دکوراسیون داخلی منزل منحصر به فرد – خبرآنلاین

برای اینکه بتوانید محصول و خدمات خود را به مخاطبان و مشتریان عرضه کرده و مشتریان خود را افزایش دهید تا در نهایت به درآمد بیشتری برسید، باید با روشهای بازاریابی دکوراسیون داخلی آشنایی داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های سبک مدرن این است که از وسایلی استفاده شود که کاربردی بوده و انتخاب و چیدمان آن ها هدفمند باشد و اگر ضرورتی ندارند کنار گذاشته شوند با این ویژگی ها فضایی دور از شلوغی و شیک و دلنشین داریم. سبک مدرن معمولا برای دکوراسیون داخلی ویلا کوچک مناسب است و بر سادگی تمرکز دارد. اگر بخواهیم تفاوت این دو را به سادگی برایتان شرح دهیم این است که دکوراسیون داخلی منزل به چیدمان یک خانه از طریق کم و زیاد کردن اشیاء در آن و تغییر جای آنها اتلاق میشود، در حالی که منظور از طراحی داخلی در واقع طراحی شکل و ماهیت بنا است به کمک عناصری که فراتر از اشیا میروند و پیش از دکور کردن، یک فضای کاملاً مهندسی شده طبق استانداردهای جهانی در علم معماری را به شما تحویل میدهند. اگر به دنبال ایجاد خانه ای با فضای دلنشین هستید حتما از شومینه استفاده کنید زیرا این وسیله می تواند جایی برای جمع شدن تمام اعضای خانه کنار هم در روز های سرد باشد از این رو افراد خانه آرامش و دلگرمی زیادی خواهند داشت.

در معماری این دو مبحث طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مطرح میشود و افراد بسیار زیادی از تفاوت این دو مطلع نیستند. پیش از اینکه عموم مردم با تاثیرات شگفتانگیز یک دکوراسیون داخلی منزل اصولی و تخصصی آشنا شوند، تصور میکردند که چیدمان یک خانه و دکور کردن آن از یک الگو و چهارچوب خاص و معین که براساس یک قاعده اصولی تنظیم شده است، پیروی نمیکند و این سلیقه افراد است که حال و هوا و اتمسفر یک خانه را از خانهای دیگر متمایز میکند. از دید خیلی از افراد چیدمان دکوراسیون داخلی منزل کار بسیار ساده­ای است و تنها با سلیقه افراد پیش می­رود، اما این طور نیست. دکوراسیون اتاق بچهها با توجه به سن و جنسیت آنها متفاوت است. دکوراسیون سرویسهای بهداشتی روی دو چیز مهم خلاصه میشود؛ یک نورپردازی مناسب و دو، رنگآمیزی مناسب است. 2. برای نورپردازی سرویس بهداشتی خود میتوانید از لامپهای LED استفاده کنید، ولی بهترین ایده برای نورپردازی سرویس بهداشتی استفاده از کناف است که یک نورپردازی مخفی به محیط شما میدهد. پیشنهاد ما استفاده از رنگهای شاد و متناسب با علاقه­مندی آنهاست. رنگهای پیشنهاد ما؛ آبی آسمانی، سبز است. برای همین پیشنهاد میشود که از هر دو رنگ در طراحی دکور اتاق پذیرایی خود استفاده کنید که هم عمق و هم تعادل در دکوراسیون ایجاد شود.

پیشنهاد ما در تیم طراحی پین ورک، استفاده از هر نوع منبع نوری چه طبیعی مانند نور روز یا مصنوعی مانند لوستر برای روشن کردن فضا است. از آنجا که مردم نسبت به مجریان هر نوع فعالیتی به صورت ضمنی اعتماد کرده ولی در انتهای خیال خود عدم اعتماد را لحاظ میکنند، باید با اصلاح الگوهای رفتاری و شخصیتی خود مانع از ایجاد حس شک و تردید در آنها شوید. دکوراسیون مناسب برای اتاق خواب میتواند فضایی راحت و آرامبخش برای استراحت و خواب را ایجاد کند. مهمترین نکته در چیدمان، قرار دادن مبلمان در جای مناسب است. حتی اندازه وسایل و مبلمان نیز باید براساس مساحت اتاق شما انتخاب شود. اولین نکته که در مورد دکور اتاق کودک باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از وسایل تزیینی را به حداقل برسانید تا کودک فضای بیشتری را برای بازی داشته باشد. همچنین چوب و سنگ طبیعی به شدت در سراسر خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین میزها، صندلی ها، کابینت ها و مبل ها معمولا با چوب هایی به رنگ تیره ساخته می شوند تا به محیط ظاهری غنی و پیچیده بدهد. وقتی متراژ با نیازها تطابق پیدا کرد، مساله بعدی انتخاب مبلمان اتاق خواب هست که معمولا از یک تخت دو نفره، یک میز آرایش و پاتختی تشکیل میشه، در صورت داشتن فضای بیشتر میز کار یا مطالعه، دراور و … بهتر است مبلمان به صورتی قرار بگیرند که رفتوآمد در فضای اتاق پذیرایی بهراحتی انجام شود. اگر بخواهیم به صورت خیلی ساده طراحی برای دکوراسیون داخلی را تعریف کنیم، میتوانیم بگوییم: مواردی که مرتبط به تزئینات مبلمان و غیره باشد در مفهوم طراحی دکوراسیون داخلی میگنجد. منظور از طراحی داخلی : غالبا از این طراحی داخلی به عنوان یک هنر و همچنین دانش درک رفتار افراد برای خلق فضاهای مناسب در یک ساختمان ، یاد میشود . به همین دلیل، استفاده از متریال هایی چون سنگ، تخته سنگ و گرانیت در سراسر فضای داخلی مانند روی میزهای پیشخوان و دیوار ها، نماد بارز این سبک است. در مقابل اگر از رنگهای تیره در دکوراسیون اتاق پذیرایی خود استفاده کنید، حس و حال سنتی به فضای اتاق پذیرایی شما میدهد. 1. از رنگهای روشن در کاشیکاریها و رنگآمیزی استفاده کنید.