دکوراسیون داخلی – قیمت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل در نیازیتو

فضای داخلی به سبک معاصر چیز پیچیده ای است که تعریف می شود ، اما همچنان مورد توجه است. مینیمالیسم در نهایت با مفهوم قابلیت و خطوط فوق تمیز تعریف میشود. با تمرکز بر خطوط تمیز ، آرامش بخشیدن به پالت های رنگی و به حداکثر رساندن نور طبیعی ، زندگی خود را عاری از حواس پرتی های ناشی از بی نظمی و مصرف بیش از حد آغاز خواهید کرد. در این سبک شلوغی به چشم می آید ولی با این حال ، حداکثر گرایی به معنای بی سازمانی یا بی نظمی نیست. در صورتی که تصمیم دارید برای چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل یا محل کارتان با یک طراح داخلی و دکوراتور قرارداد ببندید، بهتر است که با او درباره ایدههایی که در ذهن خود دارید صحبت کنید. همین طور که در شکل بالا و پایین هم ملاحظه می کنید در سبک ساحلی رنگ آبی و فیروزه ای به خوبی خود را نشان می دهد. غالباً با کشاورزان گرسنه ای پر می شود که هنگام ناهار وارد در می شوند و هنگام رفتن چکمه های کاری خود را به پا می کنند. در یک خانه در اواسط قرن ، انتظار داشته باشید که خطوط سقف مسطح یا شکاف دار ، پنجره های کف تا سقف و ارتباط خوبی بین فضاهای داخلی و خارجی مشاهده کنید.

سقف های بلند ارتفاع کلیسای جامع ، برای فضای داخلی روشن ضروری است. خانه ای به سبک همپتونز دارای مبلمان با نسبت ها و اندازه های بزرگ ، دکوراسیون دریایی و صندلی های حصیری در فضای باز است. سبک فرانسوی کنده دارای کاری های تزئین شده ، قالب ها و آهن فرفورژه تزئینی را با بافت ساده و مبلمان ، ترکیب می کند.برخی از عناصر کلیدی شامل کفپوش، پارکت ، تیرهای سقفی چوبی و مبلمان با پایه های کابینت متناسب است. استفاده از رنگ هایی متناسب با فعالیت شما جاذبه های بصری کار شما را بیشتر میکند و هر رنگ می تواند تاثیر مستقیم روی بیننده گذاشته و با نورپردازی مناسب، جلوه ی بصری ایجاد شده کامل شود و فرم و رنگ جدید وارد جسم کاری شما شده و آن را متحول سازد. عایق صورت میباشد و از تبادل صورت به طبقات دیگر جلوگیری میکند. فضای داخلی خانه های مدرن روستایی از چاپ گل های از کارافتاده و قدیمی روی مبل نانا که قبلا روی آن پوشیده شده بود، جلوگیری می کند. تصاویر و فیلم هایی که شما در فضا های مجازی یا رسانه های مختلف می بینید. خانه هایی که داخل مزرعه ساخته می شوند از این سبک استفاده می کنند.

خانه های کلبه ای کلاسیک ممکن است دارای پرده های گلدار باشند ، در حالی که تکرارهای مدرن تر دارای یک پالت تک رنگ هستند که بر لایه بندی بافت تأکید می کند. هنگامی که فضای داخلی ماکسیمالیستی به خوبی اجرا شود ، لایه بندی تخصصی رنگ ها ، الگوها و بافت ها را برای ما به نمایش می گذارد و زیبایی چشم گیری را ایجاد می کند. آرامش بخش است ، با همه چیز همراه است و همیشه برای افراد دلپذیر است.رفتن با یک پالت تک رنگ به این معنی نیست که باید همه چیز را سیاه و سفید کنید. رنگ سفید یک پایگاه محبوب برای خانه های الهام گرفته از اقیانوس است و آبی شاید رنگ اصلی و رنگ برجسته در این سبک است. مشکی مات نیز یکی از محبوب ترین رنگ ها برای یک خانه با سبک صنعتی است. در دکوراسیون مدرن به تابلوهای نقاشی سبکهای مدرن و اکسسوریهای خلاقانه و هنری بسیار توجه میشود، حتی انتخاب لوسترها و پردهها نیز با توجه به ترند روز صورت میگیرد و هرچه شکل هنریتر و انتزاعیتری داشته باشد در این سبک پذیرفتهتر خواهد بود. شما میتوانید تمام روز در مورد کارهایی که انجام دادهاید توضیح دهید اما با یک قطعه عکس از فعالیتی که انجام دادهاید به راحتی میتوانید همه حرفها را کوتاه کرده ونتیجه را به دیدگان مشتریان خود برسانید.

در کاربردهای مدرن ، اصطلاح “Bohemian” به افرادی اطلاق می شود که سبک زندگی غیر متعارف و معمولاً هنری دارند. این کفپوش ها از خاک رس و سفال درست می شوند و در دو نوع بدون لعاب و لعاب دار به صورت مات و براق وجود دارند. انتخاب وسایل اتاق خواب و نوع چینش آنها کمک زیادی به کسب این آرامش و استراحت واقعی میکند.در این مطلب سعی داریم مهمترین نکات مربوط به دکوراسیون این بخش با اهمیت از خانه را ارائه نماییم . استفاده از تخت خواب ها، کمدها و دراور های چوبی می تواند اتاق خواب شما را، به معیار های سبک ایرانی نزدیکتر کند. سبک کلبه سبکی است که شما را به احساس آرامش دعوت می کند. همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید، در این سبک از طرح های گورخری و پلنگی چاپ استفاده می شود ، بنابراین اگر با این طرح ها راحت نیستید ، احتمالاً این سبک مناسب شما نیست.