دکوراسیون داخلی منزل – جدید ترین و شیک ترین طرح ها

ترکیب رنگ ها می تواند در کنار هم صورت بگیرید یا اینکه فقط از یک تم رنگی مثل تصویر ارائه شده بهره بگیرید. تم سفید طوسی با لوازم دکوری طوسی تیره سه رنگ اصلی این فضا به شمار می آید. دکوراتور داخلیبه طور معمول در کلیت یک طرح از شروع طراحی تا پایان آن به یک سبک طراحی می پردازد تا در فضا پیوستگی ایجاد کند و این در حالی است که با وجود در نظر گرفتن رنگ، بافت و الگوهایی که مشتری ترجیح می دهد، همچنان طرح بایستی با مفهوم کلی سبک سازگاری داشته باشد. شاید این سوال برای شما پیش آید که چگونه می توانید از این موضوع با خبر شوید. این نوع دکوراسیون به روی مرتب بودن خانه تمرکز دارد و سعی می کند تا فضایی دور از شلوغی و در هم ریختگی ایجاد کند. پس بهتر است زمانی که می خواهید اقدام به خرید مبل خانه خود کنید متراژ خانه را در نظر بگیرید سپس اقدام نمایید. در معماری مدرن سازه های فلزی و شیشه ای مرتفع را به وفور خواهید دید. در اکثر کشور های توسعه یافته و اروپایی این اعتقاد وجود دارد که شما زمانی که می خواهید به یک مقصدی برسید ابتدا باید با داشتن یک نقشه راه مناسب شروع کار خود را بدانید، و آگاه باشید که از کجا باید کار خود را استارت بزنید.

اگر می خواهید متفاوت تر از همیشه به ایده پردازی بپردازید به شما توصیه میکنیم از وسایل بسیار لوکس نیز کمک بگیرید. در هر کدام از دپارتمان های این شرکت فعالیت های جداگانه ای انجام می شود تا تمام نیاز های شما را در زمینه طراحی با بالاترین کیفیت انجام دهد. همچنین می توانید یک آینه دایره شکل بزرگ را روی کنسول و در گوشه دیگری از پذیرایی استفاده کنید. شما می توانید با کمک گرفتن از رنگ قرمز و طلایی یکی از بی نظیر ترین طرح ها را برای فضای داخلی منزل یا محیط کار خود مدنظر قرار دهید. کار را بارنگ زمینهای ساده و خنثی پیش ببرید و اتاق را با بافتهای غیرمعمول پرکنید. به راحتی قابل نصب میباشد و در پشت دیوارپشو چسب وجود دارد و به راحتی با بلند کردن لایه پشت آن میتوان آن را روی سطح مورد نظر چسباند اما برای اینکار حتما بخود نصابان اجازه دهید تا نصب تاپ شیت را انجام دهند. در محیطی مانند آشپزخانه نمیتوان از هر مدلی دیوارپوشی استفاده کرد اما با توجه به خاصیت ضد حریق بودن و آنتی باکتریال بودن تاپ شیت و داشتن تائیدیه وزارت بهداشت میتوانید از آن در مکانی مانند آشپزخانه استفاده نمایید تاپ شیت را در آشپزخانه در فضای بین کابینتی ،پیشخوان و یا کانترهای موجود از آن استفاده کرد.

بهتر است برای داشتن دکوراسیون داخلی منزل ایده آل در کنار مبلمان به سایر وسایل منزل مانند میز تلوزیون، میز تلفن، صندلی ها، فرش ها، پرده و سایر موارد نیز توجه کنیم. به راحتی میتوانید از این دیوارپوش حتی در مکان های پر رفت و امد مانند پاساژها و یا مراکز فروش نیز استفاده نمایید زیرا این نوع دیوارپوش تاپ شیت ضد خش بوده و طول عمر بسیار بالایی نیز دارد و برای استفاده در اسن اماکن بیار مقرون به صرفه میباشد. دیوار پوش تاپ شیت قابل شستشو است و به راحتی حتی با مواد شوینده صنعتی نیز قابل شستشو میباشد و به راحتی حتی در استخر ها و یا سرویس های بهداشتی نیز قابل استفاده میباشد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک سرویس نهار خوری بسیار شیک خود به تنهای کار ایده پردازی بخشی از فضا را بدون هیچ پارامتر کمکی به انجام رسانده است. دیوارها طوسی (میزان تیره و یا روشن آن را بسته به سلیقه و اثاثیه متفاوت است) با مبلمان آبی. استفاده از پرده های سفید مشکی و کتابخانه مشکی و فرش مشکی کف اتاق دیوار و کف پوش را با رنگ تیره پوشانده است. استفاده از دکور چوبی تیره متمایل به زرشکی، مکمل رنگ فضای زمینه است .

این کار به عنوان یک پیش زمینه از سلیقه مشتری در طراحی دکوراسیون ، کمک زیادی به طراحان می کند. بهتر است در صورتی که در زمینه نصب دیوارپوش هیچگونه زمینه و سابقه ای ندارید نصب آنرا به افراد متخصص در این زمینه بسپارید نصابانی که این کار را برای شما انجام میدهند در این زمینه سابقه داشته و بدون ایجاد خسارات و آسیب رساندن به وسایل و لوازم این کار را انجام خواهند داد. افراد دارای حالات روحی و شخصیت های گوناگونی هستند و انتخاب تم و موضوع مورد نظر کمک می کند به بهترین شکل تمایلات خود را انعکاس دهند. به عنوان چند ایده در طراحی دکوراسیون ایرانی می توان به استفاده از فرش های ایرانی و گلیم در بخش های مختلف منزل اشاره نمود. همه وسایلی که در قسمتهای مختلف خانه قرار میگیرند رنگهای مات و خنثی دارند. برخی از افراد تصمیم میگیرند که در خانه خود سبک دکوراسیون مینیمال را پیاده سازی کنند و پرکاربردترین رنگی که در این دکوراسیون وجود دارد رنگ سفید است و این سبک شباهت زیادی از نظر ساده بودن به سبک مدرن دارد. درست است که میتوان از دیوارپوش تاپ شیت بر روی دیوارهای لکه دار یا ایراد دار بدون زیرسازی استفاده کرد اما به هیچ عنوان نمیتوان آنر ا بر روی دیوار مرطوب استفاده کرد و باید حتما نم و رطوبت دیوار را بر طرف نمایید تا بتوان آنرا نصب کرد تاپ شیت توسط چسب روی دیوار اصلی چسبانده میشود که نم دار بودن دیوار مانع چسباندن آن میشود.