بهترین سایت های دکوراسیون داخلی دنیا در سال 2022

سبک مدرن اواسط قرن 20، جلوه و ظاهری مدرن و امروزی دارد ولی با این حال، در آن عناصر سبک های قدیمی و سنتی نیز کاربرد دارد. گاهی با پیروی از این قوانین، طراحی دکوراسیون داخلی برای شما کم هزینه تر و سریع تر انجام می شود و جلوه ویژه و خاصی در منزل شما ایجاد می شود و خانه شما را به یک فضای مطبوع و گرم تر و دلپذیرتر تبدیل می کند. فضاهای حمام، سرویس ها، آشپزخانه، اتاق ها و هال پذیرایی در عین کاربری های متفاوتی که دارند باید با یکدیگر هماهنگ باشند و طراح دکوراسیون داخلی باید قادر به ایجاد چنین توازنی در فضای منزل باشد. برای این که در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن موفق باشید باید از خطوط ضخیم، تزئینات زیاد و ناخوشایند، پارچههای ضخیم، فرش ها و گلیمهای بزرگ دوری کنید. دکوراسیون انتقالی یا ترنزیشنال همانطور که از نام آن مشخص میشود، در واقع پل بین طراحی دکوراسیون سنتی و مدرن به شمار میرود. به عنوان مثال طرح شما نباید با موازین اخلاقی جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشد و یا اینکه ثبت برند به زبان لاتین برای شرکت هایی که کارت بازرگانی ندارند ممنوع است.

پالت های رنگی به کار رفته شده در این سبک، غالبا رنگ هایی جذاب همچون بنفش، قرمز و فیروزه ای دارند، جالب است بدانید به آسانی و صرفا با رعایت چند نکته میتوان دکوراسیون هالیوودی داشت. اما یک تیم قوی و با تجربه می تواند با طراحی و برنامه ریزی مناسب با وجود چنین محدودیت هایی بهترین دکوراسیون داخلی را برای منزل شما طراحی کند. این کار کمک می کند اگر دسترسی به وسیله ای یا عبور از بخشی در منزل را در طراحی و چیدمان وسایل مسدود کرده ایم، اصلاح کنیم. عناصری چون گل و گیاهان، پنجره های شیشه ای، فرش های شرقی و وسایل فرفوژه همگی نشان دهنده سبک خانه نو هستند. این سبک از جمله سبک های بسیار جذاب است که در آن سعی می شود بیشتر از رنگ های خنثی استفاده شود. پالتهای رنگی خنثی در این سبک در عین شیک بودن، توام با نوعی حس آرامش است.

در عین اینکه از استیل و شیشه در دکوراسیون استفاده میشود، شاهد استفاده از مبلمان مجلل با پارچههای مخملی همانند سبک سنتی نیز هستیم. متصدیان و سازندگان مبلمان، مبلمان را کوچک کرده و بسیاری از پارچه های رایج را که در دوره طراحی اولیه متداول بودند حذف کردند تا مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند. برای دریافت خروجی بهتر توصیه میشود با یک نوارچسب رنگی جای مبلمان و اندازه آنها را روی کف تعیین کنید. • تمامی خدمات ارائه شده با کمترین و مناسب ترین قیمت روز ارائه می شود و جای هیچ گونه نگرانی برای مشتریان عزیز وجود ندارد. • بودجه و زمان همواره به عنوان دو محدودیت در هر پروژه ای مطرح هستند. به عنوان مثال می توان در این مرحله شکل های شماتیکی از وسایل منزل تهیه کرده و بررسی کرد که آیا ابعاد آن ها برای فضای منزل مناسب است یا نه. اگر نقشه معماری در دسترس نباشد، مهندسان معماری شرکت آرین پاراکس به راحتی و با اندازه گیری فضا به کمک متر های دستی و یا لیزری، نقشه ی آن را تهیه می کنند. دکوراسیون صنعتی: این سبک در گذشته برای دفاتر کار و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گرفته است اما امروزه از آن در منازل نیز استفاده می کنند.

بارزترین ویژگی این سبک دکوراسیون داخلی منزل، خلوت بودن فضا است. طرح های اسکاندیناوی مانند دیگر سبک های مدرن، به دنبال سادگی طرح و کاربردی بودن آن است. بسته به سبک دکوراسیون داخلی ، تعداد پنجره ها ، آباژور ها و … درست است که کسی که در این رشته تحصیل میکند به بسیاری از قواعد و شرایط این رشته تسلط پیدا کرده و فرصتهای مناسبی برای رشد در این زمینه به دست میآورد، اما اگر استعداد لازم در این بخش را نداشته باشید تفاوتی با خیل انبوهی از افرادی که از این درس فارغ شده و در جستجوی کار هستند و یا مانند بعضی دیگر به یک شغل متوسط قانع شدهاند نخواهید داشت. در بخش دیگر، مؤسسات خصوصی و دولتی اعم از دانشگاهها، مدارس و مهد کودکها و سالنهای اجلاس و همفکری نیز در حیطه مشاغل رشته طراحی دکوراسیون داخلی است. در آخرین گام، چیدمان خانه و محل کار شما با نظارت طراحتان، به صورت کاملا رایگان انجام می شود، و این هدیه ای است کوچک از طرف ما، که امیدواریم خرید شما از معماریال را برایتان تجربه ای لذت بخش سازد. این بخش اغلب به دست طراحان حرفهای سپرده میشود. اگر مهارت و هنر کافی در این زمینه دارید و می توانید با اعتماد به نفس پروژه های عملی را اجرا و تکمیل کنید، قطعا می توانید به درآمد خوبی در این زمینه دست پیدا نمایید.