دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

میتوانید اشیائی با سبکهای گوناگون را به خانه تان بیاورید و همانطور که نام این سبک میرساند، کولیوار خانهتان را دور از قراردادهای از پیش تعیین شده بچینید. معمولاً سبک معاصر از قاعده خاصی پیروی نمیکند یا بهتر است بگوییم انعطافپذیری آن بیشتر از سبکهای دیگر است. مهمترین مولفهها و معرفهای سبک روستیک در دکوراسیون داخلی منزل استفاده از متریال چوب و سنگ است. سبک دکوراسیون داخلی امروزی هم یکی دیگر از سبک های پرطرفدار است که شما می توانید از آن برای طراحی داخلی فضای منازل مسکونی و یا محیط کار خود استفاده نمایید. سبک اسکاندیناوی یکی از دلنشینترین سبکها در دکوراسیون داخلی منزل است. طراحی داخلی آشپزخانه، داستان منحصربهفرد خودش را دارد. هر کدام از این سبکها حال و هوای منحصر به خودش را به خانه شما آورده و طبیعتاً هر کدام از آنها اصول، اکسسوریها و رنگهای خاص خودشان را با خود به همراه خواهند داشت. در اینجا به بیش از 20 سبک مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی اشاره می کنیم و سپس به شرح چند مورد از پرطرفدارترین آنها می پردازیم. اگر بخواهیم تفاوت این دو را به سادگی برایتان شرح دهیم این است که دکوراسیون داخلی منزل به چیدمان یک خانه از طریق کم و زیاد کردن اشیاء در آن و تغییر جای آنها اتلاق میشود، در حالی که منظور از طراحی داخلی در واقع طراحی شکل و ماهیت بنا است به کمک عناصری که فراتر از اشیا میروند و پیش از دکور کردن، یک فضای کاملاً مهندسی شده طبق استانداردهای جهانی در علم معماری را به شما تحویل میدهند.

به طور مثال فرض کنید که لوله کشی های آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی فرسوده باشند و یا کاشی های حمام، ترک خورده باشد؛ اگر دکوراسیون این قسمت را تغییر دهید بدون اینکه بازسازی انجام شود، در طولانی مدت ممکن است نشتی یا شکست لوله ها اتفاق بیفتد که هزینههای شما در این صورت به هدر می رود. این سبک طرحی از قرون وسطا و شاخه ای از معماری رومانسک است. برخی از افراد این سبک را با سبک تلفیقی و معماری یکی می دانند در حالی که آن ها زیر شاخه ای از سبک انتقالی هستند. جزئیات در این سبک کم بوده و معمولاً تم رنگی مونوکروم یا تک رنگ را دنبال میکنند. شما در این سبک بیش از اینکه قاعدهها را دنبال کنید، سلیقه و میل خودتان و افکارتان را دنبال میکنید. به عنوان مثال در رنگ آمیزی دیوارها کاغذ دیواری را هم مدنظر داشته باشید. به عنوان مثال دیواری که نیمی آجر و نیمی چوب است، یا ستونهای فلزی که با متریال لوکس روکش نشدهاند. پیش از اینکه عموم مردم با تاثیرات شگفتانگیز یک دکوراسیون داخلی منزل اصولی و تخصصی آشنا شوند، تصور میکردند که چیدمان یک خانه و دکور کردن آن از یک الگو و چهارچوب خاص و معین که براساس یک قاعده اصولی تنظیم شده است، پیروی نمیکند و این سلیقه افراد است که حال و هوا و اتمسفر یک خانه را از خانهای دیگر متمایز میکند.

نور یک عنصر اصلی در طراحی داخلی ساحلی است، بنابراین، خانه ها دارای درهای شیشه ای، نورگیر و پنجره های زیادی هستند. از جمله محبوبترین و پر کاربردترین سبکها در دکوراسیون داخلی منزل میتوان از سبک ترنزیشنال یا سبک انتقالی یاد کرد. مبلمان چرم و اکسسوریهای فلزی پر کاربردترین عناصر این سبکاند. سبک کلاسیک یکی از پر کاربردترین و رایجترین سبکها در میان انواع سبکهای دکوراسیون داخلی منزل است. این مقاله نیز در رابطه با دکوراسیون داخلی منزل و انواع سبکهای موجود در آن است. استفاده از یک فرش نرم و پرزدار یکی از پارامترهای اصلی این نوع طراحی مدرن است و برای انتخاب مدل مبلمان و چیدمان دکوراسیون اتاق نشیمن باید از تمام فاکتورهای دکوراسیون مدرن و سبک مدرن پیروی کنید و به نکاتی که گوشزد شد توجه داشته باشید. اما آنچه باید بدانید این است که این سبک قاعدههای بیشتری نسبت به سبک معاصر دارد و تنها شاید در استفاده از رنگها به هم نزدیک باشند. مثلا اگر مبلمان منزل شما استیل و کلاسیک است. همانطوری که از نامش پیداست این سبک در دکوراسیون داخلی منزل حاصل تلفیق دو سبک مدرن و کلاسیک است و حالتی بین این دو را دارد.

رنگ اکثر لوازم موجود در خانه های ژاپنی ها خنثی است. اصلیترین مشخصههای این سبک فضای روشن و پر نور منازل و اکسسوریهای ساده، یونیک و با رنگهای خنثی است. یکی از رایجترین و متداولترین اشتباهات میان عموم مردم در بحث دکوراسیون داخلی منزل این است که آن را با طراحی داخلی اشتباه گرفته و در موقعیت مورد نیاز، بعضا به جای یکدیگر به کار میبرند. این سبک از معماری به فرم ها و چیدمان های متقارن و مرتب و استفاده از المان های حقیقی و واقع گرایانه در طراحی های داخلی معروف است. دکوراسیون داخلی منزل تا به امروز به عنوان یک علم مستقل توانسته است با توجه به متر و ملاکهای اصولیاش، سبکهایی را ارائه دهد که هر کدام به صورت کاملاً مستقل با الهام از رواشناسی محیطی و روح انسانها، روانشناسی و علم رنگها و علم چیدمان و دانش فنگ شویی یا همان اتمسفر حاکم ناشی از نحوه چیدمان، طبقه بندی شدهاند و داستان متفاوتی دارند. کارشناسان ما با بررسی از محیط منزل و یا محیط اداری بر اساس روانشناسی رنگ ها و درک از فضا و با رعایت اصول طراحی دکوراسیون داخلی طرح هایی ناب و کاربردی ارائه می دهند که هم متناسب با کاربری مکان مورد نظر و هم منطبق با روحیه افراد ی باشد که این خدمات برای آن ها ارائه می شود.