سبک دکوراسیون داخلی – معرفی 60 سبک دکوراسیون داخلی – سبک هایی جذاب در دکوراسیون

چون این سبک از کشورهای نسبتاً سردسیر به جهان منتشر شده است، آن ها در پوشاندن خود در بیرون از خانه از لباس های پوستی که از پوست و پشم حیوانات گرفته می شود، استفاده می کنند. اگر آشپزخانهی شما کوچک است و نمیتوانید در آن میز بگذارید، استفاده از وسایل قدیمی و خاص میتواند فضای آشپزخانه را منحصربهفرد و دلچسب کند. استفاده از شمعدان های بزرگ و چلچراغ های بزرگ شیشه های منقوش از نشانه های این سبک است. به عنوان مثال استفاده از لوسترهای کلاسیک و بزرگ در فضاهای کوچکی مانند اتاق خواب یا آشپزخانه، علاوه بر اذیت کردن چشم ببینده، باعث نامطلوب شدن فضا می شود. وقتی طبیعت در حال تغییر است چرا ما فضای داخل خانهمان را تغییر ندهیم؟ تنوع در طراحی داخلی از نکات خوب و برجسته می باشد، چرا که این کار باعث تغییر کلی در فضای اتاق بدون صرف هزینه های گزاف، می شود. چرا فنگ شویی محبوب شده است؟ همچنین توجه داشته باشید انتخاب رنگ دیوارها و سقف از لحاظ روانشناسی نیز مهم است و حتی بعضی روانشناسان معتقد هستند نوع رنگ خانه می تواند در بهبود بسیاری از بیماری ها موثر باشد. به بیان دیگر این سبک در مقابل سبکهای ماکسیمالیست مانند سنتی ایستاده است و تجمل را نمیپسندد.

سبکهای مختلف دکوراسیون منزل میتواند در خانه شما وجود داشته باشد. مثلا در خصوص مبلمان منزل این نکات را مد نظر داشته باشید. مثلا فرض کنید که اتاق پذیرایی با مبلمان مستطیل شکل و سایر اکسسوری ها با شکل هندسی منظم و گوشه دار پوشانده شده است. در این مقاله قصد داریم نکات مهمی که باید برای چینش و دکوراسیون داخلی وجود دارد را با هم مرور کنیم. چیدمان مبل های شما باید به گونه ای باشد که اولا همه فضاهای در دسترس برای نشستن را پر کند و از طرفی آن قدر زیاد نباشد که رفت و آمد را سخت کند. امروزه کلمه طراحی دکوراسیون داخلی منزل را زیاد میشنویم و همچنین تبلیغ های زیادی در مورد آن میبینیم . مبلمان زیاد در پذیرایی یا اتاق ها، خانه شما را کوچکتر نشان می دهد و حس نامرتب بودن را منتقل می کند. طرح ها و فرم ها بیشتر گرد و موجدار هستند و از طریق ترکیب با مواد طبیعی، حتی در ساده ترین طرح بندی و ترتیب ها، نوسان بسیار بهتری را ایجاد می کند.

میز و به صورت کلی مبلمان یکی از اساسی ترین لوازمی هستند که باید برای دفتر کار تهیه کنید. کشیدن نقشه یکی از ضروری ترین اقدامات برای داشتن یک طراحی داخلی مطلوب است. خدمات طراحی و دکوارسیون داخلی اتحادیه دارد؟ که البته این امر به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد. درواقع می توان گفت که نور انواع مختلفی از محیط هایی که در اطراف ما است را خلق خواهد کرد. با رسیدن فصل بهار همهی ما تمایل به تغییر دکوراسیون و ایجاد فضایی سرزنده و بهاری در خانه داریم. پس بهتر است برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه از توصیههای طراحان داخلی برجسته و حرفهای استفاده کنید تا دکوراسیون آشپزخانه سال جدید را براساس ترند روز طراحی کنید. آنی اسلون میگوید: «عدهی زیادی تمایل دارند در دکوراسیون آشپزخانه از رنگهای پرانرژی و هیجانانگیزی که در دههی ۱۹۵۰ مورد استفاده قرار میگرفته استفاده کنند. البته در تائوئیسم میان یین و یانگ تضاد وجود دارد ولی همین تضادها نیز موجب ایجاد وابستگی و ایجاد تعادل می گردد. دو اصل مهم در فنگ شویی وجود دارد که این اصل بین یین (زنانگی) و یانگ (مردانگی) می باشد.

این شرکت در دو بخش اصلی معماری و ساخت بنا های غیر صنعتی و بخش صنعتی نیز فعالیت دارد. مهمترین اصلی که در فنگ شویی باید رعایت شود، پرهیز از بی نظمی و همچنین انباشتگی اشیاه است. این سبک از چیدمان که به سبک روستایی نیز شهرت دارد، اخیرا بسیار مورد توجه واقع شده است، شاید بتوان آن را نقطه مقابل سبک مدرن دانست اما از بسیاری جهات به سبک مدرن شباهت دارد، مهمترین وجه شباهت این دو سبک دکوراسیون داخلی مینیمال و ساده بودن آن است. جف اندروز از دفتر طراحی اندروز میگوید: «همه به دنبال این هستیم که وسایل مورد علاقه و رویاییمان را در خانه جای دهیم اما وقتی نوبت به انتخاب وسایل میرسد، بهتر است به سراغ وسایل سفارشیسازی شده با طراحی انعطافپذیر بروید. دیوارهای خانه نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه دارند. هر چه قدر هم نحوه بازسازی خانه و متریال استفاده شده مرغوب و زیبا باشد و شما مبلمان و وسایل خانه خود را دقیق و درست نچینید منزل شما زیبایی خود را نشان نمی دهد.