ثبت شرکت دکوراسیون داخلی : آموزش گام به گام شرایط و مدارک

رنگ های تند و تیز اگرچه به ظاهر جذاب است اما در طولانی مدت چشم ها را اذیت می کند و دل آدم را می زند.یک طراح نخبه دکوراسیون هیچ گاه رنگ هایی که به چشم آسیب می رساند را پیاده سازی و اجرا نمی کند. پنجره های بزرگ زیبا به تنهایی به طرز شگفت انگیزی مدرن به نظر نمی رسند، ولی آنها زمانی که نور از پنجره ها می تابد بیشتر به چشم میآیند. علاوه بر آن کارمندان یک ساختمان با وجود یک دکوراسیون داخلی منظم و چشم نواز، بهره وری و روحیه بهتری خواهند داشت. طیف رنگهای سرد و گرم میتونن ترکیب خوبی باهم بسازن اما استفاده صرف از رنگهای گرم یا رنگهای سرد در دراز مدت نتیجه مطلوبی نداره چون مستقیما در روحیه افراد اثر میذاره. استفاده از رنگهایی با تناژ یکسان و سایههای متفاوت یا رنگهای مکمل بهترین انتخاب در دکوراسیون داخلی محسوب میشن. تنوع نوری اهمیت زیادی داره، یعنی سعی کنید نورهای گسترده، خطی و نقطهای رو در کنار هم داشته باشین، حتی میشه رنگهای مختلف نوری رو به کار برد.

علاوه بر این ، در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان کار با یک ماده طبیعی مانند چوب ویژگی های خاص خود را دارد. مثلا بهتره فضای غذاخوری یا پیشخوان آشپزخانه نورپردازی مختص به خود با ارتفاع مناسب داشته باشن. حال که در مورد نورپردازی در محیط ها زاویه های باز صحبت کردیم، می خواهیم ببینیم چگونه می توانیم نورپردازی مطلوبی در محیط های بسته داشته باشیم. این سبک از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون فصل تابستان می باشد زیرا در آن از رنگ های خنک و عناصر ساحلی استفاده می شود. بهترین ایده در دکوراسیون داخلی، رنگ ها می باشد. فضاهایی که ما در طول روز با آن ها سر و کار داریم، می توانند بر روحیهی ما در روز تاثیر داشته باشند. از نقش موثر مبلمان در دکوراسیون خانه گفتیم، باید بدونید که انتخاب مبلمان مناسب براساس سبک و نیاز به فضایی که در اون استفاده میشه هم بستگی داره. داشتن تعادل در هر فضایی یکی از مهمترین اصول به شمار میاد. یکی از عوامل تاثیرگذار در این مساله، الگوهایی هست که در دکوراسیون منزل به کار میبریم؛ طرح و نقش دیوارها، روکش مبلمان، فرش، حتی طرح اکسسوریهایی که به عنوان تزئین در فضا استفاده میشن اهمیت زیادی دارن.

مجموعه تهران دیزاین سنتر، یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران می باشد که در زمینه طراحی داخلی، معماری و نوآوری فعالیت می کند. دکوراسیون داخلی همانند تمام علوم و هنرهای دیگر اصول و سبک وسیاقی دارد که بر اساس المان های مختلف از جمله سلایق و نیازهای دوران های مختلف دستخوش تغییراتی می گردد. درواقع این سبکهای دکوراسیون پایه و اساس انتخابهای بعدی شما رو تشکیل میدن. به بیان دیگر دکوراسیون منزل به این معنی است که شما لوازم خانه را بر اساس معیار های خاصی انجام چیدمان کنید به گونه ای که زیبا تر از همیشه به نظر آید و در این راه نیاز به هزینه گزاف نباشد. انرژی که از گیاهان دریافت میشه، تاثیر فوقالعادهای در فضا و افراد داره. این الگو در معماری آن دوران خود را به صورت فلش های رو به بالا (به سمت خداوند) نشان داده است. امروزه اگر نگاهی به سطح شهر های مختلف بیاندازید متوجه می شوید که بانک های مختلف خصوصی و دولتی هم هر یک با ایجاد طراحی منحصر به فرد در دکوراسیون داخلی خود سعی در جذب مشتری بیشتر و اعتماد سازی بیشتر در بین مردم را دارند. چرا که همیشه از خود بپرسید چگونه افراد باید به شما اعتماد کنند در حالی که هیچ هنری از شما ندیدهاند.

پتانسیل زمین مذکور مجموعه باغهای مسطح واقع در جنوب شرقی زمین-در دوردست-بود که در فصول مختلف چشماندازهای بدیعی خلق میکردند. هر فضا علاوه بر عملکرد، شخصیت خاص خودش رو هم داره که این شخصیت با چیدمان مبلمان نشون داده میشه؛ مثلا نشیمن فضایی هست که افراد حول یک نقطه کانونی جمع میشن و میخوان اوقاتی رو باهم سپری کنن یا در اتاق خواب عملکردهای مختلف درون یک فضا تعریف میشن، پس باید تفکیک درستی بینشون صورت بگیره و این کارها با مبلمان امکانپذیر هست. احتمالا چیزی که بیشترین تاثیر رو بر انتخاب رنگ داره و مقدم بر اون هست، انتخاب سبک دکوراسیون باشه. اما به صورت کلی رنگ در یک فضا نباید باعث آشفتگی بصری بشه، یعنی نباید تضادهای افراطی عمدی داشته باشه و نباید افراد رو خسته، کسل و بیانرژی کنه. اما حفظ تعادل و جلوگیری از آشفتگی دو اصل اساسی در انتخاب الگوها به شمار میرن. اما در کنار نورهای طبیعی، نورپردازی مصنوعی واجب هست و نمیشه اون رو نادیده گرفت. حظ بصری نکتهای هست که شاید همه به دنبالش باشیم اما ندونیم چطور میشه بهش دست پیدا کرد.