دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

میتوان روحیات و هویت، خواستهها ونیازهای هر فردی که به نوعی طراحی داخلی فضای زندگی خود را شخصاً انجام میدهد را از نوع چیدمان و انتخاب دکوراسیون داخلی اجرا شده متوجه شد. بیشتر ما حداقل یک بار زندگی در محیط بسته آپارتمانی را تجربه کرده ایم و از معایب و مشکلات آپارتمان نشینی آگاهیم. در این دوران معماران کارگران یا هنرمندانی را برای تکمیل کردن دکوراسیون داخلی بناهایشان استخدام میکردند. ما در این نوشته از ساختمانچی به معرفی انواع سبک های رایج در دکوراسیون منزل پرداختیم. نورپردازی ملایم، رنگ های لوکس و آینه های دیواری آرامش بخش بوده و فضا را مدرن می کنند.مدرن بودن سرویس بهداشتی صرفا به معنی استفاده از رنگ های سرد و سفید نیست. در نتیجه هنگام طراحی فضای داخلی باید به نورپردازی دقت شود چراکه رنگ، زاویه و ارتفاع نور روز با زمان روز و جهت قطب نما متفاوت خواهد بود. هرچند کیفیت روشنایی در قسمت های مختلف ممکن است بسته به محل قرارگیری اتاق ها متفاوت باشد اما در مواردی دیده شده است که نحوه ی نورپردازی آن می تواند ما را به آن اتاق علاقه مند کند یا بالعکس. این به آن معنی است که مثلاً متریالها و لوازم و رنگهایی که در دکوراسیون داخلی با سبک سنتی ایرانی استفاده میشود کاملاً متفاوت با همین موارد در سبک مدرن و جدید است.

زمانی که روشنایی به اندازه کافی وجود داشته باشد رنگ، حجم و سایر موارد مربوط به اشیایی که در محیط قرار داده شده اند به زیبایی هرچه تمام تر جلوه خواهند کرد. برای مثال تا چند سال گذشته خبری از نمونههای رایانهای برای نمایش پروژه به مشتریان نبود و بیشتر طرحها بر روی کاغذ بوده یا به شکل ماکتی نمایش داده میشد. البته اگر در این بین ، گاهی اوقات یکی از بافتها و رنگها ، متضاد و یا مکمل دیگر بافتها باشد ، موجب ایجاد تنوع در اتاق شده و آن را از یکنواختی در میآورد. همه دوست دارند که زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را داشته باشند. هنر دکوراسیون داخلی فقط به چیدن اشیا و اثاثیه محدود نمی شود و عناصر دیگر هم دخالت دارند. شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان است. در این شرکت همه سرمایه توسط سهامداران تامین می گردد. یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده شرکت نگه داشته می شود و نسخه دوم هم برای نگه داری در شرکت به متقاضی داده می شود.

در این سبک به طراحی و کنده کاری روی چوب و لوازم و مبلمان چوبی بسیار اهمیت داده می شود. اگر دکور اتاق چوبی است ، بهتر است قاب عکس و تابلو نیز مطابق با آن ، چوبی انتخاب شود . استفاده از روتختی براق ، نوعی حس تجملاتی را در ببیننده ایجاد میکند و قرار گرفتن آن در کنار دکور چوبی تیره ، باعث میشود زیبایی این نوع چیدمان نمودی چند برابر بیابد. معماری گذشته ما سرشار است از ظرافت ها و ریزه کاری هایی کع هزاران ایده و خلاقیت را در خود نهفته است. در مقابل نورپردازی اشتباه بزرگترین محیط ها را دلگیر و نامتناسب نشان خواهد داد. استفاده از نورپردازی موضعی بر روی قاب ها و… مبلمان و پارچه ها از موادی که در فضای باز و طبیعت یافت می شوند، مانند چوب های فرسوده، سنگ، بتن، کنف، پشم و پنبه تشکیل شده اند. ژانر- کنتپری ری آرت ( Contemporary Art) با هنر معاشر در دهه ۷۰ میلادی به وجود آمد، اما ریشه های آن به دهه ها قبل و آثار کسانی هم چون مارسل دوشامپ، کرت شویترز برمی گردد. در مورد نحوه چیدمان آن بهتر است مبل ها را تقریبا چسبیده به دیوارها قرار داد علت انتخاب شکل بدون منحنی نیز این است که مبل ها در کنار دیوار صاف ترکیب مناسب تری را ایجاد نمایند.

به عبارت دیگر نوعی تجلیل از تکنولوژی، مواد و ترکیب از طریق انتخاب طرح هایی است که دارای اعتبار، شفافیت و کارایی می باشند. معماری داخلی در واقع همان خلق فضاست ، فضایی که در عین زیبایی و اثرگذار بودن کارایی لازم را نیز داشته باشد. مینیمالیسم با هدایت المان ها به سمت اصول اولیه خود، بر روی کارایی طراحی تکیه دارد. طراحی داخلی در تنوع وسیعی از سبک ها و مدل ها، اجرا می شود. فضاهایی از خانه که روبه شرق هستند را می توان از جمله اولین مکان هایی دانست که زودتر از سایر بخش ها روشن می شوند اما با گذشت چند ساعت از طلوع آفتاب این اتاق ها دیگر نوری را دریافت نخواهند کرد در نتیجه برای متعادل کردن نورخورشید هنگام طلوع بهتر است از نورهای مصنوعی استفاده شود. هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخ گویی به نیازهای آن ها در معماری داخلی اولویت قرار می گیرد، از این رو نگرشی علمی و راسیونال در کنار خلاقیت های هنری مطرح شده و یکی از مسائل مهم در این زمینه ایجاد تعامل و هماهنگی بین آن ها است.