ثبت شرکت دکوراسیون داخلی فقط در 7 روز کاری

همچنین دیئه میشه که رنگ مبلمان با رنگ دیوارها و کف همخونی داره. پس همان طور که گفته شد یک نقشه کلی از طراحی دکوراسیون داخلی در نظر بگیرید و ببینید در کنار این مبل قرار است از چه نوع تلویزیون و میز تلویزیون و همچنین میزجلومبلی، پرده، فرش و وسایلی استفاده کنید، زیرا در چیدمان وسایل منزل بسیار شما را کمک خواهد کرد و در طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان بسیار تأثیرگذار خواهد بود. در حالت کلی می توان گفت در چند سال اخیر، طراحان داخلی یکی از گروه های شغلی با درآمد بالا بودند. طراحی شامل دو بخش کلی معماری داخلی منزل و چیدمان داخلی می شود. تمامی نکاتی که در بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون گفته شد . برای ایجاد فضایی بزرگتر، آینه ای را در جهت مخالف پنجره قرار دهید تا میزان نور موجود در فضا بیشتر به نظر آید. استفاده از پارچه های مناسب، باعث می شود فضا کمی درخشان تر به نظر آید. اگر بخواهیم سبک دکوراسیون داخلی منزل ایرانی را بهتر به شما معرفی کنیم باید به شما بگوییم که این سبک شبیه خانه های قدیمی مادر بزرگ ها و پدر بزرگ های شما است، و در آن فقط کمی از تکنیک های طراحی امروزی استفاده شده است تا زیبایی آن را دو چندان کند.

یه ویژگی منحصربهفرد در فضاهایی که به سبک اواسط قرن بیستم دکور میشن، دیده میشه این هست که اغلب زمینه با رنگ خنثی تا تیره و وسایل با رنگهای شاد و جسورانه دکور میشن. منزل را می توان مانند بوم نقاشی تصور کرد همان طور که با ظرافت و لطافت، رنگ ها را روی عناصر موجود روی کاغذ می پاشیم و تصویری بی نظیری خلق می کنیم، می توانیم با انتخاب زیباترین عناصر مثل پرده های شیک و فرش و اکسسوری های بی نظیر این رنگ را روی دکور منزل بپاشیم و از اثر هنری خلق شده بی نهایت لذت را تجربه کنیم. این میزان متوسط فاصله بین استخوان لگن و کاسه زانو هر فرد است که فاصله مناسبی برای نشستن بر روی کاناپه و میز قهوه خوری ایجاد می کند. طول کاناپه معمولا باید چیزی در حدود ۲۰ اینچ باشد، بنابراین طول مناسب برای میز قهوه خوری ۱۵ تا ۲۰ اینچ خواهد بود. بهترین راه در استفاده از کوسن ها، استفاده از دو عدد کوسن مربعی شکل در ابعاد ۲۰ اینچی، با الگوهای چشم نواز در گوشه کاناپه می باشد. از برابری رنگ استفاده شده در نور طبیعی و نور مصنوعی اطمینان حاصل کنید. ۳۰ درصد دیگر از اتاق را با رنگ دوم و ۱۰ درصد باقی مانده را با رنگ سوم رنگ آمیزی کنید.

۶۰ درصد از کتاب های خود را به صورت عمودی و ۴۰ درصد باقی مانده را به صورت افقی بچینید. استفاده از گل ها در قفسه کتاب ها باعث ایجاد حواس پرتی می شود بنابراین از تزئین قفسه ها به وسیله گل ها اجتناب کنید. دکوراسیون داخلی زندگی همه آحاد جامعه را تحت تأثیر قرار میدهد و تأثیرات آن در زندگی به وضوح قابل مشاهده است، دکوراسیون داخلی طبق قوانین و اصول چیدمانی دارد که در واقع با رعایت این اصول و قوانین عملکرد فیزیکی و روانی افراد استفاده کننده را افزایش می دهد اما به علت عدم تخصص و یا شلوغی و عدم اطلاع از نورپردازی صحیح ورنگ امیزی و عدم چیدمان صحیح ، خانه به محیطی کسل کننده تبدیل می شود. اما نکته ای دیگری که باید به آن دقت کافی داشته باشید در این است که همبستگی رنگ را در خانه خود محفوظ کنید و سعی کنید که اگر می خواهید از دو یا چند رنگ استفاده کنید ، برای این کار از رنگ­ هایی که در جنون نزدیک به هم قرار دارند حتما استفاده و بهره خاص ببرید.

چیز دیگری که اهمیت دارد این است که طراح اگر طرحی به نظرش رسید ، باید همان لحظه آن را پیاده کند ، چون ممکن است دیگر آن طرح را به یاد نیاورد و این با پیاده کردن طرح های اولیه قابل انجام است. نکته مهم برای بزرگ جلوه کردن فضا تنها این است که رنگ دیوارها روشن انتخاب شود. ترسیم کردن طرح دکوراسیون مرحله اجرا را راحت تر می کند. اگر می خواهید از طرح راه راه برای رنگ آمیزی اتاق خود استفاده کنید،پیروی از قانون ۵۰/۱۵۰ ایده خوبی می باشد. تفسیر کلاسیک این طرح به این شکل می باشد: رنگ آمیزی دیوار اتاق را با رنگ غالب انجام دهید، برای مبلمان از رنگ دومی که در نظر دارید استفاده کنید و برای کوسن ها از یک رنگ برجسته استفاده نمائید. بهترین مکان برای نصب آینه ها در وسط دیوار می باشد. سعی می شود که به بهترین نحو چیدمان آن ها صورت بگیرد. یک چیدمان اصولی بر مبنای اصول ریاضی فرمولهای سادهای دارد که اگر آن را فرابگیرید. اگر پنجره ای با چشم اندازی زیبا دارید، قاب داخلی پنجره را به رنگ تیره در بیاورید. ۵۰ درصد اتاق را به رنگ غالب مورد نظر در بیاورید.