دکوراسیون داخلی؛ داستان کرونا و سلیقه دکوراسیونی ما! – همشهری آنلاین

برای اتاق های نشیمن خانوادگی، این میزان فاصله برای لم دادن و حرکت آسان در اطراف مبلمان مناسب می باشد. این میزها مهم ترین بخش اتاق نشیمن بوده و محل مناسبی برای قرار دادن قهوه، نوشیدنی، ریموت کنترل، تلفن، کتاب، وسایل تزئینی و … عرض این میزها باید بیش تر از ۳۶ اینچ باشد، در این صورت جای کافی برای نشستن و غذا خوردن خواهید داشت. به این ترتیب نمی توان این سبک را به عنوان مجموعه ای از ایده ها، نیت ها یا صفات بدانیم. اگر طول کتاب ها ۱۲ اینچ می باشد، ۳ یا ۴ کتاب که قطر آن را به ۴ اینچ می رساند در زیر کتاب ها بگذارید. همیشه قبل از خرید میز ناهارخوری، به مکانی که می خواهید میز را در آن جا قرار دهید فکر کنید. قبل از خرید ابعاد مبلمان متناسب منزلتان را در نظر بگیرید. فاصله میز قهوه خوری و مبلمان نیز باید ۱۸ اینچ در نظر گرفته شود.

طول کاناپه معمولا باید چیزی در حدود ۲۰ اینچ باشد، بنابراین طول مناسب برای میز قهوه خوری ۱۵ تا ۲۰ اینچ خواهد بود. پین ورک به عنوان مرکز تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی در تهران است که می­توانید برای ثبت سفارش خدمات اقدام کنید. شما عزیزان با انتخاب یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران می توانید زیبایی و آرامش را در محیط اطراف خود داشته باشید. ظاهر بهتری به قفسه کتاب های خود ببخشید. در این جا راهی آسان به شما پیشنهاد می دهیم که با به کارگیری آن میتوانید ظاهر بهتری به قفسه کتاب های خود ببخشید. سبک دکوراسیون داخلی امروزی هم یکی دیگر از سبک های پرطرفدار است که شما می توانید از آن برای طراحی داخلی فضای منازل مسکونی و یا محیط کار خود استفاده نمایید. شلف های باز نیز به جای استفاده از انواع کمد یا کنسول های درب دار پیشنهاد می شود. اما به طور کلی کفپوش ها در جنس های چوبی و سرامیکی بسیار متداول هستند و شاید قیمت بالایی داشته باشند، اما کیفیت آن ها نیز بسیار عالی است. طراحی داخلی یا به طور کلی تر دکوراسیون داخلی یک فضا را به فضای دیگر متصل می کند. برای کم کردن صدای بیرون یا صدای آپارتمانهای همسایه میتوانید از روشهای مختلف مثل پردههای آکوستیک، پنلهای آکوستیک که به دیوار آویزان میشوند و صداهای بیرون را تا حد زیادی کاهش میدهند و یا آویزان کردن یک فرش یا بافت زیبا از دیوار استفاده کنید.

برای طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان از رنگ آمیزی مناسب استفاده کنید. اگر برای پنجره ها تنها از پرده های کرکره ای استفاده کرده اید، به نصب پرده های پارچه ای به عنوان جایگزین فکر کنید. بهترین مکان برای نصب آینه ها در وسط دیوار می باشد. استفاده از آینه دردکوراسیون داخلی می تواند نور و فضا را به شکلی موثر و جذاب سازماندهی کند. میزهای ناهارخوری باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانند به طور موثر مورد استفاده قرار گیرند، اما در مقابل نباید باعث اشغال تمام فضا شوند. اگر نورپردازی فضای داخلی به طور اصولی و استاندارد طراحی نشود، تمامی زحمات شما را در ایجاد فضای زیبا در خانه به هدر می دهد. و مجبور هم نیستید که خانه را به طور یک دست رنگ بکنید و اینکه شما می­ توانید رنگ در هر اتاق آن را با توجه به وسایل دیگر و شرایط منزل انتخاب کنید. سبک ساحلی سبکی می باشد که در آن از وسیله ها و رنگ هایی که به طبیعت نزدیک هستند استفاده می شود. هدف این سبک ساده، غنی و رنگارنگ به نظر رسیدن بدون زیادهروی است.

با توجه به هزینه بر بودن متریال برای کارفرما ، پیشنهاد متریال از سمت متخصصین و کادر مجرب مجموعه به کارفرما صورت گرفته و کارفرما با در نظر گرفتن هزینه و موارد دیگر ، اقدام به انتخاب متریال مورد نظر ، میکند . سبک شیک برای کسانی که به دنبال اضافه کردن یک جلوه رمانتیک و در عین حال روستیک به فضای داخلی خود هستند و برای کسانی که علاقه زیادی به بازیافت مبلمان دارند بسیار مناسب است. زیاده روی در استفاده از یک شی یا رنگ از جذابیت و آرامش حاکم بر دکوراسیون شما می کاهد؛ به عنوان مثال اگر شما علاقه مند به رنگ زرد می باشید می توانید از توناژ های متفاوت رنگ زرد برای دکوراسیون خانه خود استفاده نمایید تا خانه ای زیبا تر و خاص تر داشته باشید. ما در طراحی های خود از یک رویکرد جهانی در مقابل انتخاب رنگ یا مبلمان استفاده می کنیم. با استفاده از بالشت های کمری با الگو های راه راه کم رنگ به طراحی خود توازن ببخشید. از بالشت هایی با طرح های متنوع استفاده کرده و از رنگ ها به درستی بهره بگیرید. حتماً از این پتانسیل بهره ببرید و با به کار بردن عناصر مربوط به برندتان دکوراسیون و تجارت خود را تقویت کنید.