دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

فرش های پولیشی را اگر در هر نقطه از خانه به کار بگیرید هیچ کس به شما خرده نخواهد گرفت؛ چرا که بسیار زیبا هستند و زیبایی خود را به خانه نیز تزریق می کنند. همین الگو در دکوراسیون داخلی و متریال بعضی از لوازم نیز مشهود بوده و قابل لمس است. نور اتاق را تا حد امکان با روشنایی های طبیعی تأمین کنید و شب هنگام نیز از لوازم تزیینی مانند آباژورها و آویزهای مینیمال بهره بگیرید. به همین دلیل نیز چوب یکی از مهمترین فاکتورهای موجود در دکوراسیون سبک روستیک محسوب میشود. در طراحی دکوراسیون داخلی سبک های زیادی وجو دارد و طراح باید با توجه به کاربری فضا، امکانات موجود و سلیقه کاربران یکی از این سبک ها را انتخاب نماید. یک فرد هیجانی و پرشور دوست دارد خانهاش را با رنگهای زنده و شاد و تند و تیز دکور کند، اما ممکن است این فضا برای فردی که به دنبال سکون و آرامش است اذیتکننده باشد. گرچه ممکن است این سبک شبیه به سبک سنتی به نظر رسد اما در حقیقت همیشه انرژی مدرن و بالایی دارد. تا جایی که امکان دارد از سنگ و چوب در طراحی فضا استفادهشده است. در سبک معاصر اروپایی از رنگ های خنثی در کنار متریال های طبیعی چون چوب، سنگ و گرانیت استفاده می شود.

خطوط تمیز و مدرن در طراحی، اشکال طبیعی و غیر فانتزی، نورها و روشنایی محیط، رنگ های خاموش و خنثی و به کارگیری از مواد همگون و همساز با طبیعت ویژگی هایی از دکوراسیون اسکاندیناوی در بخش آشپزخانه و در مجموع کل خانه است که توسط بسیاری از افراد مشهور و معروف در خانه های خود به کار گرفته می شود. یک رویکرد بدون دردسر شامل مواد جدیدی نظیر بتن مستحکم و فولاد برای ساخت سازه ها می باشد. منظور از استفاده از مواد جدید این است که ارتفاع سازه ها می تواند به مراتب به ارتفاعی فراتر از سازه هایی که از قبل وجود داشته اند برسند. سبک دکوراسیون روستیک در واقع همان سبک روستایی است که به صورت ساده و بی آلایش دکوراسیون فضای داخلی طراحی و پیاده سازی می شود. ٭ استفاده از پارتیشن : پارتیشن به عنوان جدا کننده فضا یکی از وسایل کارآمد در طراحی دکوراسیون می باشد؛ در صورتی که شما علاقه مند به ایجاد چندین فضای مجزا در خانه خود می باشید می توانید از پارتیشن استفاده کنید.

پس با خیال راحت می توانید اتاق خود را به گل های تزیینی مورد علاقه خود مزین کنید. نمایندگی روابط عمومی حق الدرج اگهی را مشخص می کند. وقتش رسیده که تمام اطلاعات و جزئیات مورد علاقهتان را با دکوراتور خود در میان بگذارید و به او زمان بدهید تا نقشههای ذهنی شما را روی کاغذ پیاده کند. خانه را از وسیله مملو نکنید و همیشه فضای تردد مناسبی را در نظر داشته باشید تا بتوانید با رعایت تعادل زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را بسازید. در نتیجه، خانه ها می توانند پنجره های بزرگ، سقف تخت داشته باشند و می توانند به صورت مکعبی یا حتی استوانه ای باشند. به این ترتیب نمی توان این سبک را به عنوان مجموعه ای از ایده ها، نیت ها یا صفات بدانیم. سایر تغییرات از جمله Bauhaus، De Stijl و Futurism نیز بخشی از مدرنیسم را تشکیل می دهند که ژرفای خاصی به این سبک می افزایند.

حداقل یک پریز را در نزدیکی قرار داده و یک میز کوتاهقد نیز در جلوی آن بگذارید. در این سبک دکوراسیون داخلی، ساختمان چیزی بیشتر از یک پوسته قابل سکونت به شمار می رفت و در حال حاضر نیز به عنوان مکانی برای زندگی نمایان می شود. فضایی تماماً سفید یا پالت رنگی که غلبه سفید آن بیشتر از سایر رنگ ها باشد، یکی از ارکان ساختن آشپرخانه ای جذاب با دکوراسیون اسکاندیناوی است. در بسیاری موارد آشپزخانههای کوچکی که توسط افراد حرفهای طراحی میشوند امتیازات بسیاری را در اختیار شما قرار میدهند. و همچنین مثلا میتوانید دیواری را انتخاب کنید و طرح خاصی در آن به وجود بیاورید مثلا نصف یک دیوار را رنگ زرد و نصف دیگر را سورمهای رنگ کنید و این کار باعث میشود که عمق و حجم فضا تغییر کند. در این جا باز هم سبک در نوع طرح و بافتی که انتخاب میکنید نقش دارد، مثلا اگر دکوراسیون خانه را به سبک کلاسیک چیدهاید نمیتوانید از طرحهای مدرن و لوکس در مبلمان، فرش، پرده یا تزئین دیوارهای خانه استفاده کنید و برعکس، اشکال هندسی مدرن هم به درد دکوراسیونهای سنتی نمیخورند و هویت و اصالت دکوراسیون را از او میگیرند. برای مثال در اتاق هایی که سقف چندان بلندی ندارند، از مبلمان های بزرگ استفاده نکنید.