه زیادی به وجود چوب در دکوراسیون منزل خود دارید این سبک انتخاب هوشمندانه ای است، پارکت ها، درو پنجره، میز و سایر اکسسوری های همگی از جنس چوب هستند، استند گل در این دکوراسیون رل اصلی را بازی می کند.