رشته طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی چیست – مجله دکونیوز

ایده های دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن اغلب در اطراف خطوط ساده و تمیز ساخته می شوند. گروه طراحی داخلی و دکوراسیون دیزاینی متخصص در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون منزل در این ویدئوی کوتاه بخشی از مراحل اجرا و عکسهای قبل و بعد از بازسازی و تغییر دکوراسیون منزلی واقع در یوسف آباد را ارائه می کند . عاملی مهمی است که باعث زنده شدن رنگها می شود در واقع، برخی رنگها تنها در صورت قرارگرفتن در جنس و بافت مناسب می توانند همنشینی زیبایی را ارائه دهند مثلا پارچه نخی سفید و چرم مشکی کاملا با هم مناسب هستند. رنگ و بافت :جنس و بافت. در ادامه از کلیدی ترین عناصر در دکوراسیون داخلی میتوان از جادوی رنگ یاد کرد ، رنگ ها به فضا روح میبخشند، میتوانند فضا و محیط را گرم و صمیمی و آرام بسازند یا برعکس، محیطی بیروح غمافزا و کسلکننده بسازند ، رنگها تاثیر مستقیم روانی بر ذهن و جان انسان دارند . فضای داخلی که برای یک زوج جوان طراحی شده است از عناصر معماری سنتی مکزیک و رنگ های روشن آن الهام گرفته شده است.

است که به کمک آنها فضای داخلی ساختمان ها به بهترین نحو بهینه و زیباسازی میشوند . نقشه کشی ، ترسیم و طرح فضاهای داخلی درون یک ساختمان را طراحی داخلی می گویند . اما این باور تقریبا درست نیست و این موضوع دارای نکاتی است که بدون شک با رعایت کردن و دانستن آنها می توان علاوه بر زیباسازی منزل، فضای بهینه و کاربردیتری را برای خود و سایرین ایجاد کرد. بعضی از افراد به رنگ های خاص علاقه بسیاری دارند و دوست دارند دیوار های خانه خود را به رنگ مورد علاقه خود رنگ آمیزی کنند اما از اینکه پس از مدتی پشیمان شوند و یا مورد پسند دیگران نباشد از این کار خودداری می کنند؛ زیبایی و خاص بودن یک دکوراسیون داخلی همان طور که که در بالا به آن اشاره شد زیاده روی در یک چیز نیست. زمانی که قرار است برای محیطی مانند محیط های اداری دکوراسیونی را انتخاب کنید، باید به سلیقهی افراد زیادی توجه کنید. این فضا علاوه بر زیبا بودن باید راحت و کاربردی باشد و نیازهای افراد را به خوبی تامین کند . استفاده از نور های مصنوعی در کنج دیوار و ایجاد خطای دید نقش موثری در بزرگ تر شدن فضا دارد، به علاوه می توانید با به کار گیری هالوژن ها در گوشه و کنار راه رو یا آشپزخانه به تشدید نور کمک کنید.

علاوه بر اصول دکوراسیون داخلی، بهتر است با معماری داخلی، مصالح ساختمانی و کاربرد هر یک و همچنین هزینه های اجرا و وسایل مورد نیاز برای هر پروژه آشنایی داشته باشید. حکاکیهای به سبک حکاکیهای دوران هخامنشی، تندیسهای مشابه تندیسهای دوران هخامنشی و باستانی، کاربرد پالتهای با رنگ خنثی از قبیل کرم و سفید همراه با رنگهای زرشکی، آبی و ارغوانی از شاخصههای این سبک به شمار میروند. گروه تولیدی آذینگر با افتخار آماده است تا طرح ها و ایده های شما در زمینه دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن و سازه های چوبی را طراحی و اجرا کند. دکوراسیون و طراحی داخلی منزل به منظور ایجاد هماهنگی میان اجزای داخلی خانه انجام می شود، و هدف اصلی آن ایجاد زیبایی منحصر به فرد و یک فضای دل انگیز و نوین در فضای خانه شما می باشد. دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید دراین نمونه کار تیم طراحی با تکیه بر عناصر نئوکلاسیک اقدام به خلق فضای جذاب نموده است. مبلمان سلطنتی، آینه کنسول، میز خاطرات با رومیزی های سنگدوزی و عیانی و دیگر لوازمی که در نهایت ظرافت، سنگینی و جلوه خاصی به دکوراسیون شما می دهند.

این ضرب المثل را که ” کمش هم زیاد است” را به یاد بیاورید، این ضرب المثل زمانی که می خواهید فضای داخلی مدرن خود را تزیین کنید ضرورت پیدا می کند، بنابراین، اطمینان حاصل کنید که وسایل اضافی و غیر ضروری را خارج از دید قرار داده اید. نمونه کاری که مشاهده می کنید مربوط به یک خانه 180 متری با یک نقشه زمین فوق العاده قناس می باشد که پلان معماری آن توسط مجموعه ناتک به بهترین شکل ممکن طراحی و سپس دیزاین داخلی شده است. استفاده از مبلمان چرم و هر وسیله ای که نوستالژیک باشد، در این طراحی زیاد به چشم می خورد. در واقع طراحی داخلی از ترکیب هنر و دانش فنی به وجود میآید و این ترکیب شامل ابزار ، رنگ ، فرم و … یک قطعه هنری بزرگ با یک قاب بسیار کوچک یا حتی بدون قاب که بر دیوار آویزان است یک ترکیب عالی را به وجود خواهد آورد. قطعات مبلمان چشمگیر، آثار هنری یا فرش ها به رنگ قرمز، زرد، آبی، سیاه و سفید را به فضای داخلی منزل خود اضافه کنید.