دکوراسیون داخلی؛ داستان کرونا و سلیقه دکوراسیونی ما! – همشهری آنلاین

ترکیب سبک های مختلف در طراحی داخلی به شکلی حرفه ای می تواند فضا را بسیار جذاب تر نشان دهد. از طرف دیگر ، در یک اتاق نشیمن یا آشپزخانه برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل ایرانی ، یک سایه روشن می تواند یک محیط شاد را به فضا وارد کند. با تغییر در رنگ ها ، مصالح و وسایل ، می توان ظاهری منحصر به فرد برای هر اتاق ایجاد کرد بدون اینکه از سبک کلی آن منحرف شد. برای زیباتر شدن فضای خانه و کاهش کنتراست و ملایم کردن سایه ها می توانید از چراغ های سقفی توکار استفاده نمایید اما در بهترین حالت از نورها بصورت ترکیبی استفاده کنید. استفاده از رنگ های سردمنجر به کاهش ضربان قلب شده، ماهیچه ها را ریلکس کرده و دمای بدن را پایین کاهش می دهد و حس سرما را به انسان منتقل می کند. چه نوع کفپوشی برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها ایده آل است؟

سبک دکوراسیون جدید ، یکی از به منحصر به فرد ترین زمینه های دکوراسیون می باشد که در آن ایجاد خلاقیت و نو آوری های امروزی نیز حرف اول را خواهد زد ، اما زمانی که نوع سبک دکوراسیون داخلی مدرن به یک عصر خاص و مهم در طول تاریخ دکوراسیون از منزل اشاره دارد. در این سبک از چیدمان داخلی سعی شده است که اصالت و فرهنگ را به آسایش و رفاه امروزی گره زد، در سبک چیدمان کلاسیک رنگها حرف اول را می زنند، معمولا تمام المانهای این سبک از چیدمان در طیف رنگی کرمی, خاکستری, طلایی, نقرهای, زیتونی, قرمز مایل به قهوهای و مرواریدی هستند، از رنگهای تند و تیز در آن استفاده نمیشود. کفپوش به کار رفته معمولا سرامیک با کیفیت و درخشندگی بالاست. کاربرد وسایل تزئینی براق و اشکال هندسی و رنگ های خنثی از شاخصه های آن محسوب می شوندو کفپوش خانه معمولا سنگ مرمر و سرامیک است. بیشترین چیزهایی که در طراحی دکوراسیون منزل ایرانی کاربرد دارد، فرش و مبلمانهای سلطنتی است.

٭ یک طراحی خوب منجر به داشتن دكوراسيون زيبا و كاربردی و متناسب با محيط مورد نظر خواهد شد كه همواره آرامش روح و لذت مداوم افراد بيننده و بالاترین بازدهی کاری رو به ارمغان می آورد. هم چنین در مورد بدهی ها، هر کدام از افراد به اندازه سرمایه شان مسئول هستند. در این شرکت همه سرمایه توسط سهامداران تامین می گردد. شرکت های مسئولیت محدود به نوعی شرکت تجاری می باشند. هر کدام از شرکا به اندازه سرمایه ای که آورده اند مسئولیت و حق دارند. تمام افراد دوست دارند تا زیباترین طراحی دکوراسیون منزل را داشته باشند. معماری داخلی تا حدودی به موارد زیر بر میگردد: هنر و علم طراحی بناکردن قسمت داخلی ساختمان به عنوان یک معماری مدرک و مرتبط با کیفیت های فیزیکی در حالی که معماران سعی در ساخت طراحی کل ساختمان دارند که مرتبط با مسائل سازهای و نقشه است معماران داخلی هدف استفاده و قابل سکونت کردن مکان را طبق معیارهای انسانی دارند. معماری داخلی، توصیف درونی ساختمان و مرتبط با کیفیتهای فیزیکی است.

بهطور کلی این موضوع به طراحی محیط و فرم بر میگردد و معماری داخلی در واقع فرایندی است که در آن قسمت داخلی ساختمانها با توجه به همه ی جنبههای انسانی و استفاده از فضاها، طراحی میشود و در واقع طراحی داخلی ساختمان با توجه به قید شرطهای معمار ی است. چگونه می توان در طراحی داخلی رنگ مناسب اتاق های خود را انتخاب کرد؟ میتوان با استفاده از رنگهای مناسب و مختلف به خانه روح داد و با همین رنگها بین اجزای مختلف دکوراسیون منزل تناسب ایجاد کرد. هنگام تزئین دکوراسیون داخلی خانه باید سبکی را انتخاب کنید که با آن راحت باشید زیرا مجبورید سالها با آن زندگی کنید. از هنرهای الهام گرفته شده از مصر، مانند مجسمه های فلزی طلا، طومارهای پاپیروس و هیروگلیف نیز برای تزئین خانه استفاده می شود. بهینه سازی فضا علاوه بر مزایای دیگر باعث جای دادن وسایل بیشتر در یک قسمت از خانه (اتاق، پذیرایی، نشیمنگاه و غیره) خواهد شد.