دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

بنابراین اگر قصد بازسازی کلی ندارید، اما لازم است که تغییراتی جزئی را ایجاد کنید، حتماً داشتن یک کمد دیواری خوب و جادار را در اولویت قرار بدهید. پس می توان گفت که طراحی داخلی متصل کننده بین دکوراسیون داخلی و معماری می باشد. پس بهجای اینکه خودتان تصمیم بگیرید که بازسازی را انجام دهید، کار را به افراد متخصص بسپارید. اگر بخواهیم چیدمان داخلی و استفاده از فضا برای زیباسازی چشمانداز را به انواع گوناگون تقسیم کنیم میتوان گفت بر اساس دورههای زمانی دکوراسیون را به انواع سنتی، کلاسیک، مدرن و لاکچری تقسیم می کنند که هر کدام از این سبکها دارای زیرشاخهها و استانداردهای مربوط به خود بهویژه در بخش انتخاب مبلمان و اکسسوریهای به کاربرده شده در هر کدام از سبکها دارند. همچنین برای کاهش هزینه ها میتوانید روش های دیگری مثل برچسب های کاشی یا رنگ آمیزی را هم در نظر داشته باشید. در این نوع معماری رنگ ها تلفیقی از جیغ و خاکی (کرم) هستند. جدای از فضای خانه، محیط های کاری هم به شدت به موضوع معماری داخلی گرایش پیدا کرده اند. آینه میتواند فضای خانه را لوکستر و مدرنتر نشان دهد. هیچکدام از ترفندهای خانه آرایی، کارآمدتر از نصب آینه برای دلباز نشان دادن خانه و ایجاد حس آرامش در بدو ورود نیست.

آینه فضاها را بزرگتر و دلبازتر نشان میدهد. برای مدرنیزه کردن سرویس های بهداشتی از رنگ هایی که به انسان آرامش میدهد مانند آبی روشن، یاسی و سبز سدری ملایم مناسب است. کمد دیواریها به بزرگتر کردن فضاها نیز کمک شایانی میکنند. برای همین تعویض و جایگزینی درب کمدهای لولایی با کمدهای ریلی میتواند، در زیباتر کردن خانه نقش بهسزایی داشته باشد. این سبک برای افرادی که به سادگی و منظم بودن اهمیت میدهند مناسب است. زمانی که کار به افراد متخصص سپرده شود، با زمانبندی صحیح و انجام کارهای موازی با چند گروه، کار را سریعتر پیش میبرند. کار به دست افراد متخصص سپرده شود. برای این کار میتوانید از برچسبهای ام­دی­اف استفاده کنید یا اینکه دربهای کابینت را بازکرده و آنها را رنگ جدید بزنید. میزان بودجهای که برای بازسازی در نظر دارید از قبل تعیینشده باشد. فضای بدون وسیله را فضای منفی و فضایی که در آن وسیله وجود دارد را فضای مثبت می گویند. همچنین میتوانید با استفاده از کاغذ دیواریهای رنگی، فضای دلنشین و گرمی را به وجود آورید. به گونه ای باید سرویس مبل را بچینید که هم تردد بین مبل ها امکانپذیر باشد، هم دسترسی به میز به راحتی صورت بگیرد و هم فضای آرام بخش در محیط حکمفرما شود.

یکی از ترفندهای کاربردی خانه آرایی این است که کابینتهای چوبی را با رنگهای خنثی یا سفید رنگآمیزی کنید تا فضای آشپزخانه بهکلی عوض شود. هنگامیکه با بازسازی خانه تغییراتی را در فضای داخلی خانه ایجاد میکنید، حتماً از آینهها استفاده کنید. لزومی ندارد آشپزخانه خود را بهطور کامل بازسازی کنید تا رنگ و لعاب بیشتری بگیرد. کمد دیواری با درب ریلی به دلیل اینکه فضای کمتری نسبت به کمد دیواری قدیمی با درب لولایی به خود اختصاص میدهد، در بازسازی فضاهای کوچک آپارتمانی بیشتر به کار میرود. در این مرحله با توجه به متراژ و مساائل پیرامون فضای مورد نظر عقد قرارداد انجام شده و شروع فرآیند طراحی داخلی آغاز میشود . اصالت و سنگینی خاصی در فضا حاکم میشود. پس شاید تصمیم بگیرید کاشیها را تعویض کنید، اما این کار اغلب پرهزینه است و اجرای آن توسط خودتان دردسرها و پیچیدگیهای خاصی را به همراه دارد. معمولاً اتاق خواب کودکان پر از اسباب بازی،کتاب، لوازم تحریر، لوازم بهداشتی و پوشاک است؛ یکی از اصلی ترین قواعد طراحی اتاق خواب کودک، جلوی چشم نبودن وسایل مختلف و دکوراتیو بود؛ پس با انتخاب کمدهای وسیع و کاربردی، میتوانید همه وسایل مورد نیاز کودک را با نظم و ترتیب در آنها قرار دهید.

پیشرفت ها بر روی سادگی این محصول نیز تاثیر گذاشته و به این ترتیب می توانید مدل های متفاوت آینه را در قاب های رنگارنگ با طرح و مدل شیک مورد استفاده قرار دهید. علاوه بر آن، طرح کمد دیواری ریلی، با فضاهای مینیمال و مدرن امروزی، همخوانی و تناسب خوبی دارد. در سبک میانه قرن تاکید بر روی تقویت روابط بین فردی است. در این سبک دیوارها هم جزء مهمی از طراحی به حساب میآید و با نقش و نگارهایی مانند گچبری یا کاغذ دیواری به شکل بسیار برجستهای در طراحی مد نظر قرار گرفته میشودند. اگر بخواهیم به شکل دقیق به معنای طراحی دکوراسیون داخلی بپردازیم باید گفت طبق تعریفی که در آکسفورد برای این عبارت آمده است به معنای ” هماهنگسازی از پیش طراحی شده برای زیباتر دیده شدن رنگها، اثاثیه و سایر اشیاء موجود در یک اتاق یا ساختمان به شکل هنرمندانه ” است. با انعکاس جنبش بین المللی و سبک Bauhaus، به علت کاربرد واضح از رنگ ها، خطوط مشخص و ارتباط تعاملی که با طبیعت و دنیای بیرون خانه برقرار کرد، از دیگر سبک های دکوراسیون داخلی متمایز گردید. جنگل انبوهی از درختان مختلف ، رنگ ها و برگ های متفاوت است.