سبک دکوراسیون داخلی – معرفی 60 سبک دکوراسیون داخلی – سبک هایی جذاب در دکوراسیون

فرش هایی که در دکوراسیون سبک مدرن استفاده میشود تک رنگ هستند و پرزهای کوتاه دارند. در این بین تمام الگوهایی که دکوراسیون اسکاندیناوی در بطن خود جای داده و با سبک خود به جای جای جهان صادر می کند بر پایه افسانه سازی و سیاست های نژادی انسان شکل گرفته و طراحی شده است. افراد دارای حالات روحی و شخصیت های گوناگونی هستند و انتخاب تم و موضوع مورد نظر کمک می کند به بهترین شکل تمایلات خود را انعکاس دهند. توجه داشته باشید که این سبک از دکوراسیون می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای آپارتمانها باشد به ویژه اگر فضای زیادی در اختیار ندارید انتخاب سبک دکوراسیون مدرن میتواند شما را از داشتن یک فضای ایدهآل با حداقل تزئینات بهرهمند سازد. از طرف دیگر رنگهای خنثی مثل قهوهای نیز در دراز مدت میتوانند حس کسالت و خستگی را به شما القا نمایند. مثلاً نیازی نیست که اتاق را به رنگ های سرد و بی روح آغشته کنید و محیطی یک دست و یکنواخت بسازید، هر چند این کار هم مانعی برای خودنمایی ، آرامش بخش بودن و راحتی این سبک نخواهد شد.

در بسیاری از موارد دیده شده که منازلی که شومینه دارند، همیشه جایی برای جمع شدن افراد و دورهمیهای صمیمی در فصل سرما را دارند. برای این کار بهتر است خانه رؤیاییتان، همانکه همیشه در ذهن تصور میکردید و موردپسندتان بوده است را در نظر بگیرید. این نام گذاری و حرکت در مسیر پدید آمده شروع راهی بود برای رسیدن به صنایع دستی دانمارکی و ایجاد سبک هنری جدید در صنعت دکوراسیون و همین طور رقابت با هنرهای نو موجود در آن دوره. مهمترین نکته در دکوراسیون سبک سنتی سادهگرایی و دوری از تجملات و زرق و برق است. دکوراسیون به سبک مصری یکی از مشهورترین مدلهای سبک دکوراسیون سنتی است. در طراحی دکوراسیون داخلی اداره ها همانند محیط های دیگر عواملی مانند نور ، رنگ ، بافت ، دیوار ، سقف و … در طراحی داخلی اداری مدرن در مقایسه با طراحی کلاسیک از دیوار های جدا کننده و مبلمان اداری ساده خبری نیست.

مثلاً به دلیل برودت و سرمایه طولانی در این کشورها ( منظور کشورهای حوزه اسکاندیناوی ) بیشتر سعی بر این است که محیط داخلی خانه گرما بخش افراد و علیه کننده بر سرمای طولانی مدت بیرونی باشد. در صورتی که اصول و نکات مهم در چیدمان این سبک رعایت نشود، مونوکروم به سبکی یکنواخت و خسته کننده و فاقد تنوع تبدیل میشود. خالقان سبک اسکاندیناوی به دنبال خلق یک چیز جدید نبوده اند و با الهام گیری از مینیمال ها به دنبال تکامل آن حرکت کرده اند و امروزه سبکی در اختیار علاقه مندان طراحی دکور قرار داده اند که از هر نگاه تکمیل شده و رضایت بخش است. از طراحی های صنذلی و مبلمان گرفته تا لامپ ها و پارچه های چاپی، همگی متأثر از طراحی سبکی بودند که هنوز نام اسکاندیناوی بر آن نهاده نشده بود. تعیین سبک تعیین سبک یکی از فاکتورهای مهم در طراحی “دکوراسیون داخلی” است. بررسی این نکته که دکوراسیون اسکاندیناوی زیر مجموعه ای از دکوراسیون سبک مینیمال است، اما الزامی بر رعایت قوانین آن ندارد و به عبارتی انعطاف آن، باعث می شود به راحتی بتواند خود را مورد پسند مالک و صاحب خانه تغییر دهد. برای انتخاب یک میز مدیریت ساده و شیک بودجه خود را در نظر بگیرید.

این امر از نظر روانی مزیتهای فراوانی برای شما دارد و فضای بیشتری برای لم دادن و آرام شدن در اختیار شما قرار میدهد. ابعاد خانه به شما می گوید که دکور خانه را چطور باید بچینید. همچنین آباژورهای سرامیکی و غیره میتوانند این سبک دکوراسیون اتاقخواب کلاسیک را تکمیلتر کنند. در قسمت های مختلف سبک کلاسیک دکوری هایی قرار می گیرد که می توانید از هر کدام یک جفت تهیه کنید تا تقارن در فضا به صورت کامل رعایت شود. در یک دسته بندی می توانیم طراحی داخلی مدرن را در مقابل طراحی داخلی کلاسیک قرار دهیم. مبلمان و صندلی ها در طراحی داخلی مدرن راحت و متناسب با ارگونومی بدن هستند. اگر بخواهیم به جزییات پیدایش این نوع طراحی نیز وارد شویم باید بدانید که در سال ۱۹۱۴ یک طراح دانمارکی که مدیریت یک شرکت تزییناتی و هنری را برعهده داشت مجله ای با نام ” سبک هنری واقعی ” را راه اندازی کرد. راه اندازی مغازه دکوراسیون داخلی چگونه است؟ اگه بخوایم جمع بندی کلی ای داشته باشیم با هم، باید گفت که در خانههای کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل، باید فضاهای موجود رو بهینه و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه گری اونها رو بیشتر کرد.