بهترین سبک های دکوراسیون و طراحی داخلی

مردم اغلب تصور می کنند که طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی یکسان هستند، اما در واقع چنین نیست، هنگامی که یک دکوراتور داخلی رنگ دیوار را انتخاب می کند، یک طراح داخلی به جهت تغییر ساختار یک اتاق، رنگ را تغییر می دهد. این فرمهای طبیعی اغلب در سبک آرت دکو با گوشههایی شکسته یا هندسی طراحی و ساخته میشوند. رنگ های گرم و زمینی مانند نارنجی روشن،زرد آفتابی، قرمز، سبز،فیروزه ای با ترکیب رنگ های خنثی و آرام مانند چوب طبیعی و خاکی برای جلوگیری از خستگی و دلزدگی و همچنین ایجاد تعادل در رنگها پالت رنگی این سبک را تشکیل می دهند. به عبارت دیگر نوعی تجلیل از تکنولوژی، مواد و ترکیب از طریق انتخاب طرح هایی است که دارای اعتبار، شفافیت و کارایی می باشند. طرح کسب و کار دکوراسیون داخلی نیز همانند بسیاری دیگر از طرح ها از قوانین عمومی پیروی می کند. همچنین بر خلاف دیگر سبک های مدرن و امروزی، در دکوراسیون صنعتی ظرافتی دیده نمی شود و وسایل قدیمی و بازیافتی در دکوراسیون آن کاربرد دارد. بسیار موثر است. در طراحی فضای داخلی اداره ها مهمترین قسمت ، چیدمان مبلمان و وسایل مختلف است و از آنجا که رنگ عنصری موثر در هر مکانی می باشد ، میتوان با هماهنگی این موارد یک فضای خوب و دلنشین طراحی کرد.

اما یک اداره بخش های دیگری هم نیاز دارد که این موضوع با بررسی علمی و دقیق نیاز های آن محیط انجام می شود و محیط مورد نظر با توجه به نیاز ها تقسیم بندی می شود. نمونه کارهای انجام شده توسط طراحان شرکت را بررسی کنید تا علاوه بر مشاهده کیفیت و سبک کار، بتوانید ذهنیت قبلی از سبک کار آنها داشته باشید. پس ، با ما همراه باشید. یک شرکت دکوراسیون داخلی خوب، تنها به دنبال طراحی نیست بلکه طراحی همراه با ارائه راهکارهایی برای کسب نتیجهای رضایتبخش با هزینههای معقول ارائه میدهد. در بسیاری از کشورهای خارجی از این مرحله به بعد دکوراتور وظیفه و مسئولیت تمام کارها رو به عهده داره و طبق اطلاعاتی که از کارفرما کسب کرده، خریدها رو انجام و طرح رو پیاده میکنه، نهایتا خانه مبلمان شده و تمیز در اختیار مشتری قرار میگیره اما شاید این فرهنگ چندان در کشور ما هنوز رایج نباشه.

اگر شما هم تسلط کافی به این حیطه دارین، مسلما میتونید هر فضایی رو دکور کنید اما همیشه مراجعه به متخصص، درحالی که خودتون هم آگاهی نسبی از موضوع داشته باشین، نتیجه بهتری دربر داره. البته گفتن این نکته ضروری هست که دکوراسیون داخلی برای هر پروژهای قابل تعریف هست؛ چه خانه شما نوساز باشه و چه نیاز به بازسازی داشته باشه. اما برای اینکه طولانی بودن متن شما رو اذیت نکنه، موضوعات رو دسته بندی کردم تا بتونین راحت تر به اونچه که نیازتون هست دسترسی داشته باشین. بهتره زمانی رو به طراح بدین تا آزادانه بتونه طرح مدنظرش رو پیاده کنه، از اون مدل سه بعدی تهیه کنه و با شما درمیون بذاره. برای مشاهده این نوع از محصولات مشاهده دسته ی “مبلمان کلاسیک ایتالیایی” را به شما پیشنهاد می کنیم. فضای داخلی انگلیسی احساسی کلاسیک و سنتی را تداعی می کند. خطوط صاف، رنگ های ساده و فضای خلوت از نکات مهم سبک مدرن در دکوراسیون داخلی است. به همین دلیل طراحی داخلی آشپزخانه ها بایستی طبق اصول خاصی رعایت شود. چرا که رعایت این اصول و توجه به ویژگی ها و جزییات آن قباعث می شود که ظرافت کار ما بالاتر برود و زیبایی کار ما دو چندان شود.

استفاده از جدا کننده های سبک و قابل حمل، شفاف سازی، رنگ بندی های متناسب با نیازهای موج تنوع مصالح، توجه به نحوه قرارگیری و تعامل مابین فضاهای مختلف از جمله ویژگی هایی هستند که در کنار ساختار خاصی که برای یک پلان معماری در نظر گرفته شده است، می تواند بر غنای آن افزوده و حتی قسمتی از مشکلات آن را حل کند.بازسازی ساختمان. طراحی ساده، لوازم براق و شفاف و خطوط منظم و استفاده از رنگهای سفید و رنگی ساده از ویژگیهای بارز این سبک است. در اینجا میخوام خیلی ساده، تماااام نکات اصلی که برای طراحی دکوراسیون داخلی نیاز دارین رو باهاتون درمیون بذارم. در هر دو صورت میتونید با توجه به نیازتون فضای داخلی رو دکور کنید (در ادامه در مورد دکوراسیون داخلی در خانه های نوساز و بازسازی شده به تفکیک صحبت میکنیم). باعث میشه شما قبل از اقدام به هر کاری، حتی عقد قرارداد، طرح رو ببینید و در صورتی که خوشتون اومد وارد مرحله بعدی بشید. از اینجا به بعد کار رو به متخصص بسپارید!