دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

به عنوان مثال ، چین حتی در زمان روم به ابریشم مشهور بود و تأثیر طراحی آن از جهان سرامیک گرفته تا ظروف سنگی ، هنر مجسمه سازی و همچنین نقوش گل و اسطوره ای گسترده است.تأثیرات عمده ژاپن شامل حرکت مینیمالیستی و در مقیاس کوچکتر فلسفه وابی سابی و یافتن زیبایی در نقص است.این خانه سبک های کلاسیک چینی و استرالیایی مدرن را ترکیب می کند تا اقامتی کاملاً منحصر به فرد ایجاد کند.عکس زیر یک نمونه از سبک چینی را مشاهده می کنید. به عنوان مثال ، یک آپارتمان پاریسی را در نظر بگیرید ، که دارای ویژگی های کلاسیک مانند گل رز تزئینی سقف و کف پارکت است که با زیبایی مدرن ، مینیمالیستی و رنگ های جسورانه ترکیب شده است. در یک خانه در اواسط قرن ، انتظار داشته باشید که خطوط سقف مسطح یا شکاف دار ، پنجره های کف تا سقف و ارتباط خوبی بین فضاهای داخلی و خارجی مشاهده کنید.

اگرچه این سبکی نیست که دیگر در استرالیا مشاهده می کنید ، اما آن را در خانه های میراثی بازسازی شده یا خانه های روستایی که مالکان برای حفظ فضای داخلی اصلی این خانه ها انتخاب کرده اند ، خواهید یافت. طراحی دکوراسیون داخلی نیز این روزها طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و کمتر کسی را میبینید که بدون اهمیت به هارمونی بین لوازم و یا فضای اطراف به چیدمان فضای داخلی بپردازد. طرفداران مینیمالیست به شما خواهند گفت که مینیمالیسم فقط یک سبک نیست ، یک شیوه زندگی است. با تمرکز بر خطوط تمیز ، آرامش بخشیدن به پالت های رنگی و به حداکثر رساندن نور طبیعی ، زندگی خود را عاری از حواس پرتی های ناشی از بی نظمی و مصرف بیش از حد آغاز خواهید کرد. این واقعیت که قطعات دست ساز و منحصر به فرد هرگز از مد نمی افتند و احساسی است که سبک روستیک با ذوق و شوق آن را به خود جلب می کند.این ظاهر از چوب ، به ویژه چوب در شکل خام آن ، حمایت می کند. این سبک گلچین شده نشانی از درخشش روزانه از طریق لوازم کریستال، ابزار مهرهدار، جواهرات و حال و هوای کلی آرامش در خود دارد.

میتوانید از طریق لینک زیر اپلیکیشن چیدانه را دانلود کنید. در بخش زیر هم شما می توانید یکی از پروژه های انجام شده توسط متخصصین آچیلان دکور را مشاهده نمایید، تا با اصول دکوراسیون و معماری داخلی هتل ها بیشتر آشنا شوید. انتظار می رود هر چیزی از ستون های نگهدارنده گرفته تا میزهای قهوه خوری ساخته شده از چوب تقریباً تراشیده که تقریباً حرکات سازنده آن را آشکار می کند ، مشاهده کنید. اصطلاحات “نوردیک” و “اسکاندی” اغلب در جامعه بین المللی طراحی داخلی ، به رغم اصطلاحاتی که به مناطق مختلف جغرافیایی اشاره می کنند ، به جای یکدیگر استفاده می شوند.از نظر سبک ، فضای داخلی نوردیک و اسکاندی شباهت های بسیاری دارند ، از جمله این که هر دو تمایل به مینیمالیسم و اهمیت ایجاد فضایی گرم و دعوت کننده دارند.بیاموزید که چگونه با استفاده از لایه بندی سایه های خنثی با عناصر بافتی مانند چوب ، خز و فرش های دستباف ، نمای نوردیک را در خانه ایجاد کنید. در مقاله دکوراسیون داخلی چیست می خواهیم درباره ی هر یک از اقدامات آن توضیح بدهیم. در خارج از ایران خصوصا کشورهای اروپایی، دکوراسیون فضاهای داخلی هنر بسیار گرانقیمت و البته پررونقی است. به همین دلیل شدیدا توصیه میکنیم که در انتخاب طراح داخلی دقت داشته باشید .

نورگیر بودن خانه مهم است تا فضا را دلچسبتر کند اگر بخشهایی از خانه کم نور است یا نوری ندارد با نورپردازی خودمان میتوان فضای تاریکی از خانه را به محیطی دلباز و زیبا تغییر داد. یکی از عمده معایبی که بیشتر مردم از آن گله مند هستند خفه و بسته بودن فضای آپارتمان است. طراحی ساده و استفاده از حداقل از وسایل دکوری در این سبک یکی از ویژگیهای آن است، نکته مهم دیگر در این سبک از دکوراسیون داخلی، نورپردازی است، در دکوراسیون مدرن سعی میشود با تلفیق نورپردازی و چیدمان مینمال یک جلوه بصری زیبا ایجاد کرد. سعی کنید دیوارهای خانه را با رنگی روشن یا خنثی مانند سفید، طوسی روشن، استخوانی و شیری رنگ کنید. دانش معماری سعی در تدوین فضاهای مناسب جهت تأمین حداکثر لذت و نشاط را داشته و با کمک گیری از اصول مربوطه در این زمینه ویژگی های فیزیکی مانند فضا، نور، رنگ، چیدمان و… بارزترین ویژگی های یک خانه الهام گرفته از دریانوردی پالت های آبی و سفید ، نوارها و هنرهای دیواری شامل قایقرانی و وسایل مربوط به ماهیگیری مانند حلقه های نجات ، طناب ها و تورهای ماهیگیری است.تفسیر ظریف تر از ظاهر ممکن است شامل نقاشی آرام از اقیانوس ، پنجره ها و آینه های گرد ، هنرهای ساخته شده از چوب دریایی و چوب بازیافتی باشد.