سبک دکوراسیون داخلی – معرفی 60 سبک دکوراسیون داخلی – سبک هایی جذاب در دکوراسیون

این افراد از آثار هنری که ابعاد بسیار کوچکی دارند استفاده می کنند که این کار ممکن است از جذابیت آن اثر کم کند. 30 درصد از فضای داخلی خانه را دیوارها تشکیل می دهند و به همین علت زمانی که وارد یک فضای داخلی می شویم اولین چیزی که ممکن است به چشم بیاید، رنگ، بافت و طرح دیوارها است. انتخاب یک فرش مناسب می تواند باعث ایجاد انسجام در فضای اتاق شود و فضایی رنگی و بافت دار ایجاد کند. طراحی داخلی یا به طور کلی تر دکوراسیون داخلی یک فضا را به فضای دیگر متصل می کند. استفاده از فرش ها به این شکل باعث ایجاد فضایی بهتر شده و در عین حال توازن زیبایی در اتاق ایجاد می کند. در اتاق های رنگی باید در جهت نمایش صحیح رنگ ها از نورکافی استفاده گردد، در حالی که در اتاق هایی با رنگ های خنثی و آرام بخش به نور کمی نیاز است. همچنین می توانید از وسایل چند منظوره مانند مبلمان های تخت خواب شو استفاده نمایید.

در این سبک وسایل و رنگها جوری انتخاب میشوند که کاملا با یکدیگر همپوشانی داشته باشند. سادهگرایی و مینیمال و اندک بودن وسایل و تزئینات، مشخصه بارز این سبک است. به طور کلی استفاده از فرش در جهت ایجاد توازن در میان وسایل مختلف موجود در اتاق ضروری می باشد. اگر از لحاظ بودجه مشکلی ندارید از چراغ هایی که نور آنها قابلیت تنظیم دارند استفاده کنید و با تغییر نور، حس فضای اتاق را به راحتی تغییر دهید. استفاده از نور خورشید مانند میزان آبیاری، در گیاهان با گونه های مختلف، متفاوت است. از گیاهان در مکان هایی استفاده کنید که نور خورشید به اندازه کافی وجود دارد. وقتی وارد خانه ای می شوید اولین چیزی به چشمتان می آید وسایل آن مکان از قبیل مبل، فرش، میز ناهارخوری، لوستر، انواع تابلو، گلدان و … اگر برای پنجره ها تنها از پرده های کرکره ای استفاده کرده اید، به نصب پرده های پارچه ای به عنوان جایگزین فکر کنید. سبک مدیترانهای یکی از سبکهایی است که علاوه بر سبک ساحلی برای ویلاهای شخصی بسیار مناسب و پرکاربرد است. سبک مبلمان هم باید با سبک سایر اجزای دکوراسیون داخلی مانند اکسسوری، طرح دیوارها، کف و غیره هماهنگ باشد.

چیدمان و دکوراسیون داخلی در واقع هنر طراحی و در کنار هم قرار دادن عناصر موجود در فضا به گونهای هماهنگ است که در نهایت ترکیب رنگی فضا، بافتهای به کار رفته در طراحی و سایر اِلِمانهای موجود در کنار یکدیگر دارای هارمونی و زیبایی بصری چشم نوازی باشد. ۸ استفاده می کنید، مبلمان باید به طور کامل خارج از فرش قرار گیرد. ۱۰ استفاده می کنید، چینش مبلمان باید به گونه ای باشد که پایه های جلویی مبلمان و صندلی ها بر روی فرش قرار گرفته و پایه های عقب از فرش خارج باشد. در طراحی اتاق های بزرگ، در جهت ایجاد دو فضای مجزا، اصولاً دو تخته فرش مورد استفاده قرار می گیرد. در خانه های بزرگ، باید از آثار هنری با ابعاد بزرگ استفاده شود، چرا که این گونه خانه ها فضای بیشتری دارند. همه چیز از ابعاد مثبت و منفی تشکیل شدن که این موضوع شامل فضا هم میشه. این سیستم ، در شرکت ما ، به نحو احسن ، توسط طراحان و مهندسان خلاق و حرفه ای ، طراحی و انجام داده می شود. معتبرترین وبگاه های جهان در رابطه با این سایت می گویند HOUZZ سایتی است که به کاربران خود آموزش می دهد که چگونه به بهترین شیوه از اقامتگاه خود خانه ای امن و زیبا بسازند.

در این سبک، استفاده از نور طبیعی از طریق پنجره ها و نورگیرهای زیبا برای نشان دادن مناظر خیره کننده در فضای باز به حداکثر خود می رسد. در های کشویی اغلب برای ایجاد انتقال بی نقص از یک اتاق به اتاق دیگر استفاده می شوند. استفاده از این اقلام باعث می شود فضای اتاق به محیطی راحت و دنج تبدیل شود. این کار باعث می شود فضای اتاق دنج تر و کامل تر به نظر آید. تابلو هنری که برای خانه خود استفاده می کنید باید در جهت تکمیل طراحی اتاق و رنگ ها باشد. خانه مکانی امن برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار دوستان و خانواده است. نکات مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا و متفاوت : یک خانه ی زیبا با طراحی داخلی مناسب تاثیر بسیار زیادی بر روحیه ی افراد خانه دارد. ما در این مقاله قصد داریم به نکات مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا و متفاوت بپردازیم. در این سبک یکسری عناصر و ساختارها بر اساس سبک کلاسیک قدیمی است اما در کنار آن یکسری از عناصر مدرن نیز ترکیب شده است.