سبک دکوراسیون داخلی – معرفی 60 سبک دکوراسیون داخلی – سبک هایی جذاب در دکوراسیون

سبکهای طراحی داخلی معاصر برخلاف سبک مدرن که بر پایهی خطوط گرافیکی مربعی و مدرنیته مبنی است، آزادی بیشتری دارد. اگر فکر میکنید که این رشته تحصیلی مربوط به دوران معاصر است سخت در اشتباه هستید، طراحی دکوراسیون داخلی رشتهای است که از اواخر قرن هجدهم وجود داشته است. اگر فقط از رنگ مهتابی استفاد میکنید با این کار محیط را کسل می کنید و نا خود اگاه اخساس خستگی میکنید اگر فقط از نور افتابی استفاده می کنید با این کار مغز باز هم خسته می شود چرا که به نور افتابی واکنش نشان داده و باعث کارکرد بیهوده مغز می شود. نکته جالب اینجاست که طراح داخلی و طراح دکوراسیون به هیچ عنوان نباید در کار یکدیگر دخالت بکنند و هرکدام کار مستفل خود را دارند. هنر دکوراسیون داخلی فقط به چیدن اشیا و اثاثیه محدود نمی شود و عناصر دیگر هم دخالت دارند. این نوع نرمافزار دیگر فقط محدود به طراحان داخلی نیست: گزینههای نرمافزاری زیادی وجود دارند که با کمک گرفتن از آنها میتوانید اتاق خود را مرتب کنید. رابیتس، اندود، کناف، آکوستیک، گریلیوم، تایل، دامپا و سقف های چوبی از معروف ترین و محبوب ترین نوع سقف های دکوراسیون داخلی می باشد.

طراح دکوراسیون داخلی وظیفه ترکیب وچیدمان وسایل خانه مانند مبل ها، لوسترها، تابلوها، فرش ها، کاغذ دیواری، نوع رنگ آمیزی و… در آکسفورد معنی مشخصی برای دکوراسیون داخلی آمده است که می گوید: ” دکوراسیون داخلی به معنی طراحی خاص و یکتا برای هر چه زیباتر دیده شدن رنگ ها، وسایل و اجزای اتاق می باشد به شکلی که خلاقیت در آن دیده شود”. ریتم: ریتم عبارت است از تکرار عناصر خاصی در اتاق مانند الگوها، رنگ ها، خطوط، فرم ها و حتی بافت ها. رنگ مبلمان مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل باید با رنگ دیوار مطابقت داشته باشد. آرشیو هزاران پلان،فایل،آبجکت،متریال،آموزش و پروژه تخصصی معماری اگر یک دانشجو معماری یا علاقه مند به معماری و دکوراسیون داخلی هستید دیدن این کانال را از دست ندهید. بورس واقعی دکوراسیون داخلی،متریال جدید،دانستنیها و کلی ایده جذاب،کانال مورد علاقه نو عروسها و خانه اولیا.متناسب با هر بودجه،مشاوره تلگرامی رایگان با ارسال نمونه،هرچی سوال داری از ما بپرس ما صبوریم tg://resolve? اروپایی.آمریکایی.آسیایی.عربی همراه با ایده های جدید و خلاقانه با ما متفاوت باشید.

در پذیرایی به سبک مدرن میتوان از مبل و کاناپه های مدرن با یک میز در جلوی آنها استفاده کرد. برای مثال تخت یا میز نهارخوری نگیرید که بیش از اندازه برای خانه شما بزرگ است. در اتاق نهارخوری این نقطه میتواند یک میز باشد. دقیقاً نقطه مرکزی اتاق خود را مشخص کنید، زیرا قرار است تمام اسباب و وسایل دور آن جمع شوند. قبل از این که بخواهید دکوراسیون داخلی یک خانه، اداره یا ملک تجاری را طراحی کنید، زمانی را برای ارزیابی آن محیط اختصاص دهید و ویژگی های بارز آن را بررسی کنید. نقطه مرکزی اتاق شما مربوط به نقطه ای است که شما در آن هستید. در طراحی دکوراسیون داخلی فضا بهتر است به جای تمرکز روی تمامی دیوارهای مکان، دیواری که بیشتر در معرض دید قرار دارد را متفاوت طراحی نمایید و به عنوان نقطه ی کانونی فضا برای آسان شدن چیدمان در نظر بگیرید. در اتاق نشیمن، این نقطه میتواند پنجره، شومینه و یا تلویزیون باشد. را دارد و طراح داخلی یا معمار داخلی وظیفه ی اجرای فرم داخلی ساختمان و طراحی فضای داخلی ساختمان را بر عهده دارد. معماری داخلی فرآیندی است که با استفاده از آن قسمت های داخلی ساختمان با در نظر گرفتن جنبههای انسانی و استفاده از فضا طراحی می شوند و می توان گفت که طراحی داخلی ساختمان با توجه به قید و شرط های معماری می باشد.

در سراسر خانه، مجسمه های نقره ای دلفین، پری دریایی و صدف در تمام طرح های ژاکوبایی که سبک اولیه رنسانس در زمان پادشاهی جیمز ششم بود، دیده می شود. استفاده زیاد از انواع کف پوش های چوبی از خصوصیات این سبک دکوراسیون داخلی است. برای این که در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن موفق باشید باید از خطوط ضخیم، تزئینات زیاد و ناخوشایند، پارچههای ضخیم، فرش ها و گلیمهای بزرگ دوری کنید. رنگ قرمز باغث فشار روی مغز میشود ۵ دقیقه به یک کاغذ قرمز نگاه کنید از انجایی که فست فود جایی نیست که شما زیاد در ان بمانید و وقت خود را در ان صرف کنید با این کار ساده شما مجبور به زودتر ترک کردن انجا میشوید. یکی از مباحثی که بسیار در نورپردازی دکور داخلی مهم است این است که فضا به گونهه ای نور پردازی شود که هیچ جای سایه ایی در محیط نباشد و با همین کار ساده شما به سمت زیباتر شدن دکوراسیون محل زندگیتان گام برداشتید. از افزونههای کروم مانند 5d و بازیهایی مانند The Sims، ایدههای بسیاری میتوانید به دست آورید که در روند مرتب کردن به شما کمک خواهند کرد مانند الگوهای رنگ، طرحها و اندازه بندی. اگر فضای شما قسمت بندی شده است، بهتر است که برای هر قسمت از خانه یک رنگ خاص را در نظر بگیرید.