دکوراسیون داخلی، خدمات دکوراسیون داخلی توسط بهترین شرکت ساختمانی

مواد طبیعی، تزئینات و جزئیات حداقلی، پالت رنگی سیاه وسفید و نهایتا رنگهای آبی و خاکستری، خطوط منحنی و طرحهای ارگانیک ویژگیهای بارز سبک اسکاندیناوی هست. البته تشابهات سبک مزرعهای با سبک روستیک زیاده؛ عناصر چوبی و طبیعی، رنگهای گرم، پارچههای ارگانیک مثل الیاف طبیعی، حصیر، کنف و … پلانهای آزاد و فرمهای باز، رنگهای طبیعی، وسایل ساده و زیبا ویژگیهای بارز سبک معاصرن که شاید فکر کنید شباهت زیادی با سبک مدرن داره، اما نباید این دو سبک رو باهم اشتباه بگیرید، چطوری؟ طیف رنگی آبی، سفید و ماسهای بیشتر از هر چیزی در اون دیده میشه و نور طبیعی اهمیت زیادی داره. دقیقا به همین شکل، اگر شما نیز مبلمان زیادی را در یک طرف یا گوشهی اتاق قرار دهید، دکوراسیون منزل تان از لحاظ بصری نامتعادل بنظر خواهد رسید. باید از مصنوعات چوبی استفاده کنید که ست با سایر اکسسوری های که در فضا مورد استفاده قرار می گیرد به نمایش گذاشته شود. خیلی وقتها باید ایدههایی را زیر پا بگذارید که برای سالها در ذهن مشتریها بهعنوان یک قانون درست طراحی حک شدهاند. در شرکت ارگ بند سازه ، برای طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار استفاده می شود.

همچنین بهتر است پیش از طراحی کاغذ دیواری با یک طراح حرفه ای دکوراسیون و متخصص در این زمینه مشورتی انجام دهید، تا به طرح مورد علاقه و خاص خودتان برسید. همچنین اگر علاقه چندانی به پارتیشن ندارید میتوانید چیدمان مبل ها را به صورتی هوشمندانه ترتیب دهید که به عنوان مثال فضای نشیمن و پذیرایی از یکدیگر جدا شوند. مناسب است یا خیر همگی به عهده طراح داخلی است همچنین هر گونه تغییر در بخش هایی از محیط داخلی ساختمان نیز باید به تایید معمار داخلی برسد مثلا نوع دیوارها اعمم از باربر و غیر باربر یا ایجاد تغییرات در بخش هایی که جزئی از ضوابط مقررات ملی ساختمان است مانند حذف نورگیر یا پاسیو و مواردی از این دست باید حتما به نظر معمار داخلی برسد چرا که در صورتی که این تغییرات به ضوابط مقررات ملی ورود کند ممکن است بنای شما دچار مشکلات قانونی مانند عدم دریافت پایان کار و یا دستور تخریب (قلع و قمع) از سوی شهرداری شود لذا ضرورت انتخاب معمار داخلی در هر پروژه ای بسیار بالاست.

ترکیب آبی و سفید یونانی، در کنار طرحهای الهام گرفته از سبک مراکشی و طاق و قوسهای ایتالیایی فضایی صمیمی و دلنشین ایجاد میکنن. فضاهای آرتدکو پر هست از زرق و برق و ظرافته که در کنار نقاشیهای جذاب هنر خاص خودش رو رقم میزنه. عناصر طبیعی مثل چوب و سنگ در این سبک زیاد به کار میرن و معمولا رنگهای گرم و خنثی در کنار هم دیده میشن. یه ویژگی منحصربهفرد در فضاهایی که به سبک اواسط قرن بیستم دکور میشن، دیده میشه این هست که اغلب زمینه با رنگ خنثی تا تیره و وسایل با رنگهای شاد و جسورانه دکور میشن. رعایت تناسبات: در این مورد قبلا هم توضیح دادیم که با رعایت نسبت 2 به 3 در انتخاب مبلمان و چیدمان میشه تعادلی بین فضای مثبت و منفی ایجاد کرد، در نتیجه فضا از اونچه که هست کوچکتر به نظر نمیرسه. این سبک دکوراسیون داخلی پس از انقلاب صنعتی در کشورهای پیشرفته امروزی ایجاد شده است.

در واقع همه ما میدانیم استفاده از رنگ های اصلی و اغلب جیغ و تند، جلوه خوبی در فضای کاری ایجاد نمیکند. حالا همه اینا یعنی چی؟ همه اینها تداعیکننده سبک مدیترانهای هستن. پردههای ابریشمی، دیوارهای حکاکی شده، وسایل لوکس و گرون، آینههای قدی و مبلمان رسمی جزو جدانشدنی سبک فرانسوی هستن. مبلمان مخملی و عتیقهجات گرانبها و هر چیزی که درخشش کافی داشته باشه با رنگهای بنفش و قرمز و فیروزهای ترکیب موردپسندی برای سبک هالیوودی هستن. هرجا دیدین کلی مبلمان آنتیک با رنگهای پاستلی و روکشهای پر نقش و گلدار یک جا جمع شدن، بدونین که صاحب اون فضا به سبک شابیشیک علاقه داره. با توجه به تعریف بالا زمانی که ما خانه خود را تزئین می کنیم و درمورد چیدمان فضای آن فکرمی کنیم نقش یک دکوراتور داخلی را ایفا می کنیم. که در ادامه به توضیخاتی درباره آن خواهیم پرداخت. اسم این سبک به وضوح میگه که قدمتش به چه زمانی برمیگرده؛ اواسط قرن بیستم میلادی و بعد از جنگ جهانی دوم! آرتدکو در قرن بیستم غوغایی به پا کرد و انقلابی بود در زمانی که سبک ویکتوریایی میدونداری میکرد. ابن سبک برگرفته از دورانی است که بریتانیا کشور هایی چون هند غربی، آسیا و آفریقا را مستعمره خود قرار داده بود و از پارچه های پنبه ای که تولید این کشورها بود برای پرده و ملافه های خود استفاده می کرد.