دانستنی هایی پیرامون قواعد فنگ شویی در دکوراسیون داخلی منزل

چون این سبک از کشورهای نسبتاً سردسیر به جهان منتشر شده است، آن ها در پوشاندن خود در بیرون از خانه از لباس های پوستی که از پوست و پشم حیوانات گرفته می شود، استفاده می کنند. پوشاندن فضای بین کابینتها روشی ساده برای بازسازی این فضا است. 2- برای چیدمان وسایل داخلی منزل خود برنامه داشته باشید. تعریف دکوراسیون داخلی در واقع به طرز چیدن و انتخاب مناسب اسباب و وسایل داخلی خانه، اتاقها، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، حمام و دستشویی مربوط میشود. هرچقدر زیباترین و بهترین وسایل را برای دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کنید، حتی بهترین چیدمان را برای آن اجرایی کنید، اگر نورپردازی فضا مناسب نباشد، شیک بودن آن به چشم نمیآید. به عبارت دیگر اگر بیش از حد از وسایل مشابه در یک فضا استفاده کنید ، آن محیط را از نظر بصری شلوغ می کنید و نه تنها این کار جذاب نیست ، بلکه چشم را آزار می دهد.

نکته ای که از گذشته تا به امروز اکثریت افراد در طراحی خانه خود از آن استفاده می کنند، به کارگیری ایده یک شکلی تمام اِلمان های موجود در اتاق می باشد. یک اتاق در نگاه اول میتواند یک طرح رنگی به نظر برسد، اما اگر با دقت نگاه کنید، متوجه سایههای درون یک رنگ و بافت پارچهها خواهید شد. بنابراین اگر قصد بازسازی کلی ندارید، اما لازم است که تغییراتی جزئی را ایجاد کنید، حتماً داشتن یک کمد دیواری خوب و جادار را در اولویت قرار بدهید. گل و گلدان را در حیاط منزل بچینید تا هم از نور طبیعی خورشید بهره بگیرند و شاداب و سرحال شوند و هم شما به این بهانه به حیاط بروید و کمی آفتاب بگیرید. دکوراسیون داخلی در شیراز توسط شرکت های بسیاری قابل اجرا می باشد که وبسایت کارشد در ابتدای این مقاله آنها را به شما عزیزان همشهری معرفی کرده است. آیا خود خریدار به تنهایی میتواند سقف کاذب را نصب کند؟ سقف کاذب دارای طرح و رنگ های متفاوتی است برخی بصورت پانلی عرضه شده و بصورت پازل در کنار هم قرار میگیرند و برخی دیگه بصورت رولی میباشند و کشسان که با استفاده از دستگاه های مخصوص به دیوار ها و درست زیر سقف اصلی نصب میشوند بهتر است نصب آنرا بر عهده نصابان بگذارید تا به روش درست و تخصصی آنرا در جای خود نصب کنند.

نصب سقف کاذب نیازمند مهارت بالا و روش های خاصی در زمینه نصب میباشد که در صورتی که سابقه ای در نصب آن نداشته باشید نمیتوانید آنرا خودتان به تنهایی نصب نمایید اگر خواستار آن هستید که از خرید خود بیشترین نقع را ببرید بهتر است نصب را به افراد کار بلد در این زمینه واگذار نمایید تا با نصب درست آن از ایجاد خسارت به سقف کاذب و فضای داخلی آنرا به بهترین نحو اجرا نمایید. میزان بودجه و زمان موردنظر و همچنین نیازهای خودتان از یکخانه ایده آل را برای او شرح دهید، سپس مطابق سلیقه و بودجهای که در نظر گرفتید طرح موردنظر توسط متخصص به شما ارائه میشود. هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخ گویی به نیازهای آن ها در معماری داخلی اولویت قرار می گیرد، از این رو نگرشی علمی و راسیونال در کنار خلاقیت های هنری مطرح شده و یکی از مسائل مهم در این زمینه ایجاد تعامل و هماهنگی بین آن ها است.

یکی از مواردی که در بازسازی و زیباسازی خانه به آن توجه میشود، نورپردازی است. تغییراتی را انجام بدهید که برایتان مهمتر است و در زیبایی خانه تأثیر چشمگیری دارد. لزومی ندارد آشپزخانه خود را بهطور کامل بازسازی کنید تا رنگ و لعاب بیشتری بگیرد. اگر اشکال هندسی و نظم آنها را دوست دارید میتوانید روی مبلمان خود چند کوسن رنگی با نقوش هندسی قرار دهید. دستهها و دستگیرههایی که از اول روی کابینتها نصب میشود، اغلب «زیبا» نیستند؛ اما خوشبختانه بهراحتی میتوان آنها را عوض کرد. همچنین میتوانید روی دربهای کمد دیواری ریلی، آینههای بزرگ نصب کنید تا فضای اتاق بزرگتر و زیباتر به نظر برسد. در اتاق نشیمن یک لوستر زیبا نصب کنید یا برای قسمت جزیره آشپزخانه از چراغهای آویز جالب استفاده کنید. برخی تصور می کنند که محیط اختصاص داده شده به میز غذا خوری باید عاری از هر گونه سرو صدا یا شلوغی دکوراسیون باشد، این باور اشتباه را که به یک قانون تبدیل شده زیر پا بگذارید. آینه را در قابهای دیوار، بخشهای از راه پله ها، مقابل یک پنجره بزرگ یا کنار گلدانی پُر از گل تعبیه کنید تا بهاینترتیب نمایی منحصربهفرد خلق کنید.