دانستنی هایی پیرامون قواعد فنگ شویی در دکوراسیون داخلی منزل

وقتی از هارمونی رنگها برای وسایل و دیوارها کمک میگیرید، ارتباط خوبی با دنیای رنگها برقرار میکنید. علاوه بر آن، طرح کمد دیواری ریلی، با فضاهای مینیمال و مدرن امروزی، همخوانی و تناسب خوبی دارد. رنگها موجب کوچک یا بزرگ دیده شدن محیط میشوند و تأثیرات مستقیم بر روی افراد دارند. در این صورت علاوه بر برخورداری از مزایای رقابتی قابل توجه ، میتوانید از موفقیتهای پی در پی نیز لذت ببرید . از دیگر خصوصیات این سبک میتوان به : ترکیب رنگ ملایم آن اشاره نمود . تغییر دکوراسیون آشپزخانه میتواند حالوهوای همهی اعضای خانواده را عوض کند و اشتیاق بیشتری برای وقت گذراندن در آن ایجاد کند. شما از طراحی دکوراسیون فضا قصد دارد که جذابیت بصری فضا را بیشتر کنید. در بخش خرده فروشی، فارغ التحصیلان رشته طراحی دکوراسیون داخلی به دنبال آماده سازی و بهسازی جلوههای بصری فروشگاهها و مراکز خرید رفته و کسب و کارهای تجاری مرتبط با مشتریان را در دست میگیرند. عید امسال با این 7 ترفندِ بازسازی، خانه خود را زیباتر کنید! برای مثال اگر مدت هاست به استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون خانه علاقه دارید، همین حالا به استفاده از آن فکر کنید.

مدت زمان انجام کار در بازسازی مسئله مهمی است و اگر زمان کافی ندارید، باید از خیر آن بگذرید. در برابر تابش مستقیم آفتاب برای طولانی مدت برای حفظ رنگ آن از آن محافظت کنید. بارنگهای متنوع در فضاهای مختلف خانه میتوانید، آن فضا را برای خودتان دلنشین و کاربردیتر کنید. پس شاید تصمیم بگیرید کاشیها را تعویض کنید، اما این کار اغلب پرهزینه است و اجرای آن توسط خودتان دردسرها و پیچیدگیهای خاصی را به همراه دارد. حکاکیهای به سبک حکاکیهای دوران هخامنشی، تندیسهای مشابه تندیسهای دوران هخامنشی و باستانی، کاربرد پالتهای با رنگ خنثی از قبیل کرم و سفید همراه با رنگهای زرشکی، آبی و ارغوانی از شاخصههای این سبک به شمار میروند. انتخاب سبک باید مناسب با فضای مورد نظر و نوع کاربرد آن باشد. بعد از توجه و در نظر گرفتن نکات بالا، میتوانید بازسازی و زیباسازی خانه خودتان را با این 7 ترفندی که در ادامه گفتیم انجام دهید. بنابراین لازم است قبل از اینکه با 7 ترفند زیباسازی خانه در هنگام بازسازی آشنا شوید، ابتدا کمی در مورد بازسازی و نکات قبل از بازسازی، اطلاعاتی داشته باشید. البته اگر هزینه آن برای شما زیاد است، میتوانید با ایدههای خلاقانه و استفاده از سایر روشهایی پوشاندن دیوارها، نقشهای زیبایی روی دیوارهای خانه داشته باشید.

همچنین برای کاهش هزینه ها میتوانید روش های دیگری مثل برچسب های کاشی یا رنگ آمیزی را هم در نظر داشته باشید. در عکس شماره 9 هم قسمت ورودی آشپزخانه و همچنین راهرویی که به سرویس بهداشتی و اتاق خواب ختم میشه دیده میشه. مشکل اصلی این است که بیشتر افراد این عنصر را تنها به رنگ کف، سقف و دیوار منحصر می کنند در حالی که رنگ به راحتی متحول کننده کلیت ظاهر و حس اتاق است. تم سفید طوسی با لوازم دکوری طوسی تیره سه رنگ اصلی این فضا به شمار می آید. استفاده از پرده های سفید مشکی و کتابخانه مشکی و فرش مشکی کف اتاق دیوار و کف پوش را با رنگ تیره پوشانده است. میتوانید از دیوار پوشهای ضدآب در فضای دستشویی استفاده کنید و رنگ کاشی و سرامیک را تغییر دهید. برای نمونه به ایده پردازی تصویر ارائه شده دقت کنید. روشنایی تاکید شبیه به روشنایی محلی است اما برای اهداف خاصی استفاده میشود. سبک فرانسوی در طراحی داخلی ترکیبی از سبک روستیک (روستایی) و سلطنتی (شاهانه ) است. مبلمان های سلطنتی بخاطر داشتن تاج های بلند باعث میشوند تا سقف کوتاه تر دیده شود.

آینه را در قابهای دیوار، بخشهای از راه پله ها، مقابل یک پنجره بزرگ یا کنار گلدانی پُر از گل تعبیه کنید تا بهاینترتیب نمایی منحصربهفرد خلق کنید. همچنین میتوانید روی دربهای کمد دیواری ریلی، آینههای بزرگ نصب کنید تا فضای اتاق بزرگتر و زیباتر به نظر برسد. اصول اولیه طراحی داخلی مینیمالیستی آن را ساده نگه می دارد و اطمینان می دهد که هر شی در اتاق دارای یک مکان و هدف است. یک سری طراحی های کلی مناسب لوزام مدرن و یک سری دیگر مناسب لوازم کلاسیک است. فرم کلی سبک کلاسیک از لحاظ ساختاری و همین طور برخی لوازم منزلی که در سبک کلاسیک وجود دارد در این سبک حفظ شده است و با عناصر مدرن ترکیب شده اند. به دنبال چیدمانی باشید که ازلحاظ زیباشناسی برون نمایی واضح با استیل، نقاط برجستهای به رنگ سیاه داشته باشد. برای این که بتوان شدت روشنایی مناسب را در یک محیط حفظ کرد، باید از روش های مختلفی استفاده کنیم. شما برای کار کردن در محیط کاری خود نیز نیاز به انرژیهای مثبت دارید. فضای خانه در این سبک، بسیار خلوت بوده و تمام عناصر اضافه از محیط حذف می شوند.