دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

همونطور که از اسمش پیداست، سبک ساحلی متاثر از دریا و طبیعت و ساحل هست. وسایل قدیمی، طراحیهای چند لایه، عناصر طبیعی، نقش و نگارهای مختلف و رنگهای زنده از ویژگیهای دیگه این سبک محسوب میشه. وسایل اکثرا چوبی و سفالی هستن. البته تشابهات سبک مزرعهای با سبک روستیک زیاده؛ عناصر چوبی و طبیعی، رنگهای گرم، پارچههای ارگانیک مثل الیاف طبیعی، حصیر، کنف و … رنگبندی غالبا گرمه و در دکورهای روستیک غربی شومینه نقطه کانونی فضا به حساب میاد. سبک روستیک برگرفته از فرهنگ روستایی هست و وسایل و عناصر در اون اغلب در شکل طبیعی خودشون به کار میرن، به همین دلیل شاید کمی زبر و خشن به نظر برسه. کلی وسایل خرد و ریزی دارن که پشت هر کدوم داستانی نهفته است و احتمالا نظم و هماهنگی رو در جاهایی میبینن که بقیه شاید اون رو کمی هم آشفته بدونن. پالت رنگی خنثی و رنگهای مکملی مثل یاسی، سبز و آبی بیشترین استفاده رو در این سبک دارن. سبک گلم برای کسانی کاربرد داره که به تزئینات فلزی، آینهها، رنگهای طلایی و مشکی و نقرهای علاقه دارن. برای اجرای این سبک می توانید عناصری به شکل مستطیل را در دکوراسیون جای دهید. سبک اسکاندیناوی بیشتر در کشورهای دانمارک، سوئد، فنلاند، نروژ و ایسلند مورد استفاده قرار میگیره.

تأثیرات سبک ایتالیایی، اسپانیایی و کشورهای مختلف که باعث محبوبیت سبک مدیترانه ای از اوایل دهه ۱۹۰۰ شد. درسته سادگی و آرامش از ویژگیهای اصلی این سبک به شمار میاد اما سرزندگی و طراوت هم به همون اندازه اهمیت داره. تمامی این مزایا و امتیازات را که در مقابل معضلات و مشکلات مطرح شده قرار میدهیم متوجه خواهیم شد که این بخش غلبه بیشتری بر بیکاری داشته و اعتماد به نفس و تواناییهای شخصی افراد است که آنها را در پلههای موفقیت یا عدم موفقیت به پیش میبرد. در صورتی که شما در منازلی با متراژ بزرگ زندگی می کنید و علاقه زیادی و به سبک خانه های ایرانی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما از این سبک استفاده نمایید. در عین حال که به شما آرامش دریا رو منتقل میکنه، هیجان امواج رو هم ارائه میده. همیشه در هر رشته تحصیلی و هنری افرادی هستند که نسبت به سایرین به موفقیت های بیشتری دست پیدا کرده اند. دوره دکوراتور مناسب افرادی است که به چیدمان و سطح ظاهری فضا علاقمند هستند بدون در گیر شدن به طراحی فضا . هر چیز لوکسی که پیدا میکنین، میتونین در این دکوراسیون قرار بدین.

دکوراسیون داخلی برای بسیاری از مردم یک سرگرمی است چرا که بدون نیاز به هیچ کمدرک دانشگاهی می توانند در ایده پردازی برای دکور کردن خانه خود مشارکت کنند. در اشل استاندارد یک پروسه مهندسی، طراح معماری از ابتدای پروژه با معمار در ارتباط است و تا پایان پروژه، طراح داخلی و معمار پروژه با همفکری هم پیش می روند و این موضوعی است که شوربختانه به شکل درست و ایده آل آن در حوزه پروسه مهندسی معماری ما انجام نمی شود ولی کار دکوراتور پس از طی شدن تمام این مراحل تازه شروع میشود و دکوراتور اقدام به چیدمان و تزیین فضاهای داخلی طراحی شده توسط طراح داخلی میکند مورد دیگر اینکه طراح دکوراسیون (دکوراتور) صرفا در خصوص ظاهر و شکل و فرم متریال تصمیم می گیرد ولی تایید کیفی متریال بر عهده طراح داخلی است اینکه آیا متریال مورد نظر به لحاظ عایق بندی صدا، گرما و.. همچنین می تواند هال خانه را با استفاده از پارتیشن های چوبی و شیک، به هال خصوصی و عمومی تقسیم کنید تا برای رفت و آمد نیز راحت تر باشید. در واقع، این سبک احترام به دهه 40 و 50 است، زمانی که پس از جنگ جهانی دوم مردم با یکدیگر هماهنگی و همکاری داشتند و از المان های در دسترس استفاده می کردند تا بتوانند خانه های خود را بازسازی کنند و فضاهای گرم و دوست داشتنی ایجاد نمایند.

یک طراح دکوراسیون برای داشتن فضای ایده آل راه حل هایی را ارائه می دهد تا ساکنین با قرار گرفتن در فضا احساس خوبی داشته باشد. آنی اسلون میگوید: «عدهی زیادی تمایل دارند در دکوراسیون آشپزخانه از رنگهای پرانرژی و هیجانانگیزی که در دههی ۱۹۵۰ مورد استفاده قرار میگرفته استفاده کنند. فضاهای آرتدکو پر هست از زرق و برق و ظرافته که در کنار نقاشیهای جذاب هنر خاص خودش رو رقم میزنه. سبک پر زرق و برق هالیوودی که به همین اسم معروفه، نشون میده چه دکوراسیونی رو برای شما فراهم میکنه. یک مشتری با نگاه کردن به اطراف و دکور داخلی، به شخصیت برند و وجود نظم و وحدت موجود در کسب و کار پی می برد. حتی در زمان دورکاری آشپزخانه به اتاق کار هم تبدیل میشود. وجود رقبای قدیمی و نیز رقبای جدیدی که هر روز پا به میدان رقابت میگذارند، ضرورت وجود یک بازاریابی حرفهای و اصولی را بیش از پیش اثبات میکند. بنای این سبک در فراهم کردن آرامش با استفاده از تعادل و هماهنگی هست و تقریبا به اصول مینیمال شبیهه.