دکوراسیون داخلی منزل شما با بهترین قیمت و کیفیت (با نمونه کار)

سبک کلاسیک از جمله سبک های پر طرفدار دکوراسیون داخلی است. رنگ های پرکاربرد در سبک کلاسیک، زرشکی، قهوه ای و کرم هستند که می توانید وسایل محیط منزل را در این رنگ ها انتخاب کنید. دکوراسیون داخلی ( Interior decoration ) از مهم ترین مقوله های بزرگان این صنعت می باشد، اینکه چطور دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار را طراحی کنیم که در نگاه اول بسیار خیره کننده باشد و در عین حال حس راحتی و آرامش را به ببنده القا کند از مباحثی است که این روز ها فکر بزرگ ترین طراحان را نیز به خود مشغول کرده است. و به روزترین متد های دنیا شروع به طراحی سه بعدی فضای مورد نظر می کند. اما یک تیم قوی و با تجربه می تواند با طراحی و برنامه ریزی مناسب با وجود چنین محدودیت هایی بهترین دکوراسیون داخلی را برای منزل شما طراحی کند. در پروسه طراحی دکوراسیون داخلی ، دکوراتیو ها با استفاده از فاکتور هایی مانند سبک ، رنگ و چیدمان به تغییر حال و هوای فضاهای داخلی ساختمان ها می پردازند و همان طور که اشاره کردیم در این پروسه باید به کاربری و جنبه های زیباسازی آن بسیار توجه داشته باشند .

در این نقشهها میتوانید شاهد بسیاری از پلانها ، از جمله : پلان موقعیت ، کف سازی ، پلان سقف معکوس ، وضعیت نما دیوارها از تمامی نقاط ، مقاطع طولی و عرضی ، بزرگ نمایی برخی از موقعیتها و فضاها ، جدول نازک کاری و وال سکشن باشید . در این مرحله با توجه به وسایل و پلان معماری منزل، چیدمان ها و طراحی های مختلفی تهیه می شود. شاید در ابتدا تصور شود که سبک دکوراسیون امروزی همانند سبک مدرن است، اما این تصور عامه مردم تصور غلطی است، و نظر کارشناسان مختلف خلاف این موضوع را نشان می دهد. قطعا طراحی یک پروژه بزرگ تغییر دکوراسیون داخلی منزل، بسیار راحت از اجرایی نمودن آن در محیط مورد نظر می باشد. یکی از آسانترین روشهای چیرگی بر سبکهای طراحی داخلی معاصر، طراحی داخلی اسکاندیناویایی است که بر حول محور ترکیب عناصر متعادل و ملایم میچرخد. در واقع یکی از دلایلی که باعث میشود با انرژی به سمت خانه برویم این است که آرامش خودمان را در این محیط داشته باشیم.

در این مرحله از کارفرما دعوت میشود تا برای بررسی پلان دو بعدی وارد جلسهی حضوری شود که میتوان به صورت غیر حضوری هم نقشه ها جمع بندی شده ارائه میگردد . به عنوان مثال می توان در این مرحله شکل های شماتیکی از وسایل منزل تهیه کرده و بررسی کرد که آیا ابعاد آن ها برای فضای منزل مناسب است یا نه. این سبک از جمله سبک های بسیار جذاب است که در آن سعی می شود بیشتر از رنگ های خنثی استفاده شود. دکوراسیون داخلی خانه می تواند بسیاری از مشکلات رفتاری افراد را حل کند و به بهبود روحیه آنها کمک نماید.به بیان دیگر فضای داخلی می تواند منبع تمام نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرط اینکه بعضی از جزئیات ظریف که بسیار موثر هم هستند رعایت شود. طراحی محیط باید دارای فاکتور هایی باشد و هر فاکتور باید هم از نظر علمی ، یعنی به کارگیری قواعد طراحی داخلی و هم از جنبه هنری و سلیقه مشتری بررسی و بعد اجرا شود. با کشیدن فلش هایی در نقشه معماری مورد بررسی قرار می گیرد. با احترام به نظر کارفرما، پس از اتمام طراحی های تیم، طرح های پیشنهادی با توجه به سلیقه و درخواست کارفرما بررسی و بهترین طرح انتخاب می شود.

ما با ارائه عکس ها و نکاتی برای هر اتاق و طراحی دکوراسیون داخلی ، چه آشپزخانه یا اتاق خواب و پذیرایی، کار را برای انتخاب عالی برای شما آسان می کنیم. یک کارشناس دکوراسیون داخلی با شناخت اصول و قوانین دکوراسیون داخلی منزل یا هر محیط دیگری بر اساس آموخته ها و تجربیاتش می تواند بهترین دکوراسیون داخلی را بر اساس سلیقه مشتری طراحی کند. سپس بهترین طرح با توجه به ابعاد وسایل منزل تهیه می شود. اولین مرحله در طراحی دکوراسیون داخلی آن است که ابعاد و اندازه ی ساختمان و پلان معماری آن را تهیه کنید. کارشناس دکوراسیون داخلی با اندازه گیری دقیق پنجره ها، ستون ها، جهت بازشو ها و دیگر مقاطع مختلف ساختمان یک نقشه با جزئیات کامل تهیه می کند. ٭ ایجاد نقطه تمرکز : نقطه تمرکز در اجرای دکوراسیون داخلی در واقع اولین قدمی است که دکوراتور پیش می رود. در این سبک باید تا هرجا می توانید از وسایل دکوری و تزئینی کمتری استفاده کنید تا آرامش مورد نظر در فضای منزل ایجاد شود. این نکته بسیار مهم را باید به یاد داشته باشید که نقطههای متمرکز روشنایی در کنار تاریکی، زیبایی چشم نوازی را ایجاد میکند.