دکوراسیون داخلی منزل شما با بهترین قیمت و کیفیت (با نمونه کار)

مثلا میشد از رنگ کرم استفاده کرد که هم در ترکیب قهوه ای کف دلنشین تر بود و هم فضای خونه رو باز تر میکرد . ساختار این سبک به گونه ای است که از وسایل و احجام هم پوشان استفاده می کند. هرچه فضا خلوتتر و سادهتر باشد با سبک مدرن تطابق بیشتری دارد. برای روشن تر و بزرگ تر دیده شدن اتاق از آینه و لوستر کمک بگیرید و یک فرش با طرح مدرن روی زمین پهن کنید. این موضوع به شما گوشزد میکند در صورتی که در این رشته تحصیل میکنید یا قصد ورود به آن را دارید باید با تکنولوژیهای روز همگام شده و آنها را در راه پیشرفت خود به کار بگیرید. بسیاری از افراد متوجه تفاوت میان سبک مینیمال و خشکی آزاردهنده و بیروح نمیشوند که البته این موضوع موردبحث ما نیست. این خانه برای زوج جوانی هست که هم یک فضای کار لازم دارن و هم با دوستانشون زیاد رفت و آمد میکنن و همین موضوع باعث میشه احتیاج به فضای نشیمن و پذیرایی هم داشته باشن. دکوراسیون مناسب برای اتاق خواب میتواند فضایی راحت و آرامبخش برای استراحت و خواب را ایجاد کند.

اول اینکه از گلهای طبیعی استفاده کرده که هم رنگ سبزشون باعث پویایی رنگها میشه و هم اینکه ایجاد زندگی میکنه. کابینتها به صورت کاملا مدرن هستن و طوری انتخاب شدن که شلوغی و وسایل آشپزخانه درده نشه و اینطوری خلوت و باز به نظر بیاد.همچنین از گاز و سینکی استفاده کرده که درون کابینتها جا داده شده ان و باعث شلوغی فضا نشدن. سبک معاصر را اغلب با سبک مدرن یکی می دانند؛ در صورتی که تفاوت هایی میان این دو وجود دارد. نورپردازی ملایم، رنگ های لوکس و آینه های دیواری آرامش بخش بوده و فضا را مدرن می کنند.مدرن بودن سرویس بهداشتی صرفا به معنی استفاده از رنگ های سرد و سفید نیست. در این قسمت که از ادامه کاغذ دیواری میشه تشخیصداد پشت فضای عکس بالاست، فضای کار و میز ناهار خوری هست که به شکل هوشمندانه ای جا داده شده. این سبک دکوراسیون داخلی نهایت صحت و دقت است و هیچ چیزی بیش از حد و زیادی نیست ، بدون زمینه ای گزاف و مجلل.همین طور که از اسم این استایل مشخص است، تاکید این سبک بر سادگی و بی آایشی است. و در نتیجه تصور این است که معماری شرق نزدیک و خاورمیانه الهام بخش برای استفاده از آنها در فرانسه، به عنوان مثال در کلیسای جامع Autun است، در غیر این صورت به سبک رومی هست.

در طراحی فضا های کوچک میتوان از قفسه ها و کمد ها استفاده کرد. در عوض سعی کنید برای طراحی چیدمان منزل از یک مبل بزرگ، چند صندلی کلاسیک و یک الی دو مبل کوچک تک نفره استفاده کنید. در این سبک، مبلمان معمولا از جنس چدن، چوب و آهن ساخته می شود. همین طور این نکته نیز حائز اهمیت است که محل کار هر شخص مانند خانه دوم اوست در نتیجه محیط آن نیز باید استاندارد طراحی شده باشد. در این شرکت از کلمه دکوراسیون به دلیل نداشتن ریشه فارسی استفاده نشود. حروف بصورت مخفف استفاده نشود. امروزه در بسیاری از اداره ها از مصالح بنایی برای جدا سازی فضا از پارتیشن استفاده میشود چراکه هم کاربردی می باشد و هم براحتی قابل تعمیر و تعویض است. دکوراسیونی که در عین زیبایی هم راحت باشد و هم هر قشری از جامعه بتوانند آن را اجرا کنند. تزئینات و کاشی کاری های داخلی با تناسبات و رنگ بندی خاص خویش در کنار کالبد درونی ، فضایی رمزگون را تداعی می کنند و هم اکنون نیز ارزش فضایی خویش را حفظ کرده است.

دکوراسیون داخلی نیز زیرمجموعه رشته معماری است و در آن بررسی فاکتور های مختلف مانند : نور ، رنگ ، بافت ، دیوار ، سقف کاذب و … علاوه برا این ها معماری داخلی شامل وسایل دکوری ، نوع چیدمان و مبلمان نیز میشود. همچنین آویزان کردن چندین قاب عکس بر روی دیوار نیز به زیباتر شدن فضای راهروی ورودی کمک میکند. چیدانه به عنوان جامعترین و قدیمیترین راهنمای آنلاین معماری و دکوراسیون داخلی در ایران به کمک شما میآید تا بتوانید با بهترین تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات هومدکور و همچنین بهترین معماران و شرکتهایی که مناسب پروژه شما هستند ارتباط برقرار کنید. سبک بوهمی با افراد آزاد، فعال و سرزنده در ارتباط است که فلسفه غیر قراردادی شخصی خود را بدون هیچ گونه محدودیتی از هنجارهای جامعه معاصر ابراز می کنند. از مزیتهای این سبک این است که در ترکیب لوازم میتواند تعادل متناسبی ایجاد کند و محیطی گرم و آرام را به ارمغان آورد. وحدت: هدف هر معمار یا طراحی، ایجاد فضایی هماهنگ است که در آن همه عناصر و اصول انتخاب شده با یکدیگر انسجام داشته باشند.