رایج ترین سبک های دکوراسیون داخلی – ساختمانچی

ایجاد تعادل: از دیگر عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی، ایجاد تعادل در محیط است. با این حال، به عنوان یک سبک طراحی با ارائه یک رویکرد متعادل تر و قابل انعطاف تر برای طراحی داخلی، از زیبایی شناسی مدرنیسم جدا می شود. بر خلاف تفکر عوام بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی در خانه های کوچک به منظور تامین نور کافی، استفاده از متریال خاص که موجب دلبازی فضا شود، انتخاب سیستم های سرمایشی و گرمایشی کم حجم تر و همچنین فضاسازی و استفاده ی بهینه و حداکثری از فضای خانه، بسیار وقت گیر می باشد. منظور از ” بهترین” در این مقاله ایده هایی است که هم در دسترس هستند و هم توسط خودتان قابل اجرا هستند. این سایت به شما کمک میکند با کمترین هزینه بهترین دکوراسیون را داشته باشید. سومین روش برآورد هزینه ها طراحی دکوراسیون داخلی بر مبنای تعیین دستمزد ثابت دریافت می گردد که شرکت طراحی دکوراسیون داخلی این دستمزد ها را تعیین می کند. در جدیدترین دکوراسیون داخلی تمرکز بر روی استفاده از دربهای کشویی، سازههای پنهان با قابلیت جابجایی و همچنین سطوحی با چندین عملکرد است. به جز استفاده از رنگ خاکستری در بیشتر طرحهای جدید، از وسایلی با رنگ طلایی نیز استفاده شده است.

اما اخیرا و بهخصوص در دکوراسیون داخلی منزل در سال ۲۰۲۰ طراحان سعی کردهاند بیش از پیش از این ویژگی استفاده کرده و با استفاده از اشیاء بافتدار در فضای پذیرایی منزل کنتراست ایجاد کنند. شاید تا چند سال قبل اکثر طراحان داخلی در به کار بردن اشیایی که پوستهای بافتدار دارند خودداری میکردند. چون اکثر سبکها پالت رنگی مخصوص به خودشون رو دارن. در کنار اینها استفاده از موادی طبیعی همچون مرمر، گرانیت، چوب و یا فلزات پر زرق و برقی چون مس نیز در طراحیهای مدرن ۲۰۲۰ به چشم میخورند. در جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۲۰ تونالیتههای رنگهایی چون سبز، سبز آبی، آبی اقیانوسی یا ترکیب سبز با خاکستری و در برخی از طرحها ترکیب رنگهایی گرمتر چون مرجانی به کار گرفتهشدهاند. از دیگر خصوصیات این سبک میتوان به : ترکیب رنگ ملایم آن اشاره نمود . ازجمله این خلاقیتها میتوان به استفاده از مبلمان یک شکل برای آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاقخواب و ترکیب این مبلمان با رنگ و ساختار دیوارها اشاره کرد. این سبک به شکل خواب و رویا است، سفیدی و درخشندگی نشانه بارز تمامکی وسایل و دکوری هایی است که در سبک مینیمال به کار برده می شود.

در این نوع سرویسهای خواب نکته اضافهای مشاهده نمیشود و شیفته سادگی آن خواهید شد. اولین وسیلهای که در دکوراسیون اتاق خواب به چشم میآید سرویس خواب است. روشنایی و لامپ های اتاق می توانند منظره ی اتاق را زیبا یا زشت نشان بدهند. در اتاق نهارخوری این نقطه میتواند یک میز باشد. در این سبک بسیاری از وسایل شیک و زیبا و در عین حال کاربردی خواهیم بود . علاوه بر کاربردی بودن این چیدمان، انتخابی مدرن و شیک برای آشپزخانههای مدرن به حساب میآید. حالت ایدهآلی که در جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۲۰ در دکوراسیون پذیرایی در نظر گرفته شده است، بر پایه ترکیبی از این دو است که باعث ایجاد حالتی پویا در طراحی این فضا خواهد شد. می توانید کمی از آن حالت کلیشه ای خارج شده و سنت شکنی کنید. سبکی که محبوبیت فراوانی دارد و بسیاری از مردم آن را پذیرفتند. برای اکثر مردم مشکل اصلی در طراحی دکوراسیون پذیرایی منزل، نحوه چیدمان مبلمان در این فضا است.

برای مثال در اکثر جدیدترین دکوراسیون داخلی میبینیم که رنگهای سفید، کاراملی، خاکستری و آبی در کنار یکدیگر استفاده شده و کانسپت رنگی زیبایی را تشکیل دادهاند. البته در اکثر جدیدترین طراحیهای دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۲۰ این سبک از میان رفته و طراحان در استفاده از تلویزیون بهعنوان نقطه کانونی پذیرایی تغییراتی دادهاند. اکثر مواقع افراد مبلمان خود را مقابل دیوار ها قرار داده و چندین صندلی نیز در مقابل آنها میگذارند. در جدیدترین دکوراسیون داخلی و در دکوراسیون پذیرایی سعی بر این شده تا فرش بهگونهای قرار داده شود تا مبلمان در اطراف آن قرار گیرد. علاوه بر این در بعضی از این طرحها جدا از نورپردازی طبیعی، از لوسترهای سقفی، لامپ و شمعدانیها نیز استفاده میشود. طراحان در این دکوراسیونها به دنبال طرح پلانی باز در خانه و به دنبال آن ایجاد ترکیبی متناسب هستند که منجر به ایجاد آشپزخانهای منظم و قرار گرفتن غذاخوری در نزدیکی سالن پذیرایی میشود. تمامی مدارک شما به قسمت پذیرش مدارک ارسال می شود و باید رسید آن را دریافت کنید. زمانی که سالن پذیرایی روشن باشد حالتی دلباز خواهد داشت و برعکس پذیرایی تاریک همچون غار به نظر خواهد رسید. منابع نور در این طراحیها در سطوح گوناگونی در سرتاسر سالن پذیرایی قرار میگیرند.