رایج ترین سبک های دکوراسیون داخلی – ساختمانچی

در فضاهای امروزی، آشپزخانه در تلفیق با سایر فضاهای داخلی ساخته شده و بخشی از دکوراسیون داخلی فضا به حساب می آید. 2- روستیک: استفاده از الوار – سنگ -آجر در این سبک شومینه داخل آشپزخانه ساخته می شود . در تصویر بالا ترکیبی از مبلمان منحصربهفرد و به سبکدست ساز، آویزهایی باسیمهای به سبک صنعتی و صندلیهای چرم خاصی را مشاهده مینماییم. ما برای طراحی دکوراسیون و معماری داخلی، چیدمان مبلمان و اکسسوری، نورپردازی ،انتخاب متریال، آشپزخانه و کابینت در شیراز و سراسر ایران تا انتهای پروژه با شما هستیم . اگر از تمامی سبک های معمولی نامبرده شده خسته شده اید می توانید از تلفیق سرامیک و کاشی، نور و آینه، فلز و چوب سبکی جدید برای آشپزخانه خود بسازید. شما می توانید در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی ، تمامی سبک ها را دیده و سبک مورد نظر و دلخواه خود را انتخاب کنید. شما با انجام دکوراسیون داخلی کاملا حرفه ای خود ، می توانید در همان نگاه اول افراد را نسبت به عناصر خانه تان جذب کنید و آنها را بتوانید جذب دکوراسیون و زیبایی خانه خود کنید.

پس در مرحله اول باید منزلتان را برای داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی منزل آماده کنید. کف پوش بخشی از خانه است که ما مدام با آن ارتباط داریم و در دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت دارد. یکی از تفاوت های اصلی آنها این است که سبک مدرن قدمت بیشتری دارد و قوانین مشخصی برای چیدمان آن وجود دارد و انعطاف پذیری سبک امروزی نسبت به مدرن بیشتر است و علاقه و تمایلات به روز مردم در آن گنجانده شده است. یک مثال ساده برای این سبک از دکوراسیون، دکوراسیون سبک فرانسوی است، این نوع از چیدمان به اندازهای با سبک لاکچری گره خورده است که اکثر اقلام دکوری آن را با نام سبک فرانسوی میشناسند. را به خوبی در فضای خانه ، از نظر شکل و رنگ به طور کامل هماهنگی ببخشید و به آن نظم بدهید. این نورها به صورت انواع لوسترهای سقفی و هالوژن و یا پایه های پروژکتور نصب شده روی کف که نور را به سقف می تابانند تامین می شود. پس نور پردازی سقفی نیز بسیار مهم است. برای طراحی دکوراسیون داخلی توجه به 3 اصل دیوار، کف و سقف بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال یک ساعت دیواری قدیمی که از گذشته مانده است جزو ویژگی های خاص یک اتاق نشیمن است.

خانههایی که به سبک کلاسیک، دیزاین میشوند، اغلب با لوازم گلدار، گل و گیاه و جزئیات و وسایل فراوان مبله میشوند.دیوار خانه هایی که سبک کلاسیک ساخته می شوند به طور معمول با کاغذ دیواری پوشانده می شود. اکسسوری های استفاده شده در این سبک معمولا شامل مبلمانی از جنس چوب سنجد، گیلاس، افرا و یا گیاه خارک است؛ همچنین دستگیره های در و کابینت از جنس برنج تهیه می شود تا زیبایی منحصربفردی به محیط بدهد. استفاده از سطوح براق و رنگی برای بازتاب نور در این سبک بسیار مهم است. گیاه و گل یکی از بهترین عنصر های طبیعت است و فضای بسیار خوبی به دکوراسیون منزل شما می دهد. سپس کار اجرا شرکت مهندسین مشاور برای طرح های تائید شده با بهترین متریال های مناسب بودجه کارفرما شروع می گردد. در این مرحله طراح سعی می کند طرح خود را با استفاده از طرح های سه بعدی ، ویژگی های نور ، رنگ ، بافت خانه و … ویژگی بارزی که این سبک دارد ، سادگی و عدم درهم ریختگی آن است. وقتی فردی وارد خانه می شود اولین چیزی که نظر او را جلب می کند ، دیوار و رنگ آن است.

طراحی سقف نیز مانند سایر سطوح خانه از اهمیت بالای برخوردار است. فضای داخلی گوتیک، حسی دراماتیک و مانند قلعه قرون وسطایی دارد. طرح های اسکاندیناوی مانند دیگر سبک های مدرن، به دنبال سادگی طرح و کاربردی بودن آن است. با توجه به تعریف بالا زمانی که ما خانه خود را تزئین می کنیم و درمورد چیدمان فضای آن فکرمی کنیم نقش یک دکوراتور داخلی را ایفا می کنیم. همچنین طرفدار محیطی متعادل، مرتب و به دور از هرگونه تجملات می باشد و عناصر و متریال های طبیعی نیز نقش کلیدی در اجرای این نوع دکوراسیون دارند. مبلمان ، نقش بسیار زیادی در زیبا سازی دکوراسیون داخلی دارد. در واقع این سبک بر کارایی و ضرورت استوار است و در آن نباید از مبلمان و اثاثیه غیر ضروری استفاده کرد. به تمامی لوازمی که برای نشستن از آن در خانه استفاده می شود ، مبلمان گفته می شود مثل : میز و صندلی ناهار خوری ، صندلی بار و میزبان ، و مبل پاف .