دکوراسیون داخلی ،انواع طراحی های دکوراسیون داخلی منزل [+تصاویر با کیفیت]

ویژگی های معماری موجود در یک فضا، یکی از چیزهایی است که می تواند بر انتخاب رنگ، الگو و سبک تاثیر داشته باشد. تک تک مواردی مثل چینش مبلمان و یا قرار دادن هر شیء در فضای خانه به شدت در حال روحی شما تاثیر گذار است. حال میخواهیم راجع به داشتن یک دیوار خاص صحبت کنیم. قصد داریم به شما در داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی کمک کنیم. باید این واقعیت را بدانید که همه افراد مستحق داشتن یک فضای مناسب و دلنشین به همراه زیبایی هستند تا در خانه خود آرامش داشته باشند. حتی انتخاب رنگ نوع چوب خود یک تصمیمی است که اگر با فکر انجام شود علاوه بر داشتن طول عمر بالا می توان از زیبایی آن نیز بهره برد . ما سعی کردیم نکات کلی و مهمی را در این مورد برای شما توضیح دهیم تا با اهمیت رنگ در دکوراسیون آشنا شوید. اما قبل از اینکه به این نکات ریز و درشت دقت کنید ابتدا باید تصمیم بگیرید که میخواهید دکوراسیون خانه شما به چه شکل و چه سبکی باشد ، سنتی باشد، مدرن و یا کلاسیک ؟ طراحی یک دکوراسیون ایده آل نیازمند دقت به نکات ریز و درشتی است که ممکن است از دید شما تا به امروز پنهان باشد.

ایران در رتبه 55 (WordDesignRanking ) ، رنکینگ جهانی (از بین 100 کشور) در دکوراسیون داخلی قرار دارد، این به معنی رشد ناکافی این رشته در ایران است. شرکت داده ورزان با ۱۷ سال سابقه در صنعت طراحی وب، یکی از بازیگران تخصصی این عرصه است که ارائه خدمات به طراحی سایت گروه دکوراسیون روستیک، طراحی سایت فروشگاهی دکورهای آماده فرتاک دیزاین، سایت شرکت دکوراسیون روستیک لومه را در کارنامه خود دارد. در این سبک از قفسه های بی در، کاسه های زینتی و کتابخانه به وفور استفاده می شود. نکته مهم در سبک صنعتی به دست آوردن زیباشناسی کارخانههای قدیمی و انبارها و برگردان آنها در یک محیط شیک و قابل سکونت است. این یک سوال کلی است و پاسخ آن بستگی دارد به فردی که سئوال را پرسیده است. ما معتقد هستیم که هر پروژه منحصر به فرد است و توسط نیازها و سلایق کارفرما، عملکرد و علم طراحی و اجرا هدایت می شود. ما روایت، چشم انداز، چالش ها و رویاهای منحصر به فرد کارفرمای خود را می شناسیم. نور یک عنصر اصلی در طراحی داخلی ساحلی است، بنابراین، خانه ها دارای درهای شیشه ای، نورگیر و پنجره های زیادی هستند. رنگ های گرم ملایم و پارچه های طرح دار و همین طور دیوارهای کاغذی در این سبک دارای محبوبیت هستند.

سبک اسکانیدناوی سبکی ساده و کاربردی است که با استفاده از نور و رنگ آرامش را به فضا می آورد.استفاده از مبلمان ساده با رنگ های روشن ،استفاده از چوب در کف سالن و همچنین به کاربردن قابها و وسایل تزیینی از ویژگی های این سبک است.در واقع می توان گفت سبک مینیمال سبکی ساده شده از سبک اسکاندیناوی است. توجه به این نکته ضروری است که چه نوع مبلمانی یا کاناپهای را در کدام بخش از خانه قرار دهیم که در بهترین مکان قرار بگیرد. انتخاب کاغذ دیواری و صحبت راجع به آن ما را وارد دنیایی پر از طرح و رنگ و عجایب میکند ولی ما به چند مورد اندک و کمی میپردازیم تا برایتان ملموستر شود که اگر کاغذ دیواری خریداری کردید چگونه بتوانید آن فضا را زندهتر کنید. پس همانطور که در موارد بالا ذکر شد استفاده از رنگ درست خیلی مهم است. در اتاق خواب مدرن از تخت ساده و کوتاه با دو پاتختی و آباژور در کنارش استفاده کنیم.

در دکوراسیون و دیوارها از رنگ های ملایم و خنثی استفاده کنید. به عنوان مثال، اتاق خواب به آرامش و امنیت نیاز دارد، بنابراین رنگ بندی نیز باید متناسب با این نیاز باشد. خب خب خب حالا میرسیم به بحث جذاب و تمام نشدنی دکوراسیون! طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی چگونه است؟ در این چیدمان از طراحی سنتی و خانه های روستایی الهام گرفته می شود و با ورود به فضای خانه احساس می کنید در زمانی بین دهه ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰ میلادی هستید. مثلا میتوان یک یا دوتا از صندلیها یا مبلهای تک نفره را طرحی انتخاب کنیم که در کنار مبلهای دیگر فضای جدید و متنوعی را به وجود آورد. در آخرین گام، چیدمان خانه و محل کار شما با نظارت طراحتان، به صورت کاملا رایگان انجام می شود، و این هدیه ای است کوچک از طرف ما، که امیدواریم خرید شما از معماریال را برایتان تجربه ای لذت بخش سازد. وجود کودکان در خانه نیز نوع خاصی از تزئین و دکوراسیون را می طلبد. زمانی که می خواهید طراحی دکوراسیون داخلی فضایی را انجام دهید، در اولین مرحله باید بدانید کارایی این محیط چگونه است؟ شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب، جز بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که در طراحی های خود از طرح های متنوعی استفاده می کند.